Mizon

Ár:   $10   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: bubboo, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   $10
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ráncmegelőző hidratáló funkcionális krém, peptidekben gazgag, köztük copper tripeptide-1-ben. Illat-, színezék-, és paraben mentes.

netcicus01

2021. március 18.

Ez a krém nagyon sok és nagyon tömény. Szerintem a nagyon száraz, 50+ korosztály számára megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

bebiz

2020. július 30.

Ezt a krémet szerintem tényleg öregedő arcbőrre találták ki, nagyon jól hidratál, szuperul beszívódik, de ez nem egy nyári krém, én tavasszal vettem, a nyári melegekig teljesen jó volt, most viszont nagyon sok. Én az esszenciával együtt használom és így szuperül kiegészítik egymást, nekem simább lett a bőröm és kevésbé fáradt mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

Vanda1996

2020. június 14.

Reménykedtem ebben a krémben nagyon de nem váltotta be a kívánt eredményt! Sok, nem szívja be a bőröm pedig száraz és vízhiányos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Enjoy86

2020. február 28.

Először csak éjszakára használtam, mert nekem ragadt tőle a bőröm, jól hidratál, de azért csodát nem tesz. Így télen nappal is szoktam belőle kenni egy keveset a szárazabb részekre smink alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Julus92

2019. augusztus 5.

Itteni véleményeket olvasva esett erre a krémre a választásom, de nekem a többséggel ellentétben nem teljesítette az elvárásaimat. Téli, masszívabb hidratálásra vettem. Valóban sűrű, zsírosabb érzetet ad, nekem nem is szívta be a bőröm teljesen, nehéznek éreztem még a hidegben is, pedig vízhiányos a bőröm. Semmit nem javított a bőröm állapotán. Igaz, rosszat sem csinált azon kívül, hogy úgy éreztem, nem lélegzik alatta a bőröm. Találtam azóta jobb krémeket hasonló árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

debr89

2019. június 26.

Illatával nagyon meg vagyok elégedve, mivel alig érezhető, egyáltalán nem zavaró. Sűrűbb állagú krém, én este használom. Elég könnyen felszívódik. Nyárra szerintem egy kicsit sok, de télen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Csimposztor

2019. június 18.

Szintén az itteni vélemények miatt rendeltem meg ezt a hidratálót, és persze az összetevői miatt is. Három hete használom a reggeli és az esti rutinom lezárásaként. Nem érzem egyáltalán nehéz krémnek, sőt! A rétegzős rutin végén is gyönyörűen beszívja a bőröm, nem marad utána zsíros a bőrfelület (kombinált bőrtípus). Aloe vera géllel összekeverve viszem fel a bőrömre ( hidratálónál mindig így csinálom, évek óta, nekem ez bejött). Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

nicolekitti

2019. május 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a terméket. Annyira nem vagyok elájulva tőle.
Direkt nem kenek alá semmit, de nekem így is eléggé testes ez a krém, és eléggé nagy pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Allics27

2019. február 26.

Szerény véleményem szerint is szuper krém! Száraz/vízhiányos bőröm van, kisebb foltokkal és hegekkel, és úgy látom, hogy nemcsak feltölti, hanem gyógyítja is az arcom. Utolsó lépésként hasznalom este és reggel is. Gazdaságos, nem drága, jó illatú, mi kell mèg?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Kencifice

2019. február 26.

Illatot nem éreztem. Az állaga mesés: könnyű és finom! :) Hamar és könnyen felszívódik, nincs ragacsosság, fénylés. Alapból ráncosodásra hajlamos a bőröm (kevés folyadékbevitel miatt is, és korból adódóan is 40+, és még ki tudja mennyi minden miatt). Rétegzős arcápoló rutin részének rendeltem meg. De akár önmagában is megállja a helyét. Második tégely, mindig újra vevős lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Trehalose, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1
Peptidek: Copper Tripeptide-1

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>