Mixa

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Detty153, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló hatás az érkézeny, vízhiányos bőr számára. Gélés textúra, hialuronsavval és glycerinnel. Hypoallergén. Hosszú távú komfortérzetet biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Crimson

2021. szeptember 10.

Nem rossz, bár az állagához képest kicsit elnehezíti a bőröm, és fényesedik is tőle. Finom az illata. Egyet elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

mokusberci3

Korcsoport: < 18
2021. július 4.

Szuper kis hidratáló! Nem hagy ragacsos érzést, nem tömíti el a pórusokat és egész nap hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. július 4.

csecseiszaboandrea

2021. június 24.

Egyáltalán nem zavar, hogy parfüm van benne, kellemes az illata, az éjszakai párjával használom együtt már 1 hete, ez idő alatt nekem bevált.
Fényvédő alá teszem, és nem zavarja egymást a 2,viszont annyira kár, hogy ebben nincsen fényvédő.
Egyáltalán nem zavart most a tartós 30 fok felett sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Egyáltalán nem zavart most a tartós 30 fok felett sem.

Vivien94

2021. május 21.

Jó ideje ezt a krémet használom nappal, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata is kellemes, pedig nagyon érzékeny vagyok rájuk, hamar felfordul a gyomrom a számomra kellemetlen illatoktól. Extra érzékeny és száraz a bőröm, de mióta ezzel kenem az arcom, nem hámlik a bőröm, és szép, puha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Mira84

2021. április 27.

Szerencsére, csak féláron egy kari csomagban vettem meg testápolóval karöltve. Enyhén vízhiányos, normál bőröm van. Ettől a krémtől azonnal jöttek a pattanások, pedig egyáltalán nem jellemő rám, csak ha vmi nagyon zsíros volt neki. A hatása sem tetszik, mert olyan furán tölti fel az arcom, de egyszerűen sok, akármilyen keveset tettem, ráadásul éjszakára, sehogyse.. Talán egy nagyon száraz bőrrel rendelkező embernek felelne meg, télen, éjszakára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

Nichole07

2021. április 13.

A light verziót használom, nekem elég. Az első tégelyt ajándékba kaptam, de eszembe se jutott leváltani. Kombinált bőröm télen inkább normál-száraz, nyáron normál-zsíros, viszont ez a krém az egész évben megoldást nyújt, csak nyáron kevesebb kell belőle. Az illata eleinte furcsa volt, de a harmadik tégelynél már nem is érzem. Könnyen beszívódik, jól hidratál, nem kukacosodik, bármivel kombinálom. Sminkelni is jól lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

PrincessTurquoise

2021. március 17.

Számomra annyira nem kellemetlen az illata, mint ahogy sokan írják. Tény, hogy ha meg tudom előre szimatolni, talán nem lett volna beleszeretés, de egyébként kijövök vele, a jázmin illatára emlékeztet. Nem régóta használom, de a hatása egyelőre megfelelő számomra, kellően hidratál. Talán újravenni nem fogom, de ezt az üvegcsét örömmel elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

caniko14

2021. március 12.

Az éjszakai párjával együtt használom, kellemes az állaga és nagyon jól hidratál, pihe-puha lesz tőle a bőröm, viszont sajnos elég sok apró kis pattanásom, miteszerem lett tőle, úgy, hogy korábban nem voltak ilyen jellegű problémáim. Illetve valamiért a szemem sem viselte jól, pedig szemkörnyékre nem is kentem, de folyamatosan könnyeztem és az orrom is elkezdett folyni amikor felkentem, lehet az erős illata miatt.
Már csak pár nap és elfogy, újravenni nem szeretném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Már csak pár nap és elfogy, újravenni nem szeretném.

nrebek

2021. január 8.

Az egyetlen pozitívuma, hogy könnyen kenhető. Eddig sosem tapasztaltam még olyat arckrémtől, hogy kipirosodott volna a tőle bőröm, ettől viszont igen.. ami furcsa, hiszen elvileg érzékeny bőrre találták ki.. emellett kifejezetten szárít.
Nincs bajom az illatosított krémekkel, de ennek borzasztóan erős és irritáló szaga van, felszívódás után órákkal is érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 10.

Viszonylag nehezen szívódik fel, és az én bőrömnek kevés. A krém felét használtam el, de egyre gyakrabban lettem kiütéses, ezért a krém gyanússá vált, így sajnos a kukában végezte. Semmiképp se venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0