KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Detty153, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló hatás az érkézeny, vízhiányos bőr számára. Gélés textúra, hialuronsavval és glycerinnel. Hypoallergén. Hosszú távú komfortérzetet biztosít.

Lillacc

2018. december 5.

Szuperkönnyű állagú krém, az én száraz, vízhiányos bőröm nagyon hamar elnyeli, sima, bársonyos érzetet hagy maga után. Így télen önmagában kevés, de remekül működik a Kiehl’s midnight recovery szérumommal. Ettől már csak akkor lenne tutibb ha illatmentes lenne. Ja és a rossmann-ban most leárazták, 1800ft körül beszerezhető.

Lillacc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Zsanoka

2018. november 25.

3 dobozzal használtam el, végül váltottam természetesebb kozmetikumokra. Az illata meglepően sok, nyáron elég volt könnyű krémnek, a hidegebb idő beköszöntével nekem kevés!

Zsanoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Andy88

2018. november 25.

Mintám volt belőle, és miutan kipróbáltam, örömmel tapasztaltam, hogy könnyű állagú krém, szépen el lehet oszlatni a bőrön, azonnal beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után. Puhítja, ápolja a bőröm. Szépen végzi a dolgát, és az illata is kellemes. Érzékeny bőr ápolására is tökéletes.
Tőlem megérdemli az 5*-ot, bár ettől függetlenül nem fogom megvenni, mert más (olcsóbb, könnyebben elérhető) krémnek is van hasonló hatása.

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

SzJDalma

2018. november 22.

Először egy kis mintában kaptam ezt a krémet, egy ismerősömtől, mert tudja milyen érzékeny és dehidratált a bőröm. Azóta is minden este ezt a krémet használom. Puha töle a bőröm, bár nekem nem szívódik be olyan gyorsan. Ettől eltekintve szuper hidratáló.

SzJDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Deborka6

2018. november 20.

Nagyon szeretem,nem irritálja a bőröm, patikat sem okozott. Nem marad utána ragacsos érzés, de érzem h hidratál. Az illatától féltem mert sokan írtátok, hogy zavaró,de szerintem egyáltalán nem.

Deborka6
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Aryaa

2018. november 17.

Imádom. Hihetetlenül babapopsi puhává teszi a bőrömet, és mintha a pattanásaim is hamarabb eltűnnének. Egyedül annyit sajnálok benne, hogy ennyire erősen parfümözött, bár szerencsére ennél a terméknél nem vettem észre, hogy irritálná a bőrömet.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

NDCsilla

2018. október 23.

Kb. 3 hete használom, eddig nagyszerű. Érzékeny a bőröm nagyon, emellett zsíros is és hajlik a pattanásokra. Olyan krémet kerestem, ami "jó összetételű", könnyed de mégis tápláló. Eddig nagyon jónak tűnik. A kozmetikusom javaslatára csak nappalra használom, éjszakára csak akkor, ha húzódna a bőröm, mert jelenleg hagyjuk éjjelre kicsit felfrissülni-lélegezni (eléggé el volt zsírosodva a bőröm az utóbbi időben). Ha este használom, természetesen akkor is jó kis krém. Sminkelek is rá, úgy is megállta a helyét. Eddig imadom, mert tényleg nagyon könnyű, de hidratál is emellett.

NDCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Paloma

2018. október 19.

Nekem a Hyalurogel Light, cream-gel verzió most fogyott el és imádtam!
Kombinált bőröm van ami általában vizhiányos, és nem szeretem kenegetni mert nem igazán szereti a bőröm. Ez a krémgél textúra viszont csodás, kellemes, könnyed, kicsit frissitő-hideg pedig szobahőmérsékleten tárolom. Nyárra/őszre nappali arckrémnek tökéletes volt. Sminkeltem rá, nem volt gond. Gyorsan beszivódik, de én úgy szoktam, hogy feldobom és fogmosás után folytatom a sminkeléssel és addigra pont beszivódik és puhitja a bőrt. Nem hagy furi érezhető réteget. Szerintem ezzel senki sem járhat rosszul. Az illata nekem nem különösebben tűnt fel, szerintem nem zavaró.
télre inkább egy jobban védő, testesebb krémet szeretnék, de lehet, hogy arra is ez lesz:)

Paloma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Nekem a Hyalurogel Light, cream-gel verzió most fogyott el és imádtam!

Monika1119

2018. október 19.

Bőröm kombinált, felszíni vízhiányos, és a hidegebb idő beköszöntével hajlamos eléggé kiszáradni. Ez a krém nekem nagyon beváltt, kis mennyiség is elég belőle, könnyen el tudom oszlatni, és a száraz részek teljesen eltűntek az arcomról, azonban mégsem lesz zsíros a többi terület sem. Én az illatát is szeretem

Monika1119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Bellu

Korcsoport: >54
2018. október 13.

Érett száraz bőröm van, igy nekem magában nem jó ez a krém. Engem az illata egyáltalán nem zavar, sőt. Viszont muszáj kevernem egy zsírosabb krémmel, úgy viszont kitűnő.

Bellu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0