Mixa

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az intenzíven tápláló kézkrém kifejezetten száraz és nagyon száraz kézbőrre lett kifejlesztve. Használata után a bőr hidratált, táplált és puhább. Aktív hatóanyagainak magas koncentrációjának és a glicerinnek köszönhetően segít biztosítani a kézbőr kellő táplálását és védelmét a kiszáradástól. Eredmény: A kézbőr táplált, sima és puha lehet.

SaraSzoke

2021. június 15.

Jó tápláló krém. Lefekvés elött használom. Börkék képződését csökkenti, egész nap hidratált a körömágyam. Jó érzés bekenés után de hagy egy kis krémes állagot a kezen szóval napközbenre inkább nem kenem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

laanyka

2021. május 28.

Ez egy nagyon jó krém. Rendszeresen sportolok és végzek fekvőtámaszos gyakorlatokat, így a kezem nagyon megviselt. Ráadásul szárazodásra is hajlamos vagyok, szóval a kezem egy mindenbajos "girhes macska:D". Ennek a krémnek kellemes illata van és szépen helyre is rakja a kezeimet. Nem olyan mint pl a Lush, ahol 1-2 alkalom is elég, mert annyira zsíros, de ez is szépen-lassan teszi a dolgát. Kedvelem és az ára is kedvező. Én nappali krémnek használom, naponta 2-3x biztos h előveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Wolf7

2021. január 3.

Kb 2 éve használom éjszakai kézkrémnek. A nagyon kiszáradt, sebes kezemet rendbe hozta 2-3 éjszaka alatt. Legelőször kicsit csípett de csak a kiszáradás miatt, hamar elmúlt. Jobb lenne parfüm nélkül de nem ront a krémen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Cseniko

2021. január 2.

Rengeteg kézkrémet kipróbáltam már az évek alatt! Ahogy bejön a hideg idő a kézbőröm, körömágyam hajlamos kirepedni, kifehéredni és ez a krém végre segített.
Sajnos nem tökéletes, mert parfüm van benne, méghozzá igen erős illatú, de így is az eddigi leghatékonyabb kézkrém számomra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

mrsnora

2020. augusztus 21.

Szappan illatú, amit én nagyon utálok, viszont teszi a dolgát. Testes krém, ezért csak éjszakára használom, de reggelre szépen beszívódik, és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Hotflashy

2020. június 1.

A sok kézmosástól mostanában nagyon kiszáradt a kezem. Ezelőtt nem igen használtam kézkrémeket, mert nem voltak jó tapasztalataim korábban, mindegyiktől ragadtak a kezeim a sok glycerintől, és a hatásuk csak a következő kézmosásig tartott. Ezzel szemben ez a Mixa krém számomra egy csodakrém: napi 1x bekenem a kezem, és a kézmosások után sem kezd el kiszáradni a bőröm, de nem is ragad egész nap (annak ellenére, hogy van benne glycerin). Valahogy belülről táplál. Nekem az illata is bejött, kellemes. Újravevős, és ismerősöknek is vettem már ajándékba, mindenki imádta. Ezután kiváncsi vagyok a többi MIxa termékre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

womanitina

2020. február 29.

Én a La Roche Posay Cicaplast Mains krémjét használom, de szerettem volna egy "megfizethetőbb" verziót is. A munkahelyemen mindig ezt használom, mert tökéletesen bevált, ajánlom! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

shatzy

2019. április 16.

Imádom! Gyorsan beszívódik, remekül hidratál, aki nem szereti a glycerint ne vegye. HOsszan tartó hatása nem lesz egyik krémnek sem túlzottan mert egy nap az ember kb. 600-x mos kezet. Ez réteget képez, szóval nekem kedvenc. (a többi Mixa kézkrémmel egyetemben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Jucuus

2019. január 4.

Húha, ez a kézkrém elég zsíros. Első használatnál kb 3x annyit nyomtam, mint kellett volna, mert más kézkrémekből több kell. Ebből tényleg éppen csak egy kicsi kell, mert nehezen szívódik be, de a hatása nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Shopaholic

2018. június 14.

Szuper termék, nagyon kevés elég belőle, hogy ne maradjon ragacsos a kezem. Gyorsan beszívódik és egész nap tartja a hidratálság érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol