Mixa

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Detty153, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló hatás az érkézeny, vízhiányos bőr számára. Gélés textúra, hialuronsavval és glycerinnel. Hypoallergén. Hosszú távú komfortérzetet biztosít.

pbernadett

2019. november 27.

Egy éve használom, jó hatással van a kombinált, vízhiányos bőrömre. Géles állaga miatt nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy maga után "maszk" érzetet. Tavasszal és nyáron tökéletes, viszont télen egy gazdagabban hidratáló krémre érdemes váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

tamila

2019. november 27.

Zsíros, vízhiányos bőröm van, azért vettem meg, hogy hátha ez a vizet pótolja, de nem 'tömény'. Nem rossz krém ennyiért, de jobban is hidratálhatna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

Tigrincs

2019. november 18.

Jó kis krém, főleg őszre. Nekem télen már kevés volt. Az illata és hidratálása oké, de nagy csoda nem várható tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

vega2017

2019. október 25.

Az illata arckrémnek nekem erős. Fél tégellyel használtam el, aztán félretettem, mert találtam jobbat. Ez olyan semmilyen. Zavaró, hogy filmszerű réteget hagy az arcon. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

Petralacreme

2019. október 11.

Kremnek krem, es nem csinalt negativat sem arcomon. Kb ennyi az elönye, mint minden altalam hasznalt Mixa krémnek...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

kate93

2019. október 11.

Gyorsan beszívódik, puhít, de valóban nekem túl illatos - ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre ajánlott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

StellaStar95

2019. október 5.

A Mixa reklámszlogenje szerint szakértője az érzekeny bőrnek. Ehhez képest ezt a krémet teletették parfümmel. Nagyon erős illata van, ami engem személy szerint nagyon zavar, legyen szó bármilyen krémről. Nem beszélve arról, hogy apró kiütések, allergiás reakció jelent meg a homlokomon!
Szerintem egy túlárazott krém, 2 csillagot adok azért, mert aránylag jól hidratál. A lábamon fogom elhasználni, mert a kezem (szintén nagyon érzékeny bőrrel) kipirosodik tőle, kukába dobni viszont sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

dragonfire

2019. október 2.

3 hónapja használom és igazából semmi extra. Estére szoktam egy keveset használni, de reggel szinte lemosom az arcomról. Az illata nagyon jó, de egy kis hidratáláson kívül sajnos én semmit nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

cocoapowder

2019. szeptember 21.

Nekem túl illatos, és hiába gél, kicsit zsíros. Így csak 3 csillag. Amúgy jó érzés volt felkenegetni, de nem ezt várnám egy géles terméktől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

wildrose

2019. szeptember 17.

Kellemes illatú, nagyon könnyű, gélkrém állagú termék, gyorsan és tökéletesen felszívódik, ha nem is erősen, de jól hidratál, nyárra akár elég is lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0