Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes szájfény. Intenzív színt biztosít. A vanilia, a karamell, és a kókusz illatával.

briw

2015. október 9.

A múlt héten vettem meg a 28-as árnyalatot, és eddig szeretem, bár annyira nem mondanám extrának. Elég tartós, és szépen kopik, nem ül ki a száj szélére, mint több másik szájfényem. Amit viszont nem szeretek, az az illata/íze. Az illatával még barátkoznom kell, de nem érezni sokáig szerencsére :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

svivko

2013. október 12.

Megvettem. És imádom. (!) Magical Venus, még mindig... :)
És igen, nekem biza frenetikus élmény (!) ez a szájfény, holott egy komplett doboz (~cipősdoboznyi) szájfényem van, de ilyen egy se. Pont ezért vágytam rá már 1 hónapja. Gondoltam Glamour napok alatt majd megszerzem, és mikor bementem a Müllerbe körülnézni, megírni a másnapi listát, akkor vettem észre, hogy 1 db árválkodik belőle a boltban. Vérszemet kaptam, és elhoztam teljes áron (1700~), és nem csalódtam. Eszméletlen a csillogása! Még "ismerős beszédtávolság"-ból is látni. A szájfények vörös rúzsa, ergo nem ér elcseszni erős szemsminkkel. A csalódás az illata snassz szájfényillat, semmi karamell meg kókusz... ugyanaz a szájfényillat, ami pl régen a miss sportyké volt. :D De szerencsére nem ordibálóan erős, vagy szájba mászós...
Olyan cucikák ezek a Misslyn-nél, ráírták hogy 2 in 1 a cucc. Alap és fedőréteg is egyben. LOL, de kedves próbálkozás. Majd kerítek egy rúzst, amikez passzol ez a néhol rózsaszín néhol hideg zöldeskékes irizálás. :) Jövök a sminkkel.
Tartottam tőle, hogy a sok mikrocsili karcolni fogja a szám, vagy mindenhova elkerül, de nem így lett. :)
Aki pedig nincs oda a csillámokért, vagy a "holografikus", "magasfényű", "színtelen", "high shine" jelzőkért, az meg ne vegye meg.
Csillámimádók egyesüljünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Megvettem. És imádom. (!) Magical Venus, még mindig... :)
Csillámimádók egyesüljünk!

rosa.love

2013. szeptember 13.

Na de emberek, ne vicceljünk már...ez egy teljesen átlagos csillámos szájfény. Direkt az itteni vélemények alapján mentem el a müllerbe, csak ezért a termékért. Mivel pont kifogytak a szájfényeim, próba nélkül landolt a kosaramban a Venus árnyalat. Alig bírtam ki hazáig, hogy felkenhessem. Azt kell mondjam, akárhogy tekergettem a nyakam, én bizony semmi különlegeset nem láttam a tükörben. Pedig direkt a napfényre is kimentem, hogy előcsalogassam azt a hűde-húde extra, irizáló, szuper csillivilli plazmatikus színélményt, amit itt emlegettek. Szóval, calm down, ez egy pozitív értelemben átlagos csillámos szájfény, a szokásos csillámló szájfények szokásos csillámlásával. Esetleg aki még nem látott csillámot, az tényleg frenetikus élményre számíthat. Ugyanis -spoiler!-a csillámok hajlamosak különböző színekben csillámlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Mila85

2013. július 4.

Orbitális szerelembe estem a 02 gyönyörű holografikusan csillogó , gyakorlatilag fedő színbe....te jó isten. Gyanútlanul kóboroltam a Müllerben, amolyan munka utáni relax, és akkor megláttam ezt a Misslyn állványt, soha nem hallottam róla. Néztem hogy szépek a rúzsok is (1700 dbja, a szájfénynek is), és akkor beleszaladtam. Mint egy ovis kislány aki vmi álomszép csillogós királylányos dolgot meglát, pedig én nem vagyok egy nagy csillogós fan. De most már teljesen a holografikus cuccok rabja lettem e szájfény által. És a neve:Magical Venus..aaawww totál. Arany, korallos, ezüst, rózsaszín fények. Barátnőmmel voltam, és mikor felkentem gyors a kocsiban, kiugrottunk a fényre és ájuldozott hogy mennyire csodaszép. ÉS ajakdúsítós hatása is, avagy "effekt"-je se hagyható szó nélkül. Illata semmi különös.
Ja lényeg: nem ragacsos, sőt szájfényhez képest kellemes viselet, nem folyik le. LOVE az egész termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.