Missha

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: Hilneot, Módosítva: 2019. március 18.

Kiváló tapadás és építhető fedés jellemzi a megújult Missha Cushiont. Hidratáló hatása mellé kimagasló SPF50+/PA+++ fényvédelem társul. A "Magic Fit Powder" tökéletesen eltünteti a bőrhibákat, a bambuszvíz és baobab fa gyümölcs, körömvirág, eukaliptusz kivonata hidratálja a bőrt. A varázsmogyoró bőrnyugtató hatása teszi könnyen viselhetővé a bőr számára. Mikro pigmentek segítik a hibátlan megjelenést biztosító fedést. A hosszantartó izzadtság és zsírosodás megkötő hatású szilícium-dioxid por tartóssá teszi a hatását.

Anett0721

2019. december 4.

Ez az alapozó - csak úgy, mint a márka híres Signature BB krémje - fantasztikus.
A csomagolás szép, letisztult, masszív, praktikus. A használata egyszerű, gyors, kellemes, az anyag maga szépen fed, tökéletes bőrképet ad és nagyon könnyű megtalálni a megfelelő színt, ugyanis kiválóan idomul a bőrhöz (mint a koreai termékek általában, többek között ezt is imádom bennük, nem kell keresgélni a megfelelő árnyalatot, hanem neten is be tudod simán lőni hogy kb. mennyire világos vagy sötét az arcbőröd/nyakad).

A nyugati alapozók mind "ülnek" az ember arcán, a koreaiak pedig eggyé válnak vele. Ez igaz a BB-kre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

macooka

2019. szeptember 22.

Szuper kis alapozó, de még mindig nem a tökéletes :)
Egyrészt baromira praktikus, kis helyen elfér, ez hatalmas plusz pont. Ahogy az is, hogy pikkpakk fel lehet vinni szivaccsal/blenderrel és egészen szép bőrképet varázsol. Sajnos a ráncokba ez is beleül, ha nem vigyázok, mennyit viszek fel a szám körül, ha egy icipicivel többet a szinte semminél, már látszik, ezért a 4 csillag. Szuper tartós, a pórusokba nem ül bele. Púder nyilván kell rá (nekem mindenre mondjuk), a melegben pedig ez is megállja a helyét, nem folyik le az arcról, nyárra egyszerűen szuper, főleg, hogy fényvédő is van benne. Simán el tudom képzelni, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Szuper kis alapozó, de még mindig nem a tökéletes :)

Zsofi321

2019. augusztus 12.

Imádooom! Utálom az alapozókat, mert eddig mindegyik olyan művé tette az arcomat, vagy nem passzolt a színe, vagy mondjuk jó volt, de kiütötte az arcomat. Ez azon kívül, hogy csodálatos és természetes bőrt csinált, semmi rosszat nem okozott: nem pattogtam ki tőle, nem irritált, semmi. A kis szivacs egy álom ahogyan el lehet vele dolgozni, nagyon szuper, kellemes hűvös érzés a bőrön, amikor felviszem. Én csak ezt használom, úgymond korrektor és alapozó gyanánt is, nem viszem fel az egész arcomra, belülről kifelé dolgozgatom el azt a keveset, amit felviszek, így nagyon szép természetes. Púder nekem kell rá, mert nagyon zsírosodik a bőröm, nem ettől, hanem általánosságban, de a púdertől sem lesz olyan maszk hatása. A 21-es árnyalat van meg, ami a leghalványabb. Van egy utántöltőm is hozzá, de szerintem még az eredeti ami benne volt az is nagyon sokáig elég lesz. Szépek az összetevői, szeretem használni és imádom, hogy ilyen magas fényvédő van benne. A nagy melegben is simán megállta nálam a helyét a púderezéssel.
Tipp1: ha már nagyon fogy a termék érdemes egy szemöldökcsipesszel kivenni és megfordítani, hogy az alján felhalmozódott termék a tetejére kerüljön. :)
Tipp2: a szivacsot sima langyos víz alatt szappannal (én az artisztító szappanommal szoktam) ki lehet finoman mosni mondjuk este, reggelre pedig simán megszárad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Bereczramona

2019. július 2.

Kicsit testesebb bb krémeket használok, amik igazából eddig nagyon beválltak, de szerettem volna egy könnyebbet is beszerezni. A kedvenc purito bb krémemet nem cserélném le rá, de az tényleg az eddigi legjobb, amit használtam. Viszont ez is teljes mértékben újravevős. Nálam telhesen kedvfüggő, hogy mit használok. A hétköznapokon azt veszem észre, hogy egyre gyakrabban ezért nyúlok. A fedése könnyedségéhez képest csodálatos, jó a színe is a világos bőrömhöz, természetes fénye van. Egyedül a tartósságával van bajom, de igazából engem ez sem zavar. Egyszerűen tudom, hogy egész napra ne ezért nyúljak. Viszont olyan kis praktikus a csomagolása, hogy azt is el tudom képzelni, hogy a nap folyamán újrakenem, ha mégis erre esne a választásom. Szóval a csomagolása miatt megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

dio14

2019. június 4.

Megvan már egy ideje, de még csak ma bontottam ki, és milyen jól tettem. Amit eddig használtam el kellett raknom a hidegebb időkre, mert ma délelőtt konkrétan lefolyt a fejemről.
Nagyon jó áron ki lehet fogni és sokáig is elég szokott nekem lenni egy doboz.
A 21-es ányalat van meg, ami egész jól passzol, nagyon óvatosan kell felvinni, ha nem szeretnénk maszk hatást, főleg az elején, amig sok van benne könnyű vele túlzásba esni. Nekem most elsőre sikerült eltalálnom, és wow😍 gyönyörű porcelánbőrt csinált, bőrhibák,pórusok eltüntetve. Fixáltam a kedvenc púderemmel, és egyenlőre szuperül tart. Könnyű viselet, remélem tartós is lesz és akkor nagyon jóban leszünk😃
Jövök majd vissza a hosszabbtávú véleményemmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Nagyon jó áron ki lehet fogni és sokáig is elég szokott nekem lenni egy doboz.
Jövök majd vissza a hosszabbtávú véleményemmel.

Illa

2019. május 31.

Csodás! Egyszerűen tökéletes! Első koreai cushon alapozóm, és már ertem, miért ennyire népszerűek. Pillekönnyű, nem is érzem, hogy rajtam van. Szuperjól egységesíti a bőrt, nagyon szép, egészségesen "fénylő" bőrképet ad. Szerintem epíteni is lehet, bár azt annyira nem próbálgattam még. Felvitel után egyáltalán nem marad ragacsos, tényleg "második bőr" jellege van. Tuti, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.