Miyo

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,30 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 5.

Kiszerelés:   0,30 g

Hegyezést nem igénylő Twist szemceruza. Hosszan tartó a hatása, puha a textúrája. Nem karcolja a bőrt. Alapnak is, de önmagában is jól használható. Jól tapad a bőrön, ezért satírozni csak szivacsos applikátorral vagy erősebb ecsettel javasolt. Színe intenzív.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Veronikaa

2018. június 19.

07 Cobalt árnyalat van meg. Nagy reményekkel vettem meg, azonban semmi színe nincs a vízvonalon. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

danyadi77

2016. május 15.

Nekem a No 07 Cobalt árnyalat van meg. Nem kerül sokba, ezért gondoltam, kipróbálom, ilyen kéket szerettem volna, és akárhol nem is látok. Kicsit kisebb/rövidebb, mint amire számítottam, és félek, a csomagolása sem bírja majd sokáig, de mint mondtam, olcsó. Amúgy viszonylag tartós, de azóta rátaláltam a Rimmel Magnif' eyes 2 in 1 stiftre és azt kell mondanom, az tartósabb (és drágább). A színük viszont teljesen ugyanolyan. De attól még ajánlom, és használni fogom ezt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: BHT

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.