Miyo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 5.

Lágy textúrájú, mély fekete hegyezhető ceruza. Rendkívül jól lehet vele satírozni, erős vonalat húzni minden nehézség nélkül. Annak ellenére, hogy vastag ceruza nagyon jól lehet vele vékony és vastag vonalat is húzni. Lágysága ellenére tartós, felhelyezést követően nagyon jól megtapad a bőrön, órákon át mozdulatlan. Füstös szem készítéséhez kitűnő választás.

Használható:

• vízvonalra
  • satírozáshoz
  • sötét színek alá alapnak

tonic

2016. július 17.

Négyet adok egyelőre,mert többet vártam a leírtak alapján,nekem nem olyan tartós,mint írják,de még próbálkozom,hátha..a színe viszont szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 17.

Klau9217

2016. június 10.

Hát nem tudom, én nem igazán vagyok elégedett ezzel a szemceruzával, ugyanis a vízvonal kihúzására szerintem nem valami alkalmas ez a termék. Szépen ki tudom vele húzni a szememet, viszont egyáltalán nem tartós. Kettőt pislogok és már a szemem alatt van egy, nagy fekete maszat. Lehet, hogy én nem vagyok elég ügyes, de biztos, hogy nem fogom újravenni. Azért elhasználom, csak majd jó sok türelem kell hozzá. :D Egy pozitívuma azért mégis van, a színe tényleg nagyon szép fekete. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Mesike24

2016. április 13.

Új favorit termék és általánosságban a MIYO márka is. Nagyon jó ez a ceruza. Kimondottan hosszan tartó felkenés után. Egyáltalán nem kenődik el, nem maszatolódik és nem mászik el, nem tűnik el. Szeretem benne, hogy vastag, mert gyorsan tudok vele satírozni, viszont nagyon érdekes, mert vékony vonalat is roppant egyszerű vele húzni. Szép mély fekete, nem fakó szürkés. A fehéret is megvettem, értékeltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 13.

CeCeDrake

2016. április 4.

Jópár Miyo terméket rendeltem, köztük ezt is. Ami meglepett, mert nem vártam, hogy nem kenődik el és rendkívül hosszan tart. A MaxFactor ceruzám fél óra után elillan, maszatolódik, na ahhoz képest ez szuper tartós. Kicsit fura volt, hogy nagy, de szép vékony vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

trixi89

2016. március 23.

Hihetetlen milyen krémes, végre egy ceruza, ami nem karcol. Nagyon tartós, nem kenődik el. Ki fogom próbálni a fehér változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

iszegkatalin

2016. március 23.

Nagyon jól megtapad a bőrön, könnyen hegyezhető. Vastag ceruza, de könnyen húzható vele vékony és vastag vonal is. Füstös szem készítéséhez is kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Bella_Vita89

2016. március 22.

Nagy mennyiségű. Először azt hittem olyan, mint a többi cekám (vékonyabb). Nagyon jó satírozni vele, de szuper a szemem kihúzására is. Abszolút találó a neve :-) Jól hegyezhető, egyáltalán nem törik, ami pozitív. Nagyon erős fekete és kellemesen puha. Jó választás volt (a fehéret is megrendeltem kíváncsi voltam mennyire fehér).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate