Mixa

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Detty153, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló hatás az érkézeny, vízhiányos bőr számára. Gélés textúra, hialuronsavval és glycerinnel. Hypoallergén. Hosszú távú komfortérzetet biztosít.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Amizone
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel (Jászai Mari tér, Nyugati)

nrebek

2020. november 22.

Az egyetlen pozitívuma, hogy könnyen kenhető. Eddig sosem tapasztaltam még olyat arckrémtől, hogy kipirosodott volna a tőle bőröm, ettől viszont igen.. ami furcsa, hiszen elvileg érzékeny bőrre találták ki. Emellett úgy tapasztalom, hogy kifejezetten szárít.
Nincs bajom az illatosított krémekkel, de ennek borzasztóan erős és irritáló szaga van, felszívódás után órákkal is érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 10.

Viszonylag nehezen szívódik fel, és az én bőrömnek kevés. A krém felét használtam el, de egyre gyakrabban lettem kiütéses, ezért a krém gyanússá vált, így sajnos a kukában végezte. Semmiképp se venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 10.

Bessym22

2020. október 15.

Szeretem mert teltebbé teszi az arcom. Jól hidratál. Reggelre puha lesz az arcom. Jó állaga van könnyű felvinni, hamar beszívódik de az illata lehetne visszafogottabb. Emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Mancika133

2020. október 15.

Könnyed,vizes állagú krém,de számomra borzasztóan illatos,a hatása sem győzött meg,elajándékoztam,nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Bolgarka

2020. július 9.

Annyira tudnám szeretni ezt a krémet! Az állaga csodás, nagyon jól hidratál, igazán babapuha leszek tőle, a szérumokkal is jól működik az ára is csodás. De te jó ég milyen büdös! Láttam, hogy van benne parfüm, de erre az illatfelhőre nem számítottam. Kár érte, igazán tudnám szeretni, ha illatmentes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

JEN18

2020. június 26.

Állaga jó, lágy gélszerű. Alapjáraton száraz a bőröm, így jól hidratálja, viszont nagyon lassan szívja be, csúszós érzetű marad a bőr utána sokáig. Ha ezt kivárjuk viszont, cserébe nagyon puha lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

vikkike

2020. június 14.

Korábban a The Body Shop E-vitaminos szériájából használtam a gél állagú krémet, amit nagyon szerettem, de sajnos megszűnt az a változat. Próbaként vettem ezt a krémet helyette, azóta már újra is vásároltam: gyorsan beszívódik, nem lesz ragacsos, tökéletes smink alá is, nem fog összeállni és szépen hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

DianaR

2020. május 18.

Sajnos nem lettünk öribarik. Nagy reményeket fűztem hozzá az itt olvasottak alapján. Hiába kentem ultravékony rétegben, nekem akkor is zsíros érzet volt, még reggel is a bőrömön. Illatával nem volt gondom, az árával sem..csak a kívánt hatás nem jött el nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Lolita91

2020. április 10.

1 éve használom, minden este...reggelre az arcom olyan sima ,mint a 2 évesem pofija! 😁Na jóóó...talán nem annnyira, de tényleg szuper. Nem hagy ragacsos,zsíros érzetet a bőrön és hamar beszívódik!
Nekem bevált!
Jövő héten érkezik az éjszakai krém...hát kíváncsi leszek. 😌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

Nekem bevált!
Jövő héten érkezik az éjszakai krém...hát kíváncsi leszek. 😌

Jucccc

2020. március 28.

Egy időben őt használtam rendszeresen, vegyes tapasztalataim voltak vele kapcsolatban. Mindig alapozó, vagy bb krém alá használom a hidratáló krémeket. Ez a cucc viszont nem mindegyikkel működött jól. Volt, ami nagyon fénylett tőle, az egyikkel pedig olyan volt, mintha összevesztek volna az arcomon, és egy nagyon fura réteget képeztek így együtt, ami nem volt látható, viszont érezhető volt (fura csúszós, de mégis ragacsos). Passzoló alapozóval nem volt gond, nem irritál, kellemesen, nem túl erősen hidratál. Télre talán kevés, tavasszal, ősszel megfelelő. Nyáron lehet, hogy túl fényesít. Még nem vettem újra, de nem zárom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0