Miss Sporty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Miss Sporty Szemceruza - világoskék
Ár: 300 , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2-3x használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AnnAsher

2015. június 3.

A feketéjét régóta használom (vízvonalra és szemhéjra is), soha semmilyen irritációt nem okozott, ezért maradtam ennél a márkánál, amikor egy szürkét akartam beszerezni. A szürkétől viszont könnyezik a szemem, ráadásul nehezen lehet vele dolgozni, kemény, nem kenődik megfelelően. A feketéje továbbra is kedvenc marad, ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Heloise

2015. május 27.

Végszükségben vettem meg a fekete 001 magic árnyalatot, és meglepő de szeretem. Igaz, hogy én csak az alsó vízvonalat húzom ki vele, lehet hogy szemhéjon már nem lenne olyan tartós. De így használva egész puha, nem karcolja a szemem. Vízvonalon általában a drágább ceruzák sem bírják túl sokáig, de ez meglepően jól teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

virágszirom

2015. április 29.

Sötétkéket vettem meg nagyon tetszett a színe, de sajnos nem túl pigmentált darab. Jó sokszor ki kell húzni vele a szemhéjat és akkor sem teljesen egyenletes. Közepesen tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

tarzanesjane

2015. április 21.

Én hegyezős szemceruza-fan vagyok és mióta gimiben elkezdtem magam sminkelni, kb. azóta mindig ezt veszem, pontosabban a legfeketébbet. Alap esetben is nagyon olcsó, de mindig vhogy a leárazád körül kezd elfogyni, úgyhogy még gazdaságosabb. Szép, erős, bár egy fél nap után elmozog és frissítésre szorul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Demonshadow

2015. február 27.

Sosem szerettem a hegyeződ darabokat, de muszáj volt vennem valamit, mivel kifogyott az, amit éppen használtam. Nem a legtartósabb (persze, hiszen nem vízálló), ellenben könnyedén felvihető. Már csak azt kell kivárni, amikor hegyezni kell vele, az a vízválasztó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Rita0126

2015. február 12.

Nekem a Basalt árnyalatú van meg,én nem nagyon vagyok tőle elragadtatva,egyszeri kihúzás után alig látszik. Kétszer -háromszor kell kihúzni hogy látszódjon hogy szürke,de két -három óra múlva már szinte nem is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 12.

erika88

2015. február 4.

A fekete van meg, de alulra nekem nem elég tartós, könnyen maszatolódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

A fekete van meg, de alulra nekem nem elég tartós, könnyen maszatolódik.

Guinevere97

2015. január 9.

Nekem a barna árnyalata abszolút bevált! Gyönyörűen fog. Egyedült hibája, hogy 2-3 óra után már kezd felkenődni a szemhéjra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

vviki

2015. január 9.

Tinikorom óta használom én is, nekem nem kenődik, gyorsan és szépen lehet vele dolgozni, egész nap szép vele a sminkem. Nem is szeretnék váltani, ára is nagyon nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Colette221

2014. december 10.

Akciósan vettem pár napja a DM-ben, azt hiszem 400 Forintért. Szép, intenzív fekete színe van. Pár óra elteltével lefolyik egy kicsit a szemem alá, igazítani kell.
Ár-érték arányban megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Ár-érték arányban megérte. :)

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.