Mizon

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 6390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: The Box and Beauty, 6390 Ft

Nagy koncentrációban (54%) tartalmaz kollagént, amely helyreállítja a bőr nedvességtartalmát és visszaadja rugalmasságát, feszességét.

Ár: 6390 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

mariann33

2022. február 27.

Egy ideig c-vágányon volt,mert sajnos(vagy nem)ha meglátok bármit ami jó lehet a bőrömnek,visz a kíváncsiság.
Ez a termék az első 1-2használat után valahogy kikerült a pikszisből,olyan semilyennek találtam,nem találtam a helyét a rutinomban.
Aztán elővettem,mondván muszáj használni,nem állhat csak így itt,120ml,legalább esélyt kell neki adni,csupa szuper vélemény,szuper összetevők,szuper márka,és nem véletlenül vettem meg..azóta mindennap használom és nagyon megszerettem!
Este utolsó lépésként,összedolgozom az Elizavecca sertés kollagén maszkkal,ami így jobb textúrát kap,könnyebben is szívódik be.
Fehér színű,lotion szerű krém,illatmentes,nem marad fényes utána a bőr,sminkelni akadálymentesen lehet rá,mi kell még?
Azt hozzátenném azért,hogy ez a krém is,mint minden koreai termék,egymagában használva nem "úgy"fejti ki a hatását mint többlépéses rutinban,ahol a "lépések"segítik,erősítik egymás hatását,de erről eltudom képzelni,hogy valakinek beválik önmagában mint hidratálókrém.
Rendkívül jó az ára is,tekintve a mennyiséget,és a nagyon igényes,luxus kivitelezést!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

berrybomb

2022. január 10.

Reggel szoktam használni smink előtt, ilyenkor nem is kell már hidratálót használnom külön.
Hamar beszívódik, szépen hidratál, kifejezetten feltölti a bőrömet, szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

netcicus01

2021. március 18.

Nekem ez túl sok volt, a gél-krémjét szeretem és használom, ezt nem szívta be rendesen a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

mikkamakka75

2019. április 5.

Előtte a sajàt tonere, utàna az ugyancsak Mizon kollagénes krém (nem a bézs színű, hanem az opàlos gél-krém), így érzem csak, hogy kellően hidratàl. Hogy mennyire feszesít, azt nem tudom, eddig sem volt petyhüdt a kèpem, viszont a bőröm eddig is jó àllapotàt prímàn szinten tartja és kellően hidratàl, de tényleg csak a hàrom termék együtt, sőt éjszakàra néha még olajjal is lezàrom az egészet.
Az üveges kiszerelés csodaszép, jó kézbevenni, de kövezett fürdőben vagy utazàshoz egyàltalàn nem praktikus.
Elegedett vagyok ezzel a termékcsalàddal, de csodaszernek messze nem nevezném és semmivel nem tud többet, mint az ennél lényegesen olcsóbb csiganyàlkàs vonal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 5.

dio14

2018. november 15.

Most fog elfogyni, sokáig kitartott, igaz nem használtam minden nap. Arckrém helyett használtam, fényvédő alá, szuperül megállta a helyét. Könnyen beszívódó, géles állagú, könnyű krém. Pattanást nem okozott. A csomagolása nagyon szép üveg, külön pont a pumpás megoldásért. Annyi, hogy a végén már nehezen nyomja ki, ezért én fejre állítottam és úgy ütögetem ki. Szerintem ő újravevős lrsz!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Serjical

2018. június 3.

Könnyen felszívódik, viszonylag hamar (3 hét után) látványos eredményt lehet vele elérni - amennyiben vegyes, vízhiányos bőrről beszélünk. Biztos, hogy újravevős kategória, mivel a kiadós adag hónapokig elég. Most rendeltem meg a zselés tonizálóját, így kiválthatom a jelenleg használt csigagélt (mivel azt masszírozom az emulzió használata előtt a bőrömbe). Nem mellesleg az is egy csodás koreai "találmány". 15 éve keresgélek a kozmetikai piacon csodaszerek után, jómagam is készítettem párat itthon, de azt kell, hogy mondjam, hogy a koreai termékek magasan verik az eddig általam ismerteket (ami nem kevés). Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

KbeautyHungary

2018. március 25.

Csodát művel az arcommal, láthatóan feltölti élettel, azonnal feszesebb és hidratáltabb lesz. Nagyon szeretem, a tonerjével együtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Trehalose, Hydrolyzed Collagen, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.