Miyo

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 8.

Matt finish transparent porpúder smink fixálásához. Áttetsző réteget képez a bőrön, bármilyen európai bőrszínre használható. Könnyű szerkezetű, finomra őrölt púder. Tökéletesen eloszlatható a bőrön, nem tömíti el a pórusokat. Hosszan tartó matt hatást biztosít.

Syub

2017. szeptember 9.

nem tudom megfogalmazni mi a bajom vele pontosan de egyszerűen undorítóan néz ki a börömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Nemesene

2017. augusztus 6.

Ár-érték arányban az egyik legjobb. Nagyon jól fixál, kevés is elég belőle, egy ilyen kis tégely egészen sokáig elég. Hamar beépül a bőrbe, nem kelt maszkhatást. Sajnálom, hogy csak rendelni lehet, jó pár termékük nagy kedvencem, igazán elviselnék egy hatalmas Miyo polcot valamelyik drogériában ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Piko888

2017. június 16.

A márka kompakt rizspúdere nagyon bevált és ezzel sem lett másképp. Szerintem a Miyo púder téren kenterbe ver sok high end márkát. Hatalmas meglepetés. Nagyon jól fixál és mattít. Ez az orromon különösen látványos, ahonnan általában minden el szokott tűnni nap végére. Ezzel ráadásul elég csak reggel púdereznem, délutánra is maximum csak egy kis bőrfény jelenik meg, ami abszolút belefér a korábbi állapotokhoz képest. Remélem sokáig elérhető lesz a márka, mert ez a két termékük jelenleg holy grail számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

littleblondie

2017. március 28.

Számomra ez a nagybetűs púder. Hónapok óta használom és nekem minden szempontból bejött. Az csak egy dolog, hogy az én rettenetesen zsíros bőrömet órákon át matton tartja. Emellett nagyon szép bőrképet eredményez, egységesíti a sminkemet, és ha ezzel fixálom a sminkemet, gyakorlatilag árvízbiztos az arcom. Én nem kívánok a továbbiakban nélküle élni. Csak ajánlani tudom. Csillagos tízes,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

CeCeDrake

2017. február 18.

Le kell pontoznom. Korábban 5 csillagot adtam, de amióta a Miyo kompakt helyett ezt használtam tartósan, változott a véleményem.
Nagyon csúnyán eltömítette a pórusaim. Átmenetileg jó, viszont hosszútávon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

babee28

2017. január 26.

Nagyon jó púder! szépen fixálja a sminket, elég tartós. Nagyon jól illeszkedik a bőrhöz, természetes hatást kelt, szépen-egyenletesen fed. Biztosan újra fogom vásárolni és ajánlom is a barátnőimnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

biusjj

2016. május 18.

Vegyesek az érzelmeim vele... Ma reggel próbáltam ki először, és tényleg teljesen színtelen, ami jó mert legalább nem lesz tőle sötétebb az arcom. Viszont nekem nagyon kiemeli a pórusaim...De nagyon nagyon... :/ :( A mattosító hatása kimagasló!!! Soha nem volt még olyan púderem, amitől kb 2 óra múlva is matt marad az arcom. Ettől az!
Majd updatelek, mert még kísérletezek vele, hogyan tudnám tökéletesíteni, addig marad a 4 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

csokissex

2016. március 23.

Nagyon jó kis fixáló púder. Nagy ecsettel viszem fel folyékony alapozóra nagyon vékony rétegben. Nekem sokkal jobban bevált vékonyan, mint túlrétegezve. 1x kellett kicsit utánapúderezném a nap folyamán (saját bénázásom miatt). Nem lettem patis tőle, semmilyen bőrirritációt nem okozott. Mindenképpen maxi pont, mert árban is szuper és minőségben sem tudok kifogást találni rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

jamborjuli73

2016. március 23.

Nekem nagyon bevált. Zsíros bőröm van, de ez nagyon szépen mattít és órákon át nem fénylik át. Az alapozómat is jól fixálja bár mostanság csak színezett hidratálót használok. Teljesen hozzá idomul a bőr színéhez. A kedvencem, könnyű használni és nagyon jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.