Mixa

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: nkatika, az összetevőket feltöltötte: EszesVivi, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

2020-ban megújult összetétel!

Regeneráló krém, mely segíti a száraz, durva és pikkelyes bőr újjáépítését. Hidratálja a száraz területeket az arcon, a kézen és a testen, miközben helyreállítja a komfortérzetet. A gazdag formulát 5%-os glicerinnel és panthenollal dúsították. Felnőttek és három évnél fiatalabb gyermekek számára.

ftmea13

2020. október 20.

A legjobb hidratáló, minden este használom a szérumok után és a kombinált bőröm nagyon szereti. Nem okoz pattanást, nem zsírosodom tőle a T-zónában sem, illetve én nagyon szeretem, hogy ilyen "testes". Azt hiszem újra vevős lesz, amíg ki nem próbálom a LRP Cicaplastját :) Bár úgy olvastam, hogy az összetevők 99%-ban megegyeznek, így nem vagyok biztos abban, hogy a LRP megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 20.

TamaraS

2020. október 11.

Ezt használom ha nem a LRP Cicaplastját. Ennek kicsit hígabb a formulája, nem szívódik be olyan gyorsan de ez is nagyon szuper. Semmi irritáció és tényleg szépen hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

Fehereszti

2020. szeptember 28.

Hogy én eddig miért nem használtam cica krémet... ez az első, gondoltam egy nem túl drágával kellene kezdeni, mert mivan ha sok, ha nem tetszik a bőrömnek. Sőt eredetileg a kezemen kezdődő ekcémára vettem, amire szuper, de hámlasztás utáni vagy teljesen alap hidratálónak is gyönyörűen beválik. Tápláló, sűrű krém, de nem fojtós. Imádom ezt a formulát, abszolút újra fogom venni, bár mivel ez a típus így bevált, lehet még más márkát is kipróbálok kíváncsiságból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

EszesVivi

2020. szeptember 7.

Nagyon jó hidratáló formulája van. Plusz pont neki a tökéletes összetevőlista miatt. Nagyon kevés is elegendő belőle (arcra).
Eddig még csak az arcomon használtam, viszont nagyon jó hatással van a pattanás utáni hegekre, foltokra. Leginkább az esti arcápolási rutinom tagja.
Nem feltétlenül egy könnyed állagú krém, viszont ha mértékkel használja az ember, akkor nem zsírosít, csak nagyon szépen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

dorqaap

2020. február 16.

Illatmentessége és praktikus utazásra megfelelő mérete miatt vettem meg. A cica-krémek nekem nem mindig elég hidratálóak, de van, amikor elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.