Mixa

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2019. december 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az érzékeny bőr megszépül a krém egész éjszakán át tartó ápoló hatásának köszönhetően. Az eredmény simábbnak, feltöltöttebbnek és ragyogóbbnak látszó bőrfelszín, amely felkészült az új napra.

csengevarga

2020. március 30.

oh szegény krém :D erős illata van, nekem nagyon tetszik ez a békebeli kozmetikum illat. Kicsit olyan érzésem van, mintha kozmetikában kennének az arcomra minden nagyon "különleges/bőrömnekcsodálatos" krémet. A korábbi zsíros böröm most nagyon vizhiányos húzodik. Nehezen találok olyan krémet, ami nem nehezíti el, és megfelelően táplál. Na ez ilyen! Örülök neki nagyon. Nem zsirosít, felszívódik...
Tökéletes példája, hogy más a bőrünk, és más az ízlésvilágunk... szóval azoknak ajánlanám akik előtt ha megjelennek a szecessziós kozmetika reklámok a szemük előtt az illat hatására- nem bánják, sőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Mariposa07

2020. január 20.

Írni akartam már véleményt egy pár napja, aztán olvasva a legutolsó kommentet el is bizonytalanodtam, hogy jah már írtam csak elfelejtettem.. :D Persze nem, de a véleményem szinte ugyanez. Kicsit csalódott lettem, amikor hazaérve elolvastam az addigi hozzászólásokat ennél a krémnél, mert mindig először utánaolvasok és csak utána döntök, ez így is volt majdnem, mert minden mixa krémet megnéztem, csak ezt nem, de végül az éjszakai mivolta miatt ez jött velem. 2x használtam csak, de eddig pozitív a véleményem. Valóban erős az illata, de nekem mégis tetszik, felkenve pedig nem zavaró kis mennyiségben. Elég sok most a pattanásom, de abszolút nem romlott tőle, sőt szerintem gyorsabban is gyógyul. Nem zsíros pedig tényleg elég testes. Maszkként nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Rita0126

2020. január 16.

Jöttem feljebb húzni szerencsétlen krémet. Tény hogy elég erőteljes "a nagyi 4711 kölnijének" szaga van és azzal is egyetértek hogy egy érzékeny bőrre való kozmetikumban nemhogy ilyennek, de úgy egyáltalán semmilyen illatanyagnak nem kellene lenni. VISZONT! Nekem mindig nehéz megfelelő arckrémet találni mivel kombinált bőrtípusom van. Kerestem valami éjszakai krémet, mert a hideg eléggé megviseli az arcom és úgy éreztem hogy kellene valami kis plusz hidratáló (eddig éjszakára is ugyanazt használtam mint nappalra). Erre esett a választásom, mivel a hyalurogel light-tal már régóta szemezek, csak jelenleg is egy hialuronsavas gélkrémem van más márkától. A nevéhez képest gélhez nem sok köze van, elég testes krém. Én pont emiatt enyhén nedves bőrre használtam nagyon kevés mennyiségben. Így gyorsan beszívódott és a szaga sem volt erőteljes. A hidratáló hatása pedig abszolút rendben van, nem zsírosít és nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

balankaa01

2020. január 3.

Nagyon haragszom erre a krémre meg úgy az egész márkára, igaz, nem sok terméküket próbáltam.
Eredetileg az Anti Imperfection lemosót vettem a testvéremnek, mert problémás, de nagyon érzékeny a bőre – a benne levő parfüm szörnyű. Én egyébként sem szeretem a kozmetikumok illatát, de az valami next level, viszont ezt leszámítva teljesen jól működik. Ezen felbátorodva vettem meg ezt a krémet, ami akkor még fel sem volt töltve ide.
Már kibontáskor úgy pofánvágott a benne levő illatanyag, hogy a másikat a fal adta, a harmadikat meg én magamnak. Nagyon erőteljes virágillata szeretne lenni, ami inkább hajaz öblítőre, és nem illan el. "Az érzékeny bőr szakértője" ... köszi, Mixa, de tényleg. 😂 Ameddig bele nem kenem a párnába, addig végig érezni lehet. Ez utóbbi kijelentésem azért fontos momentum, mert egy istennek nem szívódik fel, pedig nem kenek olyan sokat.
Kipróbáltam maszkként is, mert a dobozon az áll, hogy úgy is használható, másnapra a pórusaim szörnyen néztek ki, úgyhogy maradok a krémként való használat mellett, mert nem akarom kidobni. Még.
Amúgy az én kombinált bőrömet megfelelően hidratálja, nem is pattogtam ki szerencsére, de attól meh. Sokkal többet vártam.

Még egy megjegyzés, mégis hogy van képük egy krémet hyalurogelnek nevezni, mikor az utolsó összetevők között kullog a szerencsétlen hialuron?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Zsuzsuzsza

2019. december 23.

Valaki írta, hogy "pofánvágta" az illata, hát engem is... Nem erre számítottam., iszonyatos a szaga, ez nem illat. Egyszer használtam még, tehát nem tudok egyenlőre kiforrott véleményt írni, de ezt muszáj volt és emiatt az erős illat miatt nem biztos, hogy fogom tudni használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

ngsrr

2019. december 17.

En is megvettem, mert az oil valtozatu tegelyes kremet valahogy szerette a borom. Hat ez valami borzalom. Olyan illata van mint nagymamam kamillas kenocsenek, es olyan eros hogy meg engem is zavar, pedig alig van szaglasom. De tultennem magam rajta, ha nem lenne az egesz “krem” egy disznozsirra hajazo valami, ami megul a bor felszinen, az istennek sem akar beszivodni, es az en boromet iszonyu texturalta tette, miteszerk, pici pattik, sz alapozo fortelmesen mutatott a hasznalata mellett, pedig csak ejszaka hasznaltam. Még kezkremnek sem volt jo, mert nem szivodik be es minden szösz raragadt a kezemre. Bleh.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.