Miss Sporty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Miss Sporty Szemceruza - világoskék
Ár: 300 , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2-3x használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

adanita

2014. november 11.

Hú, én szerintem tinikorom óta ezt használom, már egy páréve.. :) egyszer megkíséreltem egy avonosat is,de attól egyszerűen fájt a szemem, na meg nem tudtam, hogy csillámos is.. De az jobban zavart, hogy a szemem fájt tőle, irritálta.
Ezt már évek óta használom és nem találtam jobbat nála egyelőre,bár nem is nagyon akartam váltani, az tény.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 11.

jadegirl

2014. augusztus 26.

A világosbarnát használom és az árához képest meglepően jó,szemöldökre is használható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

simongela

2014. augusztus 17.

Nekem nagy csalódás volt ez a szemceruza. Az tény, hogy puha és könnyen felvihető, de ahogy pislogtam párat rögtön el is kezdett feltapadni a szemhéjamra. Néhány korrektúra után csak kibírt egy estét, de irtó gyorsan elkezd kopni. A másik probléma, hogy annyira puha, hogy nem lehet szépen kihegyezni, pedig nagyon óvatosan is próbáltam, de nekem mindig eltört. Lehet, hogy én vagyok a béna, de mire a felét elhegyeztem már elfogyott a türelmem. Mindenesetre szerintem sokkal jobb szemceruzákat lehet kapni ilyen árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

vivitrius

2014. augusztus 10.

Nagyon sokáig használtam. Istenien fog, jól tudtam vele dolgozni. Nekem viszonylag tartós volt, nem folyt le és nagyon szép színű. Fekete árnyalatot használtam. Sokáig elég volt. Egy szép napon, valószínűleg a rossz hegyezésnek köszönhetően, egy fadarabot találtam a szememben, ami után kegyetlenül begyulladt és 1-2 napig gondjaim voltak a látásommal. Akkor megharagudtam rá és lecseréltem. Minőségében és ár-érték arányban szerintem magasan veri a hasonló kategóriás termékeket. Gondolkozom, hogy újra összejövünk ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

mokkalany

2014. július 6.

Majdnem 10 éve veszem ennek a középbarna árnyalatát ("Savage", azt hiszem), és ennél jobbat még nem találtam. Biztos, hogy van tartósabb meg erősebb, de nekem ennél erősebb nem kell, mert az abszolút natúr sminket szeretem, ami sportosabb ruhákhoz is elmegy. Az én világos bőrömhöz, sötétbarna szememhez nem jó az ennél sötétebb szín, mert hamar fáradttá, karikássá teszi a szememet, a világosabb árnyalatú barnák viszont vörösessé válnak a bőrtónusom mellett, vagy nem teszik elég kontrasztossá a szememet. Ennél az árnyalatnál jobbat még nem nagyon találtam az egész piacon. Ránézésre egyszerű barna, de úgy látszik, mégsem kommersz, mert más márkánál nem találtam ilyet!

Friss: Nem tudom, mit variáltak rajta, de sokkal kevesebb színe van, mint régen, keményebb is, így már csak szemöldök-kiigazításra tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 6.

csutka.n

2014. június 14.

vettem egy barna színűt... nagyon szép színe van, és nagyon szép vonalat tudtam vele húzni. DE. az ugyan miért van, hogy mire a 2 szemem kihúzom, teljesen elhajlik a ceruza hegye? :D elég puha darab. de amúgy ettől még szeretem, csak néha kicsit macerásabb használni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

NBetti2000

2014. május 11.

Viszonylag tartós és szép színe van de nagyon átlagos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

Viszonylag tartós és szép színe van de nagyon átlagos

mihaly.dora

2014. május 11.

A neszeszerem alján bukkantam rá, és milyen jó is, hogy így történt. Szép erős fekete szín, könnyű kezelhetőség. Nekem nem árt 2 óránként ellenőrizni és újrahúzni, de ez belefér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

aniko_farago

2014. május 10.

Nekem a fekete van meg.Tartós de sajnos nagyon hamar elkopik.A végére pedig nem olyan fekete a színe mint volt inkább szürkés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Vicus

2014. május 1.

Anyukám vette a 16-os Ocean árnyalatban. Végül nálam kötött ki a cucc, de én csak néhányszor használtam, azalatt tartósnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.