Montblanc

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: gyalogbodza, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Természetesség, egyszerűség, kidolgozottság - anélkül, hogy a formák a manieruzmus világában elvesznének. A Legend Pour Femme üvegét a Montblanc 4810 kollekcióját megidéző csillag díszíti. A formák a lágyságot, a nőiességet, az eleganciát fejezik ki.   Az illat maga kifejezőbb, mint egy hosszú szónoklat. Egy intenzív nyitány, a neroli, a körte, a keserűnarancs gyümölcsös lágy jegyeivel, mely finom, mégsem édes.   Pézsma, vanília és fás jegyek vezetnek egy púderesen finom, mégis karakteres lágy illat alapjegyeihez. A narancsvirág, már-már csaknem mézédes, a tél végi mediterrán kerteket megkoronázó illata a gyöngyvirággal, az indiai jázminnal gazdag és finom illatelegyet alkot. Az illatot Nathalie Feisthauer és Bernard Ellena

Illatcsalád: Virágos-Fás Pézsma

Összetevők: Körte, Jázmin, Gyöngyvirág, Narancs

mikkamakka75

2019. február 2.

Ez az illat is bizonyítèk arra, hogy viszonylag kevès pènzèrt (~6.500,-/50ml) is van èlet (illat) a katalògusillatokon/drogèriàs lötyiken tùl.
Kedves, nőcis komfortillat narancsviràggal, jàzminnal, egy kevés körtès gyümölcsössèggel, harmatosan leszedett gyöngyviràg frissessegèvel, pùderesbe hajlò puha pèzsmàs leszàradàssal. Nincs benne semmi zavarò, furcsa mellèkillat vagy alkoholos kezdet, mint sok màs hasonlò kategòriàs parfümben. Àràhoz képest kimondottan minőséget kèpvisel.
Tartòssàga egèszen jò, hatòsugàr diszkrèt, irodabaràt, de azèrt èrezhető az illat màsok szàmàra is.
Tipikusan az "egyszerű, de nagyszerű" kategòria. Nekem nem feltètlenül lesz kedvenc, de jònak tartom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

gyalogbodza

2017. július 25.

Nem tolakodó illat, akár naponta használom. Szeretem, mert végre megtaláltam benne azt az illatot, ami passzol hozzám! A klasszikus elegancia és a természetesség jegyében készült, ami abszolút a stílusom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

varga.stella

2015. február 19.

Nagyon tartós illat. Valamiért inkább nyári illatnak érzem, mert valahogy most nem az igazi. Nekem van benne valami, ami taszít. Édes, de nem a klasszikus cukorkás értelemben. Talán a jázmin... nem tudom, de nyáron még adok neki esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

diesel22

2015. január 9.

Ma tettem vele egy próbát a D-ben, szerintem ebben a kategóriában egy nagyon jó illatot sikerült összerakni. Sok csavar nincsen benne, édes-virágos-pézsmás parfüm, abszolút pénztárcabarát, és szerintem minden évszakban hordható. További tesztelésig kap egy megelőlegezett ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

banyadék

2013. február 20.

Én egy jó kis illat vagyok, tessék engem észrevenni! Az érzéki nőknek vagyok kitalálva:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.