Mixa

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. november 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Mixa Pro-Tolerance intoleráns bőrtípus esetén sem éget, csíp vagy nyújt kellemetlen érzést. Bőrnyugtató, hidratáló ápoló, kifejezetten az intoleráns bőr hidratálásáért és nyugtatásáért.

Hidratáló és bőrnyugtató összetétel Omega-PP hatóanyag kombinációval gazdagítva a bőrirritációk, a viszkető és feszülő érzés enyhítésére. Az allergia kockázatának csökkentéséért korlátozott számú összetevővel kifejlesztve. Az ECARF által minősített.

Eredmény: Az intoleráns bőr megnyugszik és visszanyeri a komfortérzetét.

Mia0602

2019. október 28.

Augusztus

A kiszerelése szuper. Nem átlátszó, és nem tégelyes- belenyulkálós. Így bacimentes marad.1 pumpálással pont annyi krém jön amennyit eloszlatva arcon-nyakon kényelmesen beszív a bőröm. Pár hete használom, nekem a melegben se sok. Normál krém állaga van. Valószínű azért lett light a megnevezése, mert a tesója rich már kenőcs állagú. Én azt használom éjszakára. Semmi extra tudás, de nekem a niacinamide azért tetszik benne. Semmi illat- végre. Én pont ilyenre vágytam. Ár-érték arányban kifejezetten jó, főleg hogy még akciósan is vettem!

Október

Ceramidok nélkül nekem ugyanazt nyújtja mint a CeraVe Moisturising Lotion-ja. Niacinamide-al és a végén egy kis hyaluron. A krémes állaga miatt talán még egy picit jobb is. Nagyon szereti a bőröm.
Az utóbbi időben, sajnos nem találtam sehol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

Augusztus

Október

Az utóbbi időben, sajnos nem találtam sehol.

ursuska

2019. január 5.

Éjszakára használom, krémezés közben nem érzem kifejezetten 'light'-nak, de a bőröm mégis maradéktalanul és gyorsan beszívja, reggelre nem zsírosodik ki a bőröm.

Update: nem vonok le csillagot, mert nem rossz krém, de becsapós lehet a light kifejezés a termék nevében, igazából csak emiatt nem szerettem meg. Tél ide-oda, én bőröm inkább a kifejezetten könnyű textúrákat igényli most, inkább több, vékonyabb hidratáló réteget. Ez nem azt jelenti, hogy ez a krém a light helyett egy vastagabb, testesebb krém, inkább csak a klasszik kém állag. Legalábbis az én mércémen. :)

Összesítve ez egy remek alap hidratáló krém, zsíros bőrre talán inkább éjszakára, de egyebek mellett szerintem jó lehet bárkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate