Mixa

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Detty153, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló hatás az érkézeny, vízhiányos bőr számára. Gélés textúra, hialuronsavval és glycerinnel. Hypoallergén. Hosszú távú komfortérzetet biztosít.

Mixa Hyalurogel light
Ár: 1000 Ft , Eladó: Amizone
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Eoryorsi

2019. január 4.

Ezt a krémet soha többé nem veszem meg. Azt hittem megfullad alatta a bőröm. Utáltam.

Eoryorsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Ann86

2019. január 4.

Két-három hét használat után a homlokom tele lett apró, gyulladt pattanásokkal. Ekkor váltottam, de gondoltam, hogy a dekoltázsomra elhasználom, ami szintén hiba volt. Egy hét használat után a gyulladt piros pöttyök ott is megjelentek. Végül lábkrémnek használtam el, de annak bevált.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

kovhan

2018. december 26.

Kínomba vettem, gondoltam hátha jó lesz. A krém maga nem is olyan rossz, de a szaga borzalmas, pedig én nem vagyok illat téren finnyás. Kicsit lassan szívódik be nekem, és a vízhiányos bőrömnek kicsit kevés így télen.
UPDATE:
most télen a bőröm érzékenyebb lett, így mikor bekenem ezzel pár másodperc után éget és piros kiütéses leszek tőle
Érzékenybőrűek KERÜLJÉTEK EL!

kovhan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

UPDATE:
Érzékenybőrűek KERÜLJÉTEK EL!

Dorxy98

2018. december 13.

Sajnos nem hidratálja eléggé bőröm száraz részeit de ettől függetlenül nagyon szeretem, gyorsan beszívódik és még a zsírosabb területeken sem hagy zsíros érzést maga után.

Dorxy98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Gerireni

2018. december 11.

Imádom ezt a krémet (meg úgy általában a termékcsaládot)! Kombinált bőröm van,ami a kozmetikusom szerint erősen vízhiányos is...így döntöttem ez mellett a krém mellett. Az ára is szuper,az illata...húúúú, az állaga zselésen krémes,könnyű. Gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros érzetet. Smink alá is tökéletes :)

Gerireni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Lillacc

2018. december 5.

Szuperkönnyű állagú krém, az én száraz, vízhiányos bőröm nagyon hamar elnyeli, sima, bársonyos érzetet hagy maga után. Így télen önmagában kevés, de remekül működik a Kiehl’s midnight recovery szérumommal. Ettől már csak akkor lenne tutibb ha illatmentes lenne. Ja és a rossmann-ban most leárazták, 1800ft körül beszerezhető.

Lillacc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Zsanoka

2018. november 25.

3 dobozzal használtam el, végül váltottam természetesebb kozmetikumokra. Az illata meglepően sok, nyáron elég volt könnyű krémnek, a hidegebb idő beköszöntével nekem kevés!

Zsanoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Andy88

2018. november 25.

Mintám volt belőle, és miutan kipróbáltam, örömmel tapasztaltam, hogy könnyű állagú krém, szépen el lehet oszlatni a bőrön, azonnal beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után. Puhítja, ápolja a bőröm. Szépen végzi a dolgát, és az illata is kellemes. Érzékeny bőr ápolására is tökéletes.
Tőlem megérdemli az 5*-ot, bár ettől függetlenül nem fogom megvenni, mert más (olcsóbb, könnyebben elérhető) krémnek is van hasonló hatása.

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

SzJDalma

2018. november 22.

Először egy kis mintában kaptam ezt a krémet, egy ismerősömtől, mert tudja milyen érzékeny és dehidratált a bőröm. Azóta is minden este ezt a krémet használom. Puha töle a bőröm, bár nekem nem szívódik be olyan gyorsan. Ettől eltekintve szuper hidratáló.

SzJDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Deborka6

2018. november 20.

Nagyon szeretem,nem irritálja a bőröm, patikat sem okozott. Nem marad utána ragacsos érzés, de érzem h hidratál. Az illatától féltem mert sokan írtátok, hogy zavaró,de szerintem egyáltalán nem.

Deborka6
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0