Missha

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noriri, Módosítva: 2016. október 21.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: The Box and Beauty, 5290 Ft

A szemkrém rugalmasságot ad a szemkörnyéknek. Fekete fenyőt tartalmaz az egészséges és gyönyörű bőrért.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Cetyl Ethylhexanoate eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Propanediol h Squalane eo 1 0Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Stearic Acid eo I eu 2 0Panthenol eo I v 0 0Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Dipentaerythrityl Hexa C5-9 Acid Esters Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Glycol Stearate SE ti I eu Pinus Thunbergii Branch/Leaf ExtractEthyl Hexanediol i I al Tricholoma Matsutake Extract Phellinus Baumii Mycelium/Panax Ginseng Root Ferment ExtractPoria Cocos (Fu-Ling) Extract ti I eo Poria Cocos Sclerotium Extract Rehmannia Chinensis Root Extract Rehmannia Glutinosa Root ExtractMacadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Honey Extract Honey h Butylene Glycol h 1 0Cholesterol eo I eu 0 0Beta Sitosterol Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols eo Peg-5 Rapeseed Sterol Choleth-24 ti I eu 0 0Ceteth-24 ti I eu Hydrogenated Lecithin eu Ceramide NPCeramide 3 Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Angelica Dahurica Root Extract Adenophora Stricta Root Extract Cnidium Officinale (Marsh Parsley) Root Extract Cnidium Officinale Rhizome ExtractCoptis Chinensis Root Extract Coptis Japonica Root Extract Forsythia Suspensa Fruit Extract a Fritillaria Verticillata Bulb ExtractGlycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Glycyrrhiza Inflata (Batalin) Root Extract Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract Gardenia Florida Fruit ExtractGardenia Jasminoides Fruit Extract sz Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Schizonepeta Tenuifolia ExtractMorus Alba Bark Extract Theobroma Cacao Seed Extract aPalmitic Acid eo I eu 2 0Glyceryl Stearate eo I euPolyacrylate-13 Polyisobutene Glyceryl Linoleate eo I eu I v Tocopheryl Acetate a I v 0 0Papaver Rhoeas Petal Extract eoLecithin eo I eu Soybean LecithinSorbitan Isostearate eu 1 0Polysorbate 20 ti I eu 0 0Glyceryl Polyacrylate Glyceryl Linolenate eo Glyceryl Arachidonate eo I eu Adenosine gy Benzophenone-5 Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin 1,2-Hexanediol ta Parfum/Fragrance i

Ár: 5290 Ft , Eladó: The Box and Beauty
MISSHA MISA Yei Hyun öregedésgátló szemkörnyékápoló krém japán fekete fenyő kivonattal

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Barbossa86

2021. január 27.

Ahh annyira szerettem volna szeretni!
Suru testes kremnek tunik,de csak tunik.
Velemenyem szerint nagyon keves 30 felett.
Felkenes utan fel oraval a szemkornyekem mar be is issza, nem erzem a hidrataltsagot, helyette marad egy fura poros erzet ,huzodik nem kellemes ..
Shiseidorol valtottam, mert szerettem volna a K-beauty vonalon kiprobalni valamit, de most ugy erzem ez nem jott be.
Adok neki 3 csillagot a gyogynovenyek miatt,de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Ahh annyira szerettem volna szeretni!
Suru testes kremnek tunik,de csak tunik.
Velemenyem szerint nagyon keves 30 felett.
Adok neki 3 csillagot a gyogynovenyek miatt,de ennyi.

Soraya

2021. január 8.

Kellemes, lágy textúrájú krém, az illata sem túl erős. Nem allergizált. Hidratált ugyan, de én semmilyen ránctalanító hatást nem vettem észre sajnos egy tégelynyi krém elhasználása után. Nagyon igényes és szép a csomagolása. Összességében közepes értékelést adok, mert szerintem más, könnyebben beszerezhető krémek is tudnak ennyit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

laregina

2021. január 8.

Suru, testes krem de valahogy megsem hidratalt elegge. 20 ev korulieknek biztos hogy jo, de nekem ettol komolyabbra van szuksegem, semmi kulonos hatasa nincs a hidratalason kivul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

manitia

2020. november 1.

Ez nekem igazság szerint semmit nem ért. So-so hidratált, de nem ájultam el tőle. Ami pedig különösen zavaró, hogy büdös (nem kellemes parfümillatú, hanem valami retro illatra emlékeztet) és nagyon sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

dorivonde

2020. április 15.

Lehet, hogy az volt a gond, hogy 31 évesen ennél már komolyabb krémet kéne az ember lányának próbálgatni, én semmilyen hatását nem láttam magamon.
Cuki a tégelye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Cuki a tégelye.

lipsticktravelist

2020. április 13.

Második tégelyre várok 😊 Szerintem 30 alatt egy nagyon jó szemránckrém éjszakára, szépen hídratálja a bőrt. Kisebb ráncokat szépen kisimítja. Vízhiányos, száraz szemkörnyéknek megváltás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

anTskin

2020. február 29.

30 fölött már semmikép sem nevezném csodaszernek. Hidratálni hidratál, de ennyi. Ráncok köszönik szépen, jól érzik magukat, semmi kedvük távozni.
A tégely szép, jó lesz újra tölteni valami mással.
3 csillagot adok, mert ártani nem árt, épp csak nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

A tégely szép, jó lesz újra tölteni valami mással.
3 csillagot adok, mert ártani nem árt, épp csak nem használ.

i.napcsi

2019. június 22.

Nekem ez egy óriási csalódás -lehet a krém jó lenne de undorítóan erős öregasszony szaga van,kétszer tudtam a szemem köré kenni még órák múlva is éreztem,ráadásul amilyen testes krémnek tünik felkenve valahogy ez nem érződik,ritkán nyúlok ennyire mellé!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

BHeni43

2019. március 31.

Testes krém, jó l hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

Testes krém, jó l hidratál.

KisPicúr

2019. február 3.

Nem rossz kis krémecske. Szépen hidratál, reggelre egységes bőrképet ad. Viszont ez a púderes illat nekem picit sok, már majdnem zavaró, csak emiatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: Forsythia Suspensa Fruit Extract, Theobroma Cacao Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Honey, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Hexanediol
Emolliensek: Cetyl Ethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Squalane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Panthenol, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Poria Cocos (Fu-Ling) Extract, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Cholesterol, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Glyceryl Linoleate, Papaver Rhoeas Petal Extract, Lecithin, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycol Stearate SE, Cholesterol, Choleth-24, Ceteth-24, Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Glyceryl Linoleate, Lecithin, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 20, Glyceryl Arachidonate
Tisztítószerek: Glycol Stearate SE, Poria Cocos (Fu-Ling) Extract, Choleth-24, Ceteth-24, Polysorbate 20
Illatanyagok: Ethyl Hexanediol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Gardenia Jasminoides Fruit Extract
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, 1,2-Hexanediol

Squalane eo 1 0

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.