Miyo

Ár:   980 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Sminkek szájra

mesikevagyok

2016. július 20.

A 19-es nude és a 17-es pink változatot rendeltem, nagyon szeretem. Szinte ezekhez nyúlok mostanában a legtöbbet. Nekem jól fedőnek tűnik és nem maszatolódik. Nem ragacsos, hanem jól megtapad. Ebből adódóan icipicit szárít, de nem brutál. Néha (de nem mindig) szoktam fölé tenni egy kis balzsamot. Nekem nagyon pigmentáltnak tűnik, pedig nem a legerősebb árnyalatokat választottam. Mostanában divat a bordó és ilyesmi sötét szín, ezért kinéztem a 12-es árnyalatot is. Már megrendeltem, majd megírom milyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

SCOFIELD

2016. június 2.

Egy bogyós rózsaszínt rendeltem ebből a rúzsból. Hááááááát...hát...hát. Nem valami pigmentált, kenődik is, igazából a színe sem olyan, mint amire számítottam. Lehet, hogy csak nekem nem jött be, de amióta megrendeltem kb. 2x használtam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

halasiedit78

2016. március 23.

Egy nude színt választottam ebből a rúzsból, kicsit szárít, de ez előfordul drágább rúzsoknál is, így nem zavar annyira. Szépen fed, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.