Mixa

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Detty153, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló hatás az érkézeny, vízhiányos bőr számára. Gélés textúra, hialuronsavval és glycerinnel. Hypoallergén. Hosszú távú komfortérzetet biztosít.

Mixa Hyalurogel light
Ár: 1000 Ft , Eladó: Amizone
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Biankaa2123
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
bgabryellla

2019. április 28.

Számomra 5 csillagos ez a termék. Szintén kis mintát próbáltam belőle először, teljesen beleszerettem. Általában kerülöm a parfümös krémeket, az esetek nagy százalékában illatanyagmentesért nyúlok, de szerencsére ez a krém nem irritálja a bőrömet. Sőt még az illatát is megkedveltem. Nagyon finom, lágy állaga van, gyorsan beszívódik mégis pihe-puha bőrt hagy maga után. Azt vettem észre, hogy nem hogy pattanásokat okozna (amitől féltem), mèg gyorsabban gyógyulnak a meglévők. Az eredeti árát (3000 Ft) picit sokallom, de gyakran akciózzák a drogériák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

WednesdayAddams

2019. április 21.

Miért kell ilyen erős illat bármilyen arcra való termékbe? Főleg, hogy érzékeny bőrűeknek ajánlják, egyszerűen nem értem.
Egyébként teszi a dolgát, hidratál, nem zsírosít és nem irritál, de enyhén csíp, mikor felkenem (valószínűleg pont a parfüm miatt), a szagától meg öklendeznem kell, így biztosan nem veszem újra. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

valkayszaszi

2019. április 17.

az van, hogy teljesen belezúgtam a teszterébe, ezért vettem egy normálisat belőle. azt a pici tesztert amit a micellás vízhez adtak használtam egy jó pár napig, először fura volt az illata de nem érdekelt, mert csodát művelt.. aztán jött a fekete leves.. a múlthéten elfogyott a másik krémem, hurrá lehet babpopsi fejem ezentúl minden nap. hát olyan ekcémám lett tőle, hogy az valami borzalom... nem égett alatt a bőröm, semmi ilyesmi, de aztán csak úgy a semmiből az orromtól indult, aztán az arcom két oldalán, a homlokom, az állam és még mindig terjed, pedig már 4 napja nem is használtam semmit a fejemre... viszket, ég, száraz, minden dolog irritálja a jeget leszámítva... érzékeny bőrűek csak nagyon óvatosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Niki03

2019. április 10.

Tesztelésre kaptam a terméket. Könnyű, géles állagú, azonnal felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Nekem személy szerint tetszik az illata, olyan uniszex, erősnek nem mondanám, de én szeretem az illatokat. Ez egy tavaszra/nyárra való hidratáló, csodát nem kell tőle várni. Akinek zsíros a bőre, beválhat, száraz bőrűeknek szerintem nem ez lesz a nagy Ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

tonhalacska

2019. április 10.

Nagyon jó kis krém, kisimítja a bőröm reggelre, az illatával semmi bajom, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

kukuru

2019. április 9.

Egész jó, nem hagy zsíros foltot, jó érzés az arcbőrnek. Az illata kicsit intenzív nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Malachite

2019. április 6.

Mintát kaptam promóció keretein belül. A bőrömnek nincs szüksége különösebb hidratálásra, esetleg az esti arctisztítás után, úgyhogy gondoltam arra tökéletes lesz. Érzetre, illatra nagyon kellemes, szépen terül, de ennyi szilikon mellett nem is csodálom. Selymes érzetű lett a bőröm, nem húzódott, tehát valamicskét hidratált, de a selymesség a szilikonnak tuhdató be, másnap reggel ugyanis egy rétegben le tudtam mosni az arcomról. Esetleg smink alá beválhat mint primer, de mint hidratáló sajnos ez nagyon kevés, és nagyon túlárazott. Ennél sokkal tisztességesebb hypoallergén hidratálót egy ezressel olcsóbban is kapni már. Ráadásul még csak nem is CF. Mixa, ülj le, egyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

eszo87

2019. április 5.

egy hétre való mintát kaptam belőle.
engem az illata nem zavar.tök jó géles állaga van és elég hamar beszívódik. viszonylag jól hidratál,de nem veszem meg a nagy kiszerelést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

egy hétre való mintát kaptam belőle.

Szandrusa

2019. március 29.

A Mixa arclemosója és tusfürdője bejött, és mivel hiánytermék az arckrémem, gondoltam kipróbálom ezt. Bár napja használom... Hááát... Az állaga jó, gyorsan beszívódik, egész jól hidratál, de az illata számomra is borzalmas. Miért kell egy érzékeny bőrűeknek való krémnek ilyen erős és kellemetlen illatot (szagot) adni?! Kezdek 3*-gal, aztán meglátjuk. De újra tuti nem veszem elsősorban a szaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Csillszemillo

2019. március 4.

Az arctisztítás utáni húzódó érzésre használok arckrémet, a Neutrogena Hydro Boost tökéletes, de kicsit drága krémje helyett gondoltam hogy megpróbálkozok ezzel a termékkel. Könnyű, jól beszívódó, kellemesen vizes textúrájú, egészen jól hidratál is (bár azt a ruganyosságot nem hozza, amit az előző krém). Nekem nem okozott semmilyen negatívumot, pirosságot, pöttyöket stb., amiket itt említenek többen is. Viszont kellemetlenül savanyú szaga van, olyasmi mint a romlott tej és annyira elviselhetetlen, hogy visszatérek 2 sikertelen próbálkozás után a jól bevűlt 4000 Ft-os krémemhez, nincs mese. Ez pedig a lábamon fogja végezni epilálás utáni krémnek. Azért kap 4 pontot, mert a szaglás egyéni izlés dolga és ha valakinet nem zavar az illata, akkor ez egy jó krém, jó áron szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0