Mixa Intensive Care Dry Skin Body Balm Regenerating Surgras 10% Glycerine + Oat Milk

Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: epid, Módosítva: 2018. április 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Testápoló tej hatékony összetevők koncentrációjával a nagyon kiszáradt bőr megnyugtatásáért, táplálásáért. Azonnal beszívódik, nem hagy ragadós érzetet. A bőr megkönnyebbültnek és hidratáltnak érződhet. Hámlás és irritáció elleni hatás. A bőr puhábbnak, rugalmasabbnak és kellemesnek érződhet.

tamara428

2020. február 13.

Akcióban szereztem be, amikor a Tescoban készletkisöprés volt. Sűrű, testes krém, kellemes illattal és praktikus pumpás adagolóval. A bőröm elég száraz tud lenni, főleg mióta szilárd szappant használok zuhanyzásnál, így ez lett a téli testápolóm. Tényleg hamar felszívódik, nem marad zsíros nyom vagy fura érzet a bőrömön. Úgy érzem mélyen hidratál, a használata után pár napig nem kell újra bekennem magam.
Nyárra biztosan sok lenne nekem, de télre ez a tökéletes testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Nyárra biztosan sok lenne nekem, de télre ez a tökéletes testápoló.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nem szeretek hirdetés után vásárolni, de bele ültette a bogarat a fülembe. Viszont maximálisan kellemes csalódás volt.
A lábaim és a kezeim sokkal szárazabbak mint más bőrfelületem, ezért keresgéltem a testápolók között olyat, ami erre a problémára nyújt megoldást. Eddig nem jártam sikerrel.

Én sem akartam elhinni, de egy-két használat után már érezhető volt a különbség. Az igazán problémás részeken (könyök, lábfej, lábszár) láthatóan és főleg érezhetően elkezdett újra megpuhulni a bőröm és finom, selymes tapintású lett.

Szerintem még fogok belőle venni, ha egyszer elfogy. Ám szerencsére nem kell sokat "locsolni" magadra.

A beszívódása nem olyan rettentően gyors, de azért kb. 5 perc alatt sikerül neki. Zuhanyozás után, lefekvés előtt érdemes, mert akkor van idő megvárni és nem tapicskolsz össze vele mindent a krémes kezeddel/lábaddal :D

Illata kellemes, inkább semleges, így az egész család tudja használni.
Állaga, a beszívódásából már sejthető, hogy picit zsírosabb, nehezebb, de tényleg csak egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Illata kellemes, inkább semleges, így az egész család tudja használni.

Voki

2018. december 7.

Válogatós vagyok,ha testápolóról van szó, de ez bejött. Kellemes az illata, nekem jól beszívódik, kitart a hatása egész nap. Nem egy könnyű krém, de akinek igazán száraz a bőre, annak jó lehet, főleg télen. Viszont a Bioderma Atoderm testápolóihoz nem ér fel, így egy csillag minusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid