Mixa

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: nkatika, az összetevőket feltöltötte: EszesVivi, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

2020-ban megújult összetétel!

Regeneráló krém, mely segíti a száraz, durva és pikkelyes bőr újjáépítését. Hidratálja a száraz területeket az arcon, a kézen és a testen, miközben helyreállítja a komfortérzetet. A gazdag formulát 5%-os glicerinnel és panthenollal dúsították. Felnőttek és három évnél fiatalabb gyermekek számára.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szata1

2022. január 3.

Nagyon nehezen találtam, mindenhol csak a kézre való volt, de végre sikerült beszereznem. Nekem még így nyárra sem túl sok, bár nem minden nap kenem ezt. Már nem jönnek újabb és újabb pattanásaim (nem ez a krém az oka), de amik voltak nagyon nehezen gyógyulnak, sokáig maradnak utánuk foltok. Ebben segít a legtöbbet, nagyon felgyorsítja a bőr gyógyulását. Nekem nem is kell belőle sok, éjszakára egy vékony réteg elég és reggelre kisimult és táplált bőrrel ébredek. Mostantól nyitott szemmel járok és veszek ha látok.
Update: picit változott róla a véleményem, ha sokáig használom egyhuzamban akkor nálam okozhat pattanásokat. Pici, szerencsére nem mély, könnyen gyógyuló pöttyöket, úgyhogy nálam csak heti egyszer-egyszer fér bele a használata. Inkább szárazságra jó, bár azzal nekem nincs problémám.
Update: kipróbáltam az lrp cicát is, az szerintem jobb. Ha az öt csillag, akkor ez csak négy. De alternatívának nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 3.

mpetra95

2021. december 15.

Nálam kenterbe veri a LRP cicát, de már notinoról sem tudok ilyet rendelni. Valaki mondja meg, honnan tudom beszerezni! 🥲 Nem tudom, miért tűnt el mindenhonnan, de nálam most megy a pánik..😭
Egyébként: éjszakára használom, hidratálónak, rutin zárásaként. A kombinált, de vízhiányos bőrömre csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 15.

SvercsokBetti

2021. november 11.

Első próbám Cica krémmel. Nyáron kezdtem el használni, annak ellenére, hogy egy testesebb krém, kombinált bőrömnek sem volt sok, nem hagy zsíros érzetet maga után, de valamiért mégis inkább esti rutin zárásaként szeretem használni. Szerintem a rosaceámon is segített valamit. Mindenképpen jó terméknek tartom, ár-érték arányban is kiváló. Szeretném kipróbálni a LRP cica krémét is, de ha az nem vesz le jobban a lábamról, biztosan visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

artep

2021. augusztus 29.

Bár kombinált a bőröm, mégis rendszeresen használom, főleg hámlasztós rutinban. Nehéz eloszlatni, fehér, fényes marad, de nagyon jól hidratál és a pattanásokat, az utánuk maradt foltokat is gyorsabban gyógyítja. Ha csak egy 7%-os glikolsavat és ezt használom este, másnap olyan szép a bőröm, mint kb. semmi mástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Sziikah

2021. augusztus 24.

Ár-érték arányban szuper, testes krém. Elhasználtam egy tubussal belőle, de tervezem újravenni. Jól hidratált, problémát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

valakimondjamegmilyenazelet

2021. augusztus 4.

Nagyon szeretem. Eddig egyet használtam el belőle, de úgy, hogy utolsó cseppig. :'D Szétvágtam a flakont:D

Este ezzel zárok, mint hidratálókrém.
Keveset teszek, nekem még így nyáron se sok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Este ezzel zárok, mint hidratálókrém.
Keveset teszek, nekem még így nyáron se sok. :)

Rean519

2021. július 16.

Nyárra kicsit sok, de télre vagy bármikor, amikor kicsit hidegebb az idő, nagyon szeretem éjszakai arckrémnek. Nyugtat és idratál, ahogy kell, ha van egy két seb az arcomon, sokat segít a gyógyulásában. A többi cicakrémhez képest, ami furcsa volt elsőre, hogy sűrűbb, nehezebben eldolgozható, de ha a kezem között melegítem picit, akkor nincs vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

anna079713

2021. július 15.

Nagyon szuper krém, nyárra úgy vettem észre kicsit sok a kombinált bőrömnek, szerintem télen visszatérek hozzá. Már majdnem elfogyott, szereti az arcom. Az ára is kedvező a többi hasonló krémmel összehasonlítva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Virág-os

2021. június 26.

Bár nem testápoló, annak szánom.
Sűrűbb, testesebb krém.
Pirosságot nekem nem okozott, ahogy mások is írták a fehér rétegnek kell egy kis idő.
Elsőre tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

Bár nem testápoló, annak szánom.
Sűrűbb, testesebb krém.
Elsőre tetszik.

CicA3s

2021. június 25.

Nehéz krém, de remekül hidratálja az arcom, estére tökéletesen megfelel. Az ára nagyon baráti. Jól eldolgozható, kis masszírozást igényel mire eltűnik a fehérség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.