Mizon

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: necra, az összetevőket feltöltötte: Mildi, Módosítva: 2016. február 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Napi szinten használható peeling szérum, mely gyengéden hámlasztja a bőrt

• Segít eltávolítani a sérült és elhalt hámsejteket.
  • Rugalmassá és sima szerkezetűvé teszi a bőrt.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól és a káros környezeti hatásoktól

Sisszy

2019. január 19.

Az első AHA hámlasztóm. Látványosan szebb lett tőle a bőröm, viszont picit ragadt, így inkább csak este használtam. Nekem jól bírta a bőröm a 8%-ot, heti 2-3x is tudtam használni. A pipettás megoldás nagyon praktikus, egy adagnyit használtam az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Moszatka

2018. március 4.

Jó aha hámlasztó, szebb tőle a bőröm, de ár-érték arányban lehet találni jobbat is. Ettől függetlenül szeretem használni, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

absinth

2016. szeptember 1.

Nagyon tetszik, hogy nem átlátszó a csomagolása, és a pipettás megoldás is. Felkenve viszont nekem ragacsos utóérzetet hagyott, és nem nagyon éreztem a hatását, pedig hónapokig használtam heti 2-3x. Most váltottam a Cosrx AHA-ra, az jobban bejön - nem ragad, olcsóbb és érzem a hatását is, de annak meg a csomagolása nem olyan jó. Lehet, hogy más bőrtípusúaknak hatásos, én nem hiszem, hogy valaha újraveszem. Ja és nem értem minek ebbe illatanyag, szerintem tök felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Lencseee

2016. május 7.

Nagyon jo cucc. Csak az ar-ertek arany miatt valtottam Cosrx-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Nagyon jo cucc. Csak az ar-ertek arany miatt valtottam Cosrx-re.

gabbica

2016. május 4.

update: Jöttem felpontozni, végülis csak sikerült kitapasztalnom a nekem megfelelő használatot. 2-3 naponta este szoktam felkenni, és nagyon sokat igényel belőle a bőröm. Három adagot is elbír a pipettából, és akkor végre lehámlaszt és selymes lesz tőle a bőröm. Csodaszernek azért nem kiáltanám ki, de egész jó alternatíva lehet egy drágább aha-val szemben.

márc.7: Hetek ota halogatom a velemenyt rola, vartam, hogy hatha egyszer csak elerek vele valami attorest. Korabban pc 5%os ahat hasznaltam evekig, elegedett is voltam vele, azert tertem at vegul erre, mert a retinolos szerumom mellett nem akartam napi szinten hamlasztani.
Nagy remenyeket fuztem hozza olvasva a sok jo velemenyt, es egyebkent is elszomorito allapotba kerult a borom az utobbi idoben, rafert valami uj csodaszer. ( ez volt korabban a pc aha)
Mar lassan 2 honapja hasznalom, de akarhogy is probalkozom vele, en semmi, de semmi hatasat nem latom...:( probaltam heti 2szer, utana ezt besuritettem 2 napontara, eloszor estenkent hasznaltam, utana reggel, de sehogyse tortenik semmi. Meg csak le sem hamlaszt, ugyanugy meg van vastagodva a borom, mint elotte. Jo par eve hamlasztok mar rendszeresen, nem vagyok kezdo, tudom milyen ph-n mukodik, betartok mindent, de mintha semmi hatoanyag nem lenne benne.
Egyebkent a kiszerelese nagyon nagyon tetszik, a pipetta megoldast imadom, nagyon igenyes a kis uvegcse es lassan is fogy.
Nekem nagy csalodas egyelore, most az a tervem, hogy 2-3 hetig pihentetem, hatha esetleg a boron erzi a hianyat majd.
Visszaterek, ha lesz barmi valtozas, de addig ez nekem nem er tobbet 2 csillagnal, azt is csak az uveg miatt kapja...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

nussera

2016. április 19.

Több, mint 2 hónapja használom rendszeresen, minden második, vagy harmadik este Cosrx BHA-val kipótolva a többi napot. Nagyon megszerettem, ha este használom másnap reggel sokkal szebb bőrképpel ébredek. Nem tapasztaltam semmi negatívat, terveztem is, hogy újra megrendelem, de sajnos kivonhatták a forgalomból, mert ebay-en már csak jóval drágábban látom. Az eredeti áron (kb. 12$) egy új, hasonló csomagolású szérumot árulnak az eladók. Sajnálom, mert nagyon a szívemhez nőtt. (A csomagolás pedig még egyszer 5 csillagot érdemel, egyszerűen csodás!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

babyface

2016. január 27.

nemrég tértem vissza a rendszeres hámlasztáshoz és ehhez szerettem volna egy könnyed szérumot. a régebben használt neostrata-m ugyan jó volt, de nem szerettem a lotion állagát, valami könnyedebb szérumszerű állagra vágytam, emellett a kiszerelésével sem voltam kibékülve (200 ml baromi sok úgy osztogattam szét a végén...). vélemények alapján erre esett a választásom, bár azt írják akár mindennap használhatnám én csak heti 3x használom, de csodásan bánik a bőrömmel, ami egyébként tág pórusú, zsírosodásra hajlamos (szóval nekem elvileg a bha-nak jobban be kéne jönnie, de eddig inkább azt tapasztaltam, hogy eltömít mint tisztítana) eleinte sokat szenvedtem a kibontásával, pedig amúgy baromi egyszerű volt... :D nagyon gazdaságos mert a pipettából én 3 cseppet használok (pofik és homlok) szóval nagyon sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

kivike

2015. október 14.

Én még csak most ismerkedem a koreai kozmetikumokkal, de eddig csak pozitív véleményem van róluk. Szerettem volna valami kémiai hámlasztót, és mivel alapvetően száraz a bőröm, csakis az AHA jöhetett számításba. Több terméket megnéztem, blogokat olvastam, és erre esett a választásom. Még csak kétszer használtam, de már észrevettem némi pozitív hatást: a bőröm szebb, élettel telibb, egységesebb tónusú. Nem volt olcsó, de a PC-hez képest kedvező az ára,no meg sok van az üvegben, ki fog tartani néhány hónapig úgy, hogy hetente max. kétszer fogom használni.Az üvege külön említést érdemel, nagyon klassz a pipettája, pont annyit vesz fel, amennyire szükség van. Amúgy is gyönyörű a külcsín, szépen mutat a fürdőszoában. Néhány hét múlva updatelek, remélem, akkor is ennyire fog tetszeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 14.

totkata

2015. január 19.

Lehet, csak nekem nem volt egyértelmű a többi AHA-savas kezelés után, de nem kell lemosni. :) Jó terméknek tartom, heti egyszer használva a BHA mellett sem hámlasztok túl vele. Sebeknél is beválik. Száraz bőrre kell felvinni, akkor nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

necra

2014. augusztus 19.

Picit csíp, de nem vészes. Nagyon nagy reményeket fűzök hozzá. A kiszerelés mesés. Nagyon praktikus. Van hozzá egy pipetta és a kupak tetejét megnyomva szívható fel a szérum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.