Best of Beauty 2019

Mizon

Ár:   $10   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: bubboo, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ráncmegelőző hidratáló funkcionális krém, peptidekben gazgag, köztük copper tripeptide-1-ben. Illat-, színezék-, és paraben mentes.

Mizon Peptide Ampoule Cream, 50ml
Ár: 3700.- +Foxpost , Eladó: Little
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Utalás után Foxpost, Személyes átvétel
debr89

2019. június 26.

Illatával nagyon meg vagyok elégedve, mivel alig érezhető, egyáltalán nem zavaró. Sűrűbb állagú krém, én este használom. Elég könnyen felszívódik. Nyárra szerintem egy kicsit sok, de télen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Csimposztor

2019. június 18.

Szintén az itteni vélemények miatt rendeltem meg ezt a hidratálót, és persze az összetevői miatt is. Három hete használom a reggeli és az esti rutinom lezárásaként. Nem érzem egyáltalán nehéz krémnek, sőt! A rétegzős rutin végén is gyönyörűen beszívja a bőröm, nem marad utána zsíros a bőrfelület (kombinált bőrtípus). Aloe vera géllel összekeverve viszem fel a bőrömre ( hidratálónál mindig így csinálom, évek óta, nekem ez bejött). Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

nicolekitti

2019. május 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a terméket. Annyira nem vagyok elájulva tőle.
Direkt nem kenek alá semmit, de nekem így is eléggé testes ez a krém, és eléggé nagy pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Allics27

2019. február 26.

Szerény véleményem szerint is szuper krém! Száraz/vízhiányos bőröm van, kisebb foltokkal és hegekkel, és úgy látom, hogy nemcsak feltölti, hanem gyógyítja is az arcom. Utolsó lépésként hasznalom este és reggel is. Gazdaságos, nem drága, jó illatú, mi kell mèg?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Kencifice

2019. február 26.

Illatot nem éreztem. Az állaga mesés: könnyű és finom! :) Hamar és könnyen felszívódik, nincs ragacsosság, fénylés. Alapból ráncosodásra hajlamos a bőröm (kevés folyadékbevitel miatt is, és korból adódóan is 40+, és még ki tudja mennyi minden miatt). Rétegzős arcápoló rutin részének rendeltem meg. De akár önmagában is megállja a helyét. Második tégely, mindig újra vevős lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

KamiNagy

2019. január 27.

Első koreai termékem és nagyon szeretem! Luxusállagú, a vízhiányos bőröm egy pillanat alatt becuppantotta, komfortérzetet ad. Én a gyógyvizes illatot sem érzem, ha elfogy, biztosan pótolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Dorika007

2018. november 20.

2 hete használom, alig vártam, hogy írhassak róla! Szóval, az illata nekem nagyon tetszik, főleg mert nem az a szokásos agyonparfümözött valami, ennek teljesen természetes aromája van. Az állaga sűrűbb, de nem vészes, ennél azért volt már nehezebb krémem is, amit alig tudtam eldolgozni a bőrömön.
Szóval így télre tökéletes. Minden évben amikor beköszönt a hideg az arcom azonnal kiszárad és piros foltos lesz, na ez a krém a tökéletes ellenszer rá!
Sok cuccot kipróbáltam már, az agyonparfümözött dolgok nemcsak a szememet, hanem az arcomat is csípik, ezek a kóreai kis csodák viszont nem.
+ pont hogy nagyon gazdaságos, biztos sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

+ pont hogy nagyon gazdaságos, biztos sokáig elég lesz.

tara95

2018. november 11.

Sűrű, szinte kenőcs állagú halvány barna krém, enyhe gyógyvizes illattal.

Nagyon régóta listás volt, így most kíváncsian használom. Kifejezetten peptides krémet kerestem, mert a klairs midnight blue eszméletlen jól bejött és ebben a fő hatóanyag is a sérült bőr regenerációjára fókuszál.

Örülök neki, hogy pillanatok alatt benyeli a bőröm, nem hagy olajos fénylést maga után, nem okozott pattikat és kisimít, feltölt. Úgy látom, tényleg gyorsabban gyógyul az az 1-2 pici seb/heg.

Egyébként ebayen 3000 körül fent van, egy ilyen incis krémért szinte vicc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Sűrű, szinte kenőcs állagú halvány barna krém, enyhe gyógyvizes illattal.

Egyébként ebayen 3000 körül fent van, egy ilyen incis krémért szinte vicc.

BLili

2018. augusztus 22.

Szinte tökéletes, Az arckrém. Szilikonszerű az állaga, felkenéskor azonnal beszívódik, akármennyit kenek magamra. Miután felkenem, úgy néz ki az arcbőröm, mintha filtert húztam volna az arcom elé. Nagyon gyorsan, a használat napján már javított a bőrképemen. Egyáltalán nem irritál. Az egyetlen gondom, hogy nagyon gyorsan elfogyott, másfél hónap alatt, és úgy egy kissé azért költséges (mert akciósan volt 4000 Ft az itt kiírt 10 $-ral szemben az ebayen)... De eddig ez a best of koreai termék. Vagy inkább az összes eddigi arcápolóm közül. Egy kicsit büdös a tégelybe beleszagolva, de felkenéskor egyből elillan, semmilyen ragacsos érzetet nem hagy, lehet rá sminkelni, nem fénylik. Mindenkinek ajánlom, mert nagyon jó érzés végre egy olyan krémet használni, aminek rögtön van eredménye, nagyon szépek az összetevői, és komoly anti-ageing termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Szuzka

2018. április 16.

Télen használtam a rétegezős esti rutin zárásaként.A száraz,vízhiányos bőröm imádta ezt a krémet,és a rétegezésnek köszönhetően nem is kellett sok belőle, több hónapig elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Trehalose, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1
Peptidek: Copper Tripeptide-1

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>