Montagne Jeunesse

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Tisztító arcmaszk gránátalával és E-vitaminnal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

B.Enci

2017. január 18.

A száraz bőrömre nekem szuper volt :) 20 percig hagytam fent utána szépen le tudtam szedni, és nagyon puha lett tőle az arcom :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

fici

2016. november 19.

Száraz bőrömet szerettem volna tisztítani/ hidratálni ( ezt ígéri a termék) 20 percig volt az arcomon, a lehúzásával semmi probléma nem volt szépen lejött. Hidratálás helyett még jobban szárított. Lehúzás után pirosságot tapasztaltam az egész fejemen (még a homlokomon is.) Gondoltam vérbőséget okoz, reggelre elmúlik nem para. Na de azért arra nem számítottam, hogy másnapra is rákvörös arccal kell léteznem, kb mint aki totál leégett a napon, elég látványos, mert érzékeny és fehér bőröm van. Sajnálom, hogy nem olvastam utána, mielőtt megvettem. Mivel most olvasom, hogy nem egyedi eset az enyém, ezért teljes mértékben nem ajánlom a használatát. Elkeserítő eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

vadvirag919

2016. május 3.

Na szóval... Az van, hogy. Valamennyire tisztít, elviselhető az illata (én mondjuk rókázni tudnék tőle, de biztos másnak tetszik), és szépen egyben le lehet húzni. Igen, itt jön egy bazi nagy DE. Szóval az van, hogy 48 óráig vörösre színezi az arcom. Nem csíp, nem fáj, semmilyen rendellenes dolgot nem érzek, csak a tükör és az emberek azt mondják, hogy piros a fejem. Mint a cucc. Pont ahol, ameddig felkentem. Alapból én ilyen hókabőrű zombi típus vagyok, szóval elég látványos. Nem tudom, véletlenül csináltak egy instant tartós pirosítót, de hogy arctisztítónak nem jó az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Parlandorka

2016. február 23.

Hát jól kitoltam magammal, mikor ezt kipróbáltam.
Az illata nagyon tetszett, és én bedőltem neki.
De a hatása! Mit is ígért? Méregtelenítést meg hidratálást... Aha! Az alatt a tizenöt perc alatt, amíg rajtam volt pikkelyesre szárította a bőröm!
Soha többé! Ráadásul drágább, mint a DM két adagos maszkjai, és kevesebb van benne, mint abból egy adagban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Hát jól kitoltam magammal, mikor ezt kipróbáltam.
Az illata nagyon tetszett, és én bedőltem neki.

corleona

2016. február 15.

A márkával eddig meg voltam elégedve, ezért nyúltam épp ezután a peeling maskért a Rossmannban. Nekem sem volt telitalálat, kissé hígabb, mint kellene, és emiatt nem marad meg "a helyén", folyni kezd. Az élmény leginkább a csap/csaptelep/fürdőszobai polcnak jutott, mert a perforáció mentén nem vált el, de máshol igen...
Mint minden peeling mask, ez is igényli az utólagos NAGYON ALAPOS arcmosást (+hajmosást). Az illata rendben van, az utóérzete finom, puha, tiszta. Kicsit félek, mi lesz velem holnap... majd updatelek...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Rosefan

2015. november 16.

Hát ez nekem semmit nem ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Hát ez nekem semmit nem ért.

emesebalazs

2015. május 28.

Hát nem tudom, hogy én vagyok-e varázsló, de nekem ez kiválóan működiK!!! Csaknem az egészet egybe le tudtam húzni, és a bőröm is simább lett tőle, felfrissültem, és a pórusokat is kitisztította. Az illata is nagyon finom. Az egyetlen bajom vele, ami csak az én bénaságom, hogy a kis babahajaimra is jutott, és abból nehéz lesz kiszedni, de direkt hajmosás előtt szoktam maszkot használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Ophelia

2015. február 20.

Engem bizony feldühített ez az arcmaszk. Sosem volt még ilyen lehúzható cuccom, de mindig is szerettem volna kipróbálni, de ezzel mellényúltam. Az illata nekem tetszett, és nagyjából ennyiben ki is merülnek a pozitív tulajdonságai. Rettentően folyós, akárhogy próbáltam egyenletesen az arcomra kenni, rendesen lefolyt, ebből kifolyólag csak az arcom felső részein volt képes megszáradni bő 20 perc alatt. Az arcom feléről le kellett mosnom, pokoli volt, csak csúszkált rajta a víz, de még az arclemosó is, komolyan aggódtam, hogy az életem hátralevő részét így kell leélnem, mintha durva pigmentfoltok borítanának. Végül sikerült lemosnom, viszont a lehúzott részek, amiket gondosan a csap mellé raktam, a művelet végére odakötöttek, pont mint az arcomra, úgyhogy előről kezdődött az egész vajúdás...
Az arcom valamennyire puha lett, és tiszta érzetű, de eszemben sincs a kínok felett szemet hunyni. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

ST-ke

2014. július 29.

imádom hogy ufó leszek tőle, öcsém mindig megijed tőlem mikor meglát pakolásos fejjel. aztán meg az az értetlen fej :D én kétszerre szoktam elhasználni, de ami azt illeti így nagyon nehéz lehúzni. emellett hatást sem nagyon láttam... puha lett a bőröm, és sima, de másnap délutánra el is múlt. mindenesete az állaga vicces, sz illatát imádom, az összetevői szépek, de egyre drágább. szóval nem hiszem hogy állampolgárságot kap a kenceficéim országában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

csodaorszag.inwonderland

2013. április 6.

-UPDATE: jöttem lepontozni..Másnap reggel másik arc köszönt vissza a tükörbe ( nem jó értelemben) apró pattanások a homlokomon , nagy égtelenkedó piros foltok az arcomon. Soha többé kategória. 2 nap eltelt mire javult valamelyest a helyzet.- -Teljesen másra számítottam , tasakbol kicsit tényleg macerás a felvitel ( iszonyatosan ragad , felkenni közbe a tasakot nyokorászni préselni..kezemre karomra söt a mosokagylo is kapott belöle) rózsaszín olvasztott gumimaci állaga van erős szirupos ilattal ötvözve. A tasak tartalma elég böséges , mindet felhasználtam próbáltam egyenletesen felkenni a megtisztìtott arcbörre ìgy a 20 perc száradási idö után nekem egybe lelehetett húzni. Kicsit szárìt , egyenletesebb , tiszta bőr látszatra és érzetre is. Nem egy csoda szer , de egynek elment. Legközelebb valami mást próbálok ki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glucose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Szőlő gyümölcs kivonat. Bár a szőlőmag kivonatnak és a szőlőmagolajnak előnyösebb (antioidáns) hatásai vannak a bőrre, de az összetevő egyik gyártójának információi szerint a szőlő gyümölcsének a kivonata is rendelkezik némi antioxidáns, valamint nyugtató, hidratáló és tápláló hatással.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.