Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audreylicious, Módosítva: 2017. május 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hatékony összetevők koncentrációjával a nagyon kiszáradt bőr megnyugtatásáért, táplálásáért.

Intenzíven és mélyen táplálja a bőrt, simává és rugalmassá varázsolja. A magas tápláló tartalomnak köszönhetően segít megakadályozni a bőr hámlását és irritációját, és meg is nyugtatja. Eredmény: A bőr mélyen táplált. Nem hámlik és nem irritált; rugalmas, sima és kellemes érzetű lehet.

5% glicerinnel és zabtejjel. Hipoallergén, parabén- és alkoholmentes. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett kifejlesztett és tesztelt.

stimea

2019. október 16.

Majdnem egy ève tesztelem ès összessègèben nem lett a kedvencem.
+ Jó az illata
+ Nem irritàl
+ Puhàbb tőle a bőröm
DE
- Ez a puhasàg nem jelent hidratàltsàgot, kb fèl nap múlva ugyan olyan szàraz a bőröm
- Nem ad semmi pluszt
- Vizes bőrre hasznàlva sem javít a helyzeten

Tehàt ez egy nem rossz testàpoló de nem vennèm újra,mert nem hidratàl megfelelően. A pozitívumai ès amiatt,hogy Glamour napokon vettem kuponnal tehàt olcsóbb volt kb 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Majdnem egy ève tesztelem ès összessègèben nem lett a kedvencem.
+ Jó az illata
+ Nem irritàl
+ Puhàbb tőle a bőröm
DE
- Nem ad semmi pluszt
- Vizes bőrre hasznàlva sem javít a helyzeten

Zood

2019. szeptember 10.

Használtam már jobbat is. Lassan szívódik kevésbé hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Használtam már jobbat is. Lassan szívódik kevésbé hidratál.

Tinda

2019. szeptember 7.

Ismerősöm ajánlásával vettem, talán kevésbé nagy márka a Mixa, neutrogéna helyett vettem.
Pozitívumok: Kellemes illata van, nem túl parfümözött, könnyen felszívódik, bár nem a legtökéletesebben hidratál. Őszi időszakban még megteszi, télen kénytelen vagyok mást használni. 4* adtam neki, szerintem nem rossz testápoló, természetesen nem olyan mint a favoritom, de nem kell alábecsülni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

rabavolgyizsofia

2019. június 11.

A nagymamám is ezt használja! Hamar beszívódik, könnyű légies a krém és finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Tuci

2019. április 6.

Ez a testápoló egyszerűen remek. Még a bekenés után másnap fürdés után is érezni a hatását, puha és sima a bőröm,nem húzódik, ráadásul az ekcémám sem viszket. A ráadás pedig, hogy nagyon finom az illata. Egy hét használat után szerettem volna véleményt írni, de 3 nap alatt megvett magának ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Sophia00

2019. április 6.

Tökéletes választás a száraz és húzódó esetleg viszkető bőrre. Nagyon gyorsan regenerálja a kiszáradt bőrt, pár nap használat után érezni a hatását. A pumpás kiszerelés pedig praktikussá teszi és megkönnyíti a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

makemepretty

2019. április 1.

Nagyon kiszáradt télen a bőröm. Kb. egy hét alatt rendbetette. Gyorsan beszívódott és puhává tette a bőröm. Kézkrémnek is kiváló. A pumpás kiszerelés pedig kifejezetten praktikus. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Pkkrisztike

2019. március 19.

Sokat vártam ettől a terméktől. Ár érték arányban nem éri meg, nehezen issza be a bőröm, hidratálni se hidratál megfelelően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

orsid

2019. március 19.

sokat vartam ettol a kremtol,mert a marka atopiance tusfurdoje nagyon jo.hat ahhoz kepest ez gyenge kozepes,semmi extra.hidratalgat,de nekem keves es a parom bore se rajong erte.maradunk a neutrogenanal,azt meg se kozeliti ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

barczazita

2018. október 14.

Nagyon jó termék, remek áron. Gyorsan beszívódik, ami nálam sarkalatos pont. Nagyon jól hidratál, és extra puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol