Missha

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: PaperMama, az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2016. február 9.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdagon van dúsítotva tejsavval, mely segít, hogy fokozza a bőr regenerációját. Elősegíti a hibátlan és sima bőrt elérését.

Water / Aqua Bifida Ferment Lysate Glycereth-26 h 0 0Sorbus Commixta Berry ExtractJuniperus Chinensis Xylem ExtractBis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil Butylene Glycol h 1 0Niacinamide v Glycerin h 0 0Betaine h Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract gy 0 0Ophioglossum Vulgatum ExtractSodium Hyaluronate h 0 0Grifola Frondosa Mycelium Ferment Filtrate ExtractSea Water Maris Aqua h Adenosine gy Echium Plantagineum Seed Oil Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract Helianthus Annuus (Sunflower) Extract Tocopheryl Acetate a I v 0 0Lactococcus Ferment Lysate Manilkara Multinervis Leaf Extract Alpha Glucan Oligosaccharide eo Theobroma Cacao Seed Extract aCassia Alata Leaf Extract Lactobacillus Ferment Schizosaccharomyces Ferment Filtrate Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Pseudoalteromonas Ferment Extract h Tripeptide-1 pep Tripeptide-10 Citrulline pep Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein ti Hydrolyzed Soy Protein h Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Retinol a I v Cholesterol eo I eu 0 0Beta Sitosterol Panthenol eo I v 0 0Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract Glyceryl Linolenate eo Ascorbyl Tetraisopalmitate a I eo I v Ubiquinone a Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols eo Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Copper Tripeptide-1 pep Biotin v Amaranthus Caudatus (Love Lies Bleeding) Seed Extract Ethyl Hexanediol i I al Trifluoropropyl CyclopentasiloxaneGlyceryl Polyacrylate Dimethicone eo I szil 1 0Peg-11 Methyl Ether DimethiconePEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu PPG-26-Buteth-26 Polysorbate 20 ti I eu 0 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Carbomer Glyceryl Caprylate eo I eu Triethanolamine ti I eu 2 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Acacia Arabica Stem Bark ExtractDimethiconol eo I h I szil Xanthan Gum ti I eu Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0Dipropylene Glycol i Hydrogenated Lecithin eu Disodium EDTA Dextrin Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Lauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer tiCaprylic / Capric Triglyceride eo Dipropylene Glycol i Lecithin eo I eu Glyceryl Arachidonate eo I eu Ceteth-24 ti I eu Choleth-24 ti I eu 0 0Cetyl Phosphate ti I eu Peg-5 Rapeseed Sterol BHT a I ta Ceteth-3Ceteth-5 Silica

Plusskutya

2017. október 15.

OhMyBrush blogon olvastam én is erről a csodáról.
Sok mindent kipróbálok, de nem minden jön be, amit Viki ajánl, ez viszont abszolút befutó.
Lenyugtatja és simítja a bőrömet éjszaka, stabil tagja az esti rutinomnak.
Kevés kell belőle, ragad picit, de gyorsan beszívódik, és másnap nem ébredek olajban úszó fejjel tőle.
Kedvenc.
Ha elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

OhMyBrush blogon olvastam én is erről a csodáról.
Lenyugtatja és simítja a bőrömet éjszaka, stabil tagja az esti rutinomnak.
Kedvenc.
Ha elfogy, tuti újraveszem.

heyitseszter

2016. szeptember 11.

Ohmybrush Vikinél olvastam egy nagyon meggyőző review-t, és mivel a Jolse webshop-ban éppen akcióban volt, nekem pedig kifutóban volt az akkor használt szérumom, remek lehetőségnek láttam kipróbálni, mert a koreai termékek közül ez volt az egyik ikonikus ami mozgatta a fantáziámat.
Nagyon könnyű szérum, az összetevő lista impozáns (bár a retinol tartalma erősen vitatott a szakértők között). Jó ideje figyelek a bőrápolási rutinomra, így azt kell mondanom, hogy wow hatás ebből a szempontból elmaradt. Másnap reggelre viszont kellemesen hidratált arcbőrrel ébredek, és úgy tapasztaltam, bőrtónus kiegyenlítésben is megállja a helyét. Elég kiadós mennyiség, 4 hónapja használom majdnem minden este, és a fele még megvan. Ha jól tudom, van egy újabb formula is forgalomban, ez pedig a korábbi. Előtte Paula's Choice Resist Retinolos szérumát használtam, annak a hatékonysága még egy kialakult rutin mellett is észrevehető volt, ez a Missha szérum viszont ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

gale

2016. január 29.

