Best of Beauty 2019

Moroccanoil

Ár:   11 190 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. március 21.

Ár:   11 190 Ft
Lelőhely:   Heinemann
Kategória:   Hajápolás

bTundi

2019. február 5.

Én egy utazás alkalmával a reptéren vettem repair sampont + hidratáló balzsamot, és eddig kb 5-6 alkalommal használtam.
Nagyon sok hajápolási márkát kipróbáltam már, de nekem eddig ez vált be a legjobban.
A hajam könnyen kezelhető, érezhetően hidratáltabb, lágy.
Az illatáról csak annyit: bejött a párom a fürdőbe 2 szobával arrébbról hajmosás közben, hogy “Mi ez az illat”? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

A hajam könnyen kezelhető, érezhetően hidratáltabb, lágy.

Fruzsika941210

2018. május 1.

Lanyok próbáljátok kis a hidratalos maszkot is nekem olyan fénye lett a hajamnak tőle hogy aranyhajnak ereztem magam 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Cseniko

2018. április 18.

Ennek a balzsamnak 4 változata van a különböző igényekre:
-Repair
-Hydrating
-Extra Volume
-Clarify

Én a Hydrating változatot használom a hozzávaló samponnal együtt és soha semmi nem volt még ilyen jó a hosszú, vékonyszálú, szőkített, töredezővégű hajamnak!

Amerikában vásároltam 1-1 flakon 250 ml-es változatot ebből az elképesztően jó illatú termékből! (Ez a kiszerelés billenő kupakkal rendelkezik.)
Tegnap érkezett meg a hazai oldalról tett rendelésem 1-1 500ml-es termékkel, amik már pumpás adagolóval vannak ellátva!

Az eddigi legjobb balzsamom, nagyon kevés kell belőle ahogy a samponból és az olajából is, következő beruházásom a hajpakolása lesz!

Akinek erősen károsodott, szőkített, roncsolódott haja van az a Repair családot válassza!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Ennek a balzsamnak 4 változata van a különböző igényekre:
-Repair
-Hydrating
-Extra Volume
-Clarify

blondie95

2018. március 24.

Apolja, nem neheziti el, fenyesse teszi a hajamat, mellette annyira elkepesztoen jo illata van, hogy ilyen nincs. Brillians elme volt aki feltalalta

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Josie

2011. június 18.

Mivel hajmániás vagyok, elég sok profi terméket kipróbáltam már, de a legtutibb ez volt! Nagyon szép lett a hajam tőle. Olyan fénye lett, mint még soha ezelőtt. Egy bánatom van az árán kívül, hogy nem minden összetevője természetes! :( De azért nekem 5-ös, mivel jobbat még nem találtam!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 18.

Erzsi73

2011. március 25.

Átlagos hajkondicionáló ,semmi extrát nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 25.

Átlagos hajkondicionáló ,semmi extrát nem tudok róla mondani.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.