Montagne Jeunesse

Ár:   890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. március 23.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

C-vitaminban és antioxidánsokban gazdag arcmaszk mélyen tisztítja a bőrt és csökkenti a bőrpírt.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. március 24.

Szokásos 7th heaven lehúzható maszk, egyáltalán nem irritálta a bőröm, jó illata volt, és egyben le tudtam húzni. Ezt a fajtát a Claire's-ben tudtam beszerezni. Jól tisztít, látványosan kisebbek lettek a pórusaim a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 24.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glucose, Glycerin, Sorbitol

PVP 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Színezék. Lilás piros.