Mixa

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Detty153, Módosítva: 2022. november 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló hatás az érkézeny, vízhiányos bőr számára. Gélés textúra, hialuronsavval és glycerinnel. Hypoallergén. Hosszú távú komfortérzetet biztosít.

900.- Mixa Hyalurogel 50ml
Ár: 900.- , Eladó: Iszike
Állapot: 50ml/3x próbált , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Packeta/Személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bettina

2023. január 6.

Téli hidratálónak vettem. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést.Használat után puha, hidratált a bőröm az illata engem nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 6.

rebarbaretta

2022. december 29.

Engem nem zavar az illata, viszont a gyanús kiütések miatt csak ezt tudom hibáztatni. Nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 29.

Anyacarno

2022. december 19.

Ár-érték arányát tekintve nagyon jó kis krém, szuperül hidratál és nem kell sok belőle, viszonylag sokáig elég. Erre a téli időjárásra pont jól jön, ahogy más is fogalmazott "csak úgy issza a bőr"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 19.

cskt

2022. október 20.

Nagyon könnyű, gyorsan beszívódó, jól hidratáló nappali krém, az illata néha picit sok, de amúgy bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 20.

Lollita

2022. szeptember 4.

Olcsó, és egész jó krém. Az illata szerintem kellemes, az állaga közepesen sűrű, jól beszívódik, nem ragad. Egyetlen gondom volt vele és az az, hogy fényvédőhöz alkalmatlan. Bármelyikkel is kentem, kukacosodott alatta.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 4.

kluc

2022. június 19.

Sajnos nem kompatibilis a bőrömmel, este felkenés után csak kb. 2 órával szoktam lefeküdni, de még akkor is érzem, hogy hozzáragadok a párnához. Elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

vikica00

2022. június 12.

Gombás “akné” safe hidratálót kerestem, amivel rendesen meggyűlt/meggyűlik a bajom amikor hidratálót kell vegyek. Mivel kevés (vagy csak én találok nehezen) az ilyen sajnos, így meg nincs nagy választási lehetőség. Ezt a krémet egy instagram poszt alapján fedeztem fel, mint könnyed + pénztárcabarát hidratáló. Az összetevőit látva (hogy gombasafe) már szaladtam is a legközelebbi Dm-be hogy kipróbálhassam. És meg voltam lepve, milyen jól bevált. Csak úgy itta a kombinált bőröm🥰. Szépen hidratált ahogy kell, de közben mégsem lett zsíros érzetű a bőröm amit egyenesen gyűlölök..
Az már csak hab a tortán hogy nem lettem ragyás tőle, hiszen más hidratálónál már történt ilyesmi.
Egyetlen egy problémám van vele: az illata. Azzal nem tudok megbarátkozni, nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 12.

sz.rebeka

2022. június 12.

nem rossz hidratáló, de az illata nagyon erős. irritációt nem okozott viszont.

nem rossz hidratáló, de az illata nagyon erős. irritációt nem okozott viszont.

Vira87

2022. május 13.

Kipróbálni vettem, két dolog nem tetszett benne. Az első az illata, amit képtelen voltam megszokni, tolakodó citrusos-kórház illata van, illetve, ha estére kentem fel, másnap reggel, amikor megmostam az arcom, még éreztem a ragadós maradékát, nem volt "kényelmes", amíg rajtam volt. A lábaimra viszont tökéletes krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 13.

fszabo84

2022. május 9.

Szamomra mukodik. :)
Nem hiszek a hidratalas igereten tul masban semmilyen arcapolo termekben, igy ennek is ezzel az attituddel futottam neki - bevalt.
Nagyon keves folyadekot iszom napkozben, sajnos ez meglatszik a boromon is ertelemszeruen, am ez a Mixa rendben tartja, nincs tobb szaraz folt.

Kifejezetten konnyu texturat kerestem, ami gyorsan felszivodik, nem csapja ki a borom, friss illata van, de eltunteti a szaraz reszeket.

Ar-ertek aranyban nekem megfelel, a minimalizmus jegyeben ejszakara is ezt hasznalom (bar huzok egy tobblepeses rutin kiepitese fele, de minimalis mennyisegu kencet es sminket turok meg a furdoszobai polcon :)).

Ajanlom annak, aki a hidratalason tul nem keres mast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

Szamomra mukodik. :)

Ajanlom annak, aki a hidratalason tul nem keres mast.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0