Mizon

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 4390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mannusi, Módosítva: 2013. november 26.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: The Box and Beauty, 4390 Ft

Világosítja és ragyogást ad a szem környékének, valamint csökkenti a ráncokat.

Ár: 4390 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

cicafun

2021. december 26.

Nagyon sűrű, gazdag krémes állaga van, éjszakai szemkörnyék ápolónak kiváló. Pihe-puha, sima, hidratált bőrt eredményez. Icipici mennyiség is bőven elég belőle. Semmiféle irritációt nem okozott az amúgy érzékeny szemkörnyékemen. Igaz korábban már használtam csiganyálas terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

Szonetta

2021. március 16.

A (külföldi) népszerű értékelések alapján rendeltem meg, de nekem nem vált be. Reggeli/esti használattal égő érzést okozott, utána napi egy alkalomra csökkentettem, még úgy is viszketett tőle a szemkörnyékem. Most már csak heti 2-3 alkalommal veszem elő, amíg elfogy, így elmegy, de biztos nem veszem újra. Pozitív hatását nem tapasztaltam, bár nagyon érzékeny a szemkörnyékem, nehezen találok rá megfelelő krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

jurase87

2020. július 7.

A sok negatív komment ellenére megrendeltem. Nekem eddig bevált. Az én bőröm (vízhiányra hajlamos, fekete karikás szemkörnyék) nagyon hamar magába szívja. Ez egy tömör, gazdagabb állagú krém, amit az én szemkörnyékem úgy tűnik szeret, mert nagyon szép, hidratált lesz tőle. A ráncok, karikák kozmetikumokkal való eltüntetésében nem hiszek, ezért csodát nem is vártam tőle, de a hidratáló tulajdonságával nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Emma Woodhouse

2019. november 28.

Nagyon könnyed, hamar beszívódó szemkrém. Nem okozott irritációt, nem csípett, nem pattogtam ki tőle. Megfelelően hidratált, jól működött. Csodát nem tett, de jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Kori

2017. május 7.

Egy felszívódásra képtelen fehér kis szmötyi. :D Nagyon sajnálom, de egyáltalán nem érzek semmiféle hatást. Próbáltam többet is, kevesebbet is felvinni, de lényegében mindig ugyanaz volt az eredmény: csak kenegettem és kenegettem és kenegettem a cuccot a bőrömön, de nem szívódott fel. Komolyan elgondolkoztam, hogy eredeti-e egyáltalán, de biztosan az, szóval nem ez volt a hiba. Ránctalanítani... nekem most megelőzni kell, de nem tudom, hogy ebből a szempontból hatott-e. Egy biztos: csípett. Pedig nem szoktam agyondörzsölni a szemem a sminkelmosóval, mert azután elhiszem, hogy csípne valamennyire, de így...? Továbbadom anyukámnak, hátha nála jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

dzsanki

2016. december 21.

Mivel olcsó volt és szépek az összetevői, nem bántam meg, hogy megvettem, de a hidratáláson kívül (azt is módjával) nem csinál semmit. Este szoktam felkenni, de konkrétan vastagon, mintha legalábbis pakolás lenne. A bőröm beszívja az utolsó cseppig, és reggel nem száraz, kb ennyit értem el vele, de nem vettem észre hogy bármilyen szemkörnyéki problémát megoldott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

eszti87

2016. április 11.

Egész ráfagytam a koreai arcápolásra, úgyhogy az eddig használt termékeket fokozatosan leváltom, szeretnék koreai rutint felépíteni. Gondoltam, teszek egy próbát a csiganyállal is, ez a szemkrém pedig nagyon jó áron volt, így lecsaptam rá. Kivételesen csak rendelést követően néztem meg a KM-es értékeléseket, és már előre lelombozott a csupa 1*-os vélemény, ehhez képest pozitívan csalódtam.
Maga a krém illatmentes, a textúrája pedig érdekes, mert könnyűnek és túl sűrűnek sem mondanám. Nem szeretem a túl könnyű állagú, hipp-hopp beszívódó szemkrémeket, mert néha azt érzem rajtuk, hogy szárítanak (ált. alkoholnak köszönhetően), éjszakára meg kifejezetten szeretem a nehezebb állagú krémeimet bevetni. Ez a Mizon krém tehát nem szívódik fel azonnal, hagy maga után egy ragacsos réteget, ami éjszaka szerintem abszolút nem probléma, nappal meg annyi a titok, hogy sminkelés előtt kicsit még várni kell. Kb. 20-30 perc elteltével szoktam sminkelni, és nincs vele problémám, bár az előző krémemre kicsit könnyebb volt felvinni a szemkörnyéki korrektort és az alapozót.

Összességében azt mondom, nem rossz krém, és talán újra is venném, mert szuper az ára, illatmentes és az összetevői rendben vannak. Hátránya, hogy nem hidratál eléggé (nem lett tőle szárazabb a szemkörnyékem, de talán kicsit mást vártam), és azt hiszem, hogy viszonylag gyorsan fogy.

Nyilván nem egy ilyen árú terméktől kell csodát várni, ezért aki a Nivea-s, Garnier-es, hatóanyagokban nem túl gazdag vonal helyett valami mást keres szuper áron, annak kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

judit1984

2016. január 22.

Sajnos én sem tudom ajánlani ezt a terméket. Nagyon vártam, hogy megérkezzen, de egy hónap használat után be kellett látnom, hogy nemhogy nem hidratál igazán jól, de kimondottan ront is a szem környéki finom ráncok állapotán, úgyhogy el sem tudtam használni teljesen, nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

jessef2004

2014. július 5.

Sajnos én sem ajánlom, a Mizon termékekkel általában elégedett vagyok, és ez a csiga-dolog most nagyon népszerű, így gondoltam, kipróbálom ezt a krémet. Sajnos amint felkentem, égő-viszkető érzést okozott, úgyhogy azonnal le kellett mosnom. A szemkörnyékem tényleg elég érzékeny, de a szemkrémek azért nem szokták irritálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

mannusi

2013. november 17.

Nem ajánlom ezt a krémet. A leírásban nagyjából mindent megígérnek, amit egy álomszemkrémtől elvárna az ember. Ránctalanítás, sötét karikák eltüntetése, feszesítés, szem alatti táskák csökkenése és érzékeny bőrre is ajánlott. Gondoltam, ha csak a fele teljesül, már megérte. A krém állaga eléggé vizes, nem túl gazdag, ami már picit gyanús a sok ígérethez képest. Kb. egy hét reggeli-esti használat után észrevettem, hogy nagyobbak lettek a táskák a szemem alatt. Mivel ez egy elég hajtós időszakban volt, gondoltam, biztos nem a krém miatt van. A ráncaim mintha csökkentek volna, de lehet, hogy csak a táskák méretnövekedése miatt. Kezdett nagyon gyanús lenni a krém, ezért abbahagytam a használatát és lám, a táskáim szinte eltűntek! Pfü. Pénzkidobás és bőrroncsolás egyszerre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.