UPDATE 2.0: hát szép, szép, de ár-érték arányban már nem annyira. Hiába, korlátlan büdzsével valószínűleg mindig tartanék belőle itthon, mert szívesen pamacsolom magamra, de annyi más jó (jobb) szérum van még, amit szeretek. Ha választani kell egy SU:M vagy egy Missha szérum között, nem kérdés, hogy az előbbi nyer. De Missha mackóéknak örök hálával tartozom a The Style korrektorért és eyeliner-ért.

***
UPDATE: most néztem , hogy véleményeztem-e már korábban, és lám, igen. Nos, azóta elhasználtam egy teljes 50 ml üveggel, és újrarendeltem megint.

***

Több mint egy hete használom esténként, tisztítás-hámlasztó-SZÉRUM-hidratálás sorrendben.

Keresem a megfelelő kifejezést, amivel leírhatnám a hatását, és asszem ez lesz az: ruganyos husit csinál.

Szóval vhogy feltölti, élettel tölti meg az arcbőröm. Ennél nálam szakavatottabb tesztelők biztos sokkal precízebb beszámolót fognak adni, bocsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Zany

2016. január 24.

Alig vártam, hogy megérkezzen....kicsomagoltam...gyönyörű, igényes...tökéletes INCI...este felkentem...ésss...este: semmi wow érzés....alvás...hàt majd reggelre hercegnő leszek....reggel felébredés.....ésss...maradt a csúf béka!!!
Azsz semmi, de semmi hatását nem vettem észre. A szép INCI ellenére is kis bimbózó pattikat nemhogy lenyugtatta volna, hanem belobbantotta és a pórusaim is úgy ácsingóztak vmi más után, mint a friss hajtas a víz után.
Na kb. így tudom összefoglalni az érzést...
Miért, miért nem tud az én bőrömön javítani!?!
Hát esküszöm nem értem!

Másnak remélem bejön, mert próbának elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Na kb. így tudom összefoglalni az érzést...
Miért, miért nem tud az én bőrömön javítani!?!
Hát esküszöm nem értem!

Másnak remélem bejön, mert próbának elég drága.

Rittus89

2016. január 12.

Kedvelem ezt a szèrumot, mintáim vannak csak, ha elfogynak rendelek újakat. Azèrt mèg kipróbálok más hasonló termèkeket is biztos van ami még jobb mint ez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Mundow

2016. január 8.

Szinte minden egyes használat után másnapra megjelent egy vagy két piros pukli az arcomon. Általában egy-két napon belül el is tűntek, ha nem használtam a szérumot. Más hatást nem igazán láttam vagy tapasztaltam.
Talán hosszú távon segíti a bőr regenerációját, de én inkább nem kísérletezem vele többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

vanett

2015. november 23.

Nagyon sokat gondolkodtam azon, mit is írjak erről a termékről... Sokáig próbáltam megtalálni benne a jót, azért sem véleményeztem egyből. De, azt hiszem, erre több, mint 2 hónapos használat elég kellett volna legyen. Ha egy szóval kellene jellemeznem, akkor azt írnám, semmilyen. Nem tudom, azért, mert annyira sok összetevő van benne, hogy igazából egyik sem tudja kifejteni a hatását, mert nem elegendő koncentrációban tartalmazza őket a szérum (az ampoule kifejezést nevetségesen túlzónak találom, a szérumot pedig az állaga miatt lehetne inkább rábiggyeszteni, mert hatásában, szerintem, azoktól igen messze áll), vagy valami más az ok, de egyszerűen hatástalannak érzem. Egy ideig jó volt - már úgy értem, hogy hidratálta a bőrömet-, de mivel soha semmi mást nem vettem észre ezen kívül, így kezdtem abban kételkedni, hogy tud is valamit. Sajnos nem jöttem rá. Nappalra is használtam, de csak kifényesedett tőle a bőröm. No, nem nagyon, de mégis.
Nekem nincsen semmi feltöltenivalóm, így erről nem tudok nyilatkozni. De a pattanásos hegekre, pattanásokra semmilyen hatása nincsen (mondjuk, legalább többet nem okozott). Egyetlen alkalmazási terület van, ahol használni tudom: az iszapporhoz rakom, amikor maszknak keverem ki rózsavízzel. Itt véget is ér a sztori. Akkor jó, ha nem marad a bőrömön. Biztosan nem veszem újra, nagyon nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

barbiii_sz

2015. október 21.

