Miyo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 9.

DJilla

2019. január 8.

Elfogott a nosztalgia a középiskolás éveimben használt színes szempillaspirálok iránt, így hát megrendeltem. Nagyon jó kis spirál, a színe intenzív, és egész jól is formál. Nagyon jól feldobja az unalmas hétköznapokat is, szeretős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

csokissex

2016. március 23.

Nagyon intenzív lila, tényleg. A kék változatát is megvettem az is az az igazi élénk elektric kék. Nem morzsolódik, már-már vízálló. Nekem legalábbis sima vízzel nem jött le. Szerintem jó minőségű és ezer forint alatti ára baráti nekem. Már régóta kerestem ilyen élénk lilát és kéket, szóval ha valaki hasonlót keres, akkor akár ezt is kipróbálhatja, mert szempillára festve tényleg látható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Bella_Vita89

2016. március 22.

Több MIYO terméket is rendeltem (azokhoz is odaírtam a véleményem). Többek közt ezt is nagyon vártam, mert már régóta szerettem volna egy élénk lila színű spirált. Kicsit féltem, mert egyszer rendeltem online lilát és hát nem igazán volt élénk. Na de ez!!! Tényleg olyan, mint a fotón. Ultra élénk lila. Nagyon-nagyon örülök, hogy rátaláltam. Aki elektric lilát akar, az ebben szerintem nem fog csalódni (feltételezem, hogy a többi is ilyen élénk). Igaz, hogy nem vízállóként hirdetik, de nekem abszolút úgy viselkedik, mint egy vízálló spirál. Nem morzsolódott és vízálló lemosóval jött le. Nagyon szép élénk és jó minőségű. Olyan puha szilikonos a keféje. Must have termék nálam :-) Szerintem a türkizt is be fogom kockáztatni, mert annyira szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.