Montagne Jeunesse

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Montagne Jeunesse 7th Heaven hajpakolás papayával, avokádóval és kókuszdióval, ez a botanikus hajmaszk antioxidánsokkal varázsolja simává a hajat és eközben hidratálja

baepsae

2020. május 24.

Látom senki nem próbálta még ki/vagy csak szimplán nem osztotta meg a véleményét a nagyérdeművel; Puhává és fényessé varázsolta a hajam- ami egyébként diffúz módon hullik és tincsekben jön ki minden egyes hajmosásnál a pajzsmirigy strumám és göbösödés miatt-, sőt, sokkal gyorsabban száradt meg és nem lett szalma a hajam hajszárítás után.:D Általában hagyom magától megszáradni, de SOS helyzetbe kerültem. A fejbőrömbe is belemasszíroztam, a hajam egész hosszán pihent egy 4 percet durván. Ugyan egy használatra ajánlják, de én kétszer használtam és elég lesz szerintem harmadszorra is.
Összességében szerintem érdemes kipróbálni ha száraz és kezelhetetlen az ember lányának a haja, az illata nekem nagyon bejön, bár nem szeretem annyira a gyümölcsös illatokat.
5*, biztosan újra fogom vásárolni, egyáltalán nem zsírosítja a töveket sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

5*, biztosan újra fogom vásárolni, egyáltalán nem zsírosítja a töveket sem!

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

Színező anyag. (Piros)