20 db mintát használtam el belőle, ez elegendő volt arra, hogy kiderüljön szüksége van-e rá a bőrömnek. Reggelente használtam (bár nyáron), utána nem volt szükségem hidratáló krémre, elegendő volt ez. Könnyen beszívódik, könnyed állagú és nem marad ragacsos érzés utána. Ha piros a bőröm, akkor ennek köszönhetően hamarabb elmúlik a pirosság, szebb lett tőle az összkép, egyenletesebb a bőröm és érezhetően szereti a bőröm. A teljes kiszerelés ára egy kissé borsos, mintákban szerintem jobban megéri használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Mila85

2015. szeptember 26.

Nehéz újat írni róla, minden 5 csillagos véleményt osztok. Ha életemben csak egy szérumom lehet - jelenleg is csak egy van - ő lenne. Az én vízhiányos, sokszor kialvatlan, zsíros seborrheára hajlamos bőrömmel csodát tesz. Sokszor reggel is ezt használom, pont elég, hidratáló se kell. Attól dobtam a hátast, amikor stresszes időszakom van, rosszul alszok, de ezt este bőségesen kenem, és egyáltalán nem jönnek elő a kialvatlan ráncok. Masszírozom is este vele picit az arcom, nem sajnálom, álom. Baba bőr, sima arc, apró ráncok eltűnnek, pigment foltok halványulnak. EL ANR-ről tértem át erre. Meg tudnám azt is venni magamnak, de nem érzem már a kényszert, ezzel is nyugodtan alszok:))) (persze egészségesen kajálok, laktóz glutén mentesen, plusz 3 l víz, vitaminok, fényvédő, de sajnos ritkán tudok eleget aludni:() Azt még hozzá teszem, hogy hónapok óta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

seunghyunie

2015. szeptember 15.

Először csak mintát rendeltem, de annyira megtetszett, hogy rendeltem nagyot is, amikor akció volt a roserose-on. Érdekes az állaga, kicsit géles és a folyós között. Szerintem tényleg segít, javítja a bőr állagát (halványít), illetve a zsírosabb részeimet kordában tartja. Ha egy vaskosabb krémet kenek is fel rá este, nem ébredek zsírban tocsogó arccal. Meg hát irtó jó az incije, és az üvege is olyan szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract, Retinol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycereth-26, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Maris Aqua, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Acetyl Hexapeptide-8, Cyclomethicone, Dimethiconol
Peptidek: Tripeptide-1, Tripeptide-10 Citrulline, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Retinol, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Biotin

Alkoholok: Ethyl Hexanediol
Emolliensek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Alpha Glucan Oligosaccharide, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Cholesterol, Panthenol, Glyceryl Linolenate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Dimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Caprylate, Dimethiconol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Lecithin, Glyceryl Arachidonate
Emulgeálószerek: Cholesterol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Glyceryl Caprylate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Lecithin, Glyceryl Arachidonate, Ceteth-24, Choleth-24, Cetyl Phosphate
Szilikonok: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Dimethicone, Cyclomethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Triethanolamine, Xanthan Gum, Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer, Ceteth-24, Choleth-24, Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Ethyl Hexanediol, Dipropylene Glycol, Dipropylene Glycol
Tartósítószerek: BHT

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Lásd Tripeptide-32

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)

Palmitoyl zsírsavhoz kapcsolt hidrolizált búzafehérje (a hidrolízis a nagy molekulák kisebbre bontását jelentő kémiai folyamat). Bár az összetevő hivatalos funkció besorolása tisztítószer, a futerderm hivatkozik egy olyan kutatásra, ami szerint ez az összetevő már 0.1%-os koncentrációban is elősegíti a fehérje és kollagén szintézist. In vivo (azaz emberben végzett, vagyis a legjobb :)) tanulmány szerint pedig bőrnyugtató hatása van az összetevőnek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Retinol a I v

Cholesterol eo I eu 0 0

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Choleth-24 ti I eu 0 0