Mixa

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2019. december 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az érzékeny bőr megszépül a krém egész éjszakán át tartó ápoló hatásának köszönhetően. Az eredmény simábbnak, feltöltöttebbnek és ragyogóbbnak látszó bőrfelszín, amely felkészült az új napra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anita1978

2022. január 13.

Ez a krém egy illatterápia is egyben.Isteni!Parfümnek is elfogadnám. 🥰
Télre akartam vmi táplálóbbat.Vastagabb réteget kenek a szemem alá (szérumok alá), arcomra vékonyabbat.Nekem elég nehezen szívódik be (zsíros a bőröm), pedig nem nehéz krém, így nem lefekvés előtt kenem.De amúgy szeretem.Szépen táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

Ez a krém egy illatterápia is egyben.Isteni!Parfümnek is elfogadnám. 🥰

AlexandraKatona

2021. november 30.

Nem rég óta használom még, de eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve! Nappali párjával együtt használom, nekem az illatuk kifejezetten tetszik, jázminra emlékeztet, kellemes. Nagyon jól hidratál, de nem hagy ragacsos hatást egyáltalán. Rettentő érzékeny a bőröm, pirosodásra is nagyon hajlamos, az utóbbi időben pedig irritált, száraz, hámló, pattanásos foltjaim is kiújultak az állam környékén, de ez a krém ezeket sem bántja, sőt, amióta használom egyre húzódik le az irritáció, és tűnnek el a pattanások is. Fantasztikus éjszakai hidratáló, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

csecseiszaboandrea

2021. június 24.

1 hete a legnagyobb kánikulában kezdtem el használni a nappali párjával együtt.
Nekem ebben a melegben éjszaka kicsit sok, télen viszont tökéletes lehet.
Pattanásos, illetve érzékeny a bőröm, amit ez a krém abszolút nem bántott, nem pirosodott ki az arcom tőle hiába van benne parfüm.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

1 hete a legnagyobb kánikulában kezdtem el használni a nappali párjával együtt.
Nekem ebben a melegben éjszaka kicsit sok, télen viszont tökéletes lehet.
Nekem bevált.

drozsi

2021. április 17.

Mar 3x vettem ujra hol akciosan hol teljes aron. Nekem bevalt, puha lesz a borom es nem okoz patit. Szerintem a regebbi kiadas picit gelesebb volt mint ez az uj formula

Update: franya parfum.. mixa mixa ez az egy hibad :D szerintem lemoshato pakolasnak fogom elhasznalni. Melloztem egy ideje mar a parfumos termekeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

kamilla12

2021. április 6.

Nekem ez a krém egy csoda! 1 hete használom gyulladt pattanások sehol, emellett iszonyat jól hidratál.Nekem az illata egyébként tetszik.Végre megtaláltam a tökéletes éjszakai krémemet.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

PrincessTurquoise

2021. március 17.

Számomra annyira nem kellemetlen az illata, mint ahogy sokan írják. Tény, hogy ha meg tudom előre szimatolni, talán nem lett volna beleszeretés, de egyébként kijövök vele, a jázmin illatára emlékeztet. Nem régóta használom, de a hatása egyelőre megfelelő számomra, kellően hidratál. Talán újravenni nem fogom, de ezt az üvegcsét örömmel elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

viragmezo

2021. február 24.

Nagyon meglepődtem a korábbi értékeléseket olvasva, úgyhogy most részint azokra reflektálok.
Nagyon jó textúrájú, testes, mégsem érzem zsírosnak és a bőröm is szépen beissza - éjszakai krémhez képest kimondottan hamar. (Pedig előfordult már, hogy véletlenül nagyobb mennyiséget kentem fel, olyankor sem volt ebből probléma.)
Nem pattogtam ki tőle, nem okozott irritációt - beváltotta a hozzá fűzött reményeket a viszonylag érzékeny bőrömhöz.
Megfelelően hidratál, ami éppenséggel nagy szó, mert így a tél végére nagyon kiszárad a bőröm a szokásos rutinom mellett (az kevés neki), most viszont élettel teli és rugalmas lett az arcom, úgyhogy nagy boldogság van!
Na de a lényeg: szerintem elképesztően finom illata van, ugyan nem tudom mihez hasonlítani, de valahol már éreztem ilyet és nagyon szerettem, szeretem még mindig. Felkenés után 1-2 órával is érzem, mégsem úgy, mintha egy pacsuli lenne a képemen.
Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Újravevős. :)

Meli2000

2021. február 14.

Lássa egy hónapja használtam és abban az egy hónapban olyan pattanásos lett az arcom mint még soha. Piros cisztás pattanások voltak nagyon fájdalmas volt. Miután jobban bele gondoltam, hogy semmi mást nem változtattam arc ápolási rutinomban ezen a krémen kívül ezért nem használtam többet. Pár nap múlva rendbe is jött az arc bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

rebeka0913

2020. december 22.

Téli arcápolásra kerestem éjszakai krémet, amit a párom érzékeny bőre is elbír. Alapvetően szeretem, ha egy arckrémnek kellemes az illata, itt azonban nem sikerült eltalálni azt a bizonyos mértékletességet. A krém borzasztóan zsíros hatást kelt, reggelre sem szívódik be, akkor sem, ha csak keveset kenek az arcomra. Textúrája és ígéretei ellenére semmilyen pozitív változást nem érzékeltem a bőrömön. :( Sem újra venni, sem elhasználni nem fogom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

varkolyenci

2020. november 14.

Csak hogy felhúzzam kicsit az értékeléseket, nekem kifejezetten tetszett a krém illata, nem tolakodó, szívesen kenem fel esténként. Szépen nyugtatja és hidratálja a bőrömet, már jó párszor újra vettem, nekem továbbra is kedvenc éjszakai krémem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.