Moschino

Ár:   6190-9690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   45 és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 1.

Ár:   6190-9690 Ft
Kiszerelés:   45 és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Összetétel: bergamot, rózsa, szegfű, vanília, tonka

Ár: 9900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Lerika

2020. június 29.

Egyszerre klasszikus és modern, elegáns és dögös, harsány és lágy virágos is egyszerre, olyan igazi olasz! Nem lehet nem észrevenni! Nagyon erős, tartós illat, 30 éven felülieknek! Nagyon jól sikerült alkotás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

emb1p3

2020. május 9.

Nem tudom, hogy mit csináljak én a Femme-mal, egyrészt nagyon imponáló ez a lehengerlő, dús orgánum, tényleg valahogy a karakán és közönséges határán billeg ez a fűszeres vanília, nem árt hozzá egy fellépés, önálló, megalkuvást nem tűrő (de azokról legalábbis hallgató), bátor (de legalábbis konokul küzdő) nők jutnak eszembe, akiket mindig csodáltam. Nagyon erőteljesen kora gyermeke, ha beleszippantok, akkor mintha ott lennék anyukám barátnőjének a nappalijában, én az asztal alatt játszom a divatos csontberakásos fülbevalóival és réz karkötőivel, az orromban megülnek a fentről jövő izgalmas szagok: egyikőjük frissen dauerolt hajának furcsán vonzó, minerális kipárolgása, a lehengerlő vaníliás-szantálos parfümjeik, a régen lakkozott, így már besárgult fenyőasztalra csöppenő konyak, kesernyés sör, és a szobán megülő cigifüst, amit odafent, az asztallap túloldalán levő felnőtt világban, ahová még nem tartozom, már vágni lehet. A vaníliája az a szörnyű Joop Le Bain-es, fiullasztó édesség, aminek az alján ott van valami kesernyés mellékíz, mintha odakapott volna. A füstje számomra szívettépően nosztalgikus. De a vaníliája ronda, és talán nem is illene hozzám, én kicsit "áramvonalasabb" vagyok. De mégse tudok leszakadni a mintámról. Hát mi legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Agnesanna

2019. december 26.

Ez a Femme elég férfiassá vált rajtam, amit elképzelhető, hogy a fás, földes hatású galbanum okoz.
Felfújás után egy elcseszett pipadohány, egy indiai füstölő és egy gagyi w.c. illatosító keverékére hasonlított.
Később valami balzsamosabb illatpróbálkozás is megjelent, de az sem volt kellemes.
Számomra ez egy tipikus retrós, nosztalgikus, régimódi illat, sajnos egy nagy adag zavaró felhanggal.
Rendkívül tartós, fűszeres, vaníliás, virágos, de az összhatás mégis kellemetlen.
Remélem mások bőrén szebben él!
A retró illat kedvelők feltétlen próbálják ki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Remélem mások bőrén szebben él!
A retró illat kedvelők feltétlen próbálják ki!

Kromatophora

2019. szeptember 21.

Klasszikus 80-as évek végi parfüm vonal, nélkülözi a most divatos erős gyümölcsös tónusokat, semmi mellébeszélés: ebben ne keress lédús barackot vagy hasonlót.
Karizmatikusan érett. Kifújásnál erős, már-már vad és hajlakkos, de mégsem obszcén.
Elsősorban balzsamos-fűszeres, púderes, virágos, keleties (a szantáltól), alig észrevehető frissességgel (bors) és mégis kicsit édesnek hat.
Nyugodt szívvel mondhatjuk rá, hogy egy hamisítatlanul itáliai.
Rendkívül tartós, nőies de 30 éves kor alatt alaposan meggondolandó a használata.

Újra megveszem, mert csavarja az agyamat a hiánya. Akarom a többi mellé, kell ez a mély, temperamentumosan érett nőstény illat. Nem szàmít, hogy kinek tetszik. Tömény és folyékony önbizalom elixír, ökölbe szorított kézen óriás, arany vintage gyűrű. Horzsolja csak fel mások orrát, fulladozzanak ebben a 80-as punk felhőben. Ez egy bátor parfüm. Erős mink, túlzó bizsuk, egoista kiállás. Képtelen viselkedni, pedig eleganciát akar rád eröltetni.

Méghogy vanília, meg tündér keresztanya... ugyan már! Az agyon istenített vanília elenyésző mértékben képviselteti magát. Sütis nagynénik...persze...fúj belőle kettőt, rázd meg a hajad! Balzsam-fűszer-virág. Régi vágású-vagány szajha ; bizánci Theodora császárnő szegecses bakancsban csikket tapos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Nyugodt szívvel mondhatjuk rá, hogy egy hamisítatlanul itáliai.

kvin

2018. március 28.

Tökéletes orientális-vanília, ahogy azt a leírása is előrevetíti. Semmi több.
Nekem kicsit csalódás, kellemes, finom, de vaníliás, olyan "Jó Keresztanya" illat, pogácsával átkopogtató, sütivel vendégváró keresztmami, túl húsvétias, telibe retro illat, nincsenek mélységei - legalábbis rajtam - nem érzek semmi pluszt.
Régi korok régi illata, nagymama, fehér fűzős cipős fenyegetése, amikor összetapostam a szőlőt, dauerolt haj, kendő és kötény. ÉDES nagymamánk, édes bújós nosztalgiázós illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Tökéletes orientális-vanília, ahogy azt a leírása is előrevetíti. Semmi több.

Masnuci

2017. május 16.

Pár napja érkezett meg hozzám egy teszter példány. Ahogyan számítottam is rá a vélemények alapján épp olyan nekem való (és akkor itt jöhetnek a jelzők: öregasszonyos, avitt, régimódi stb) tehát pont olyan ami nekem tutira bejön :o) Az eleje kissé kesernyés, ebben lehet a körömvirág a ludas, de ez a része is nagyon tetszik. aztán elillan a kesernyés kezdés és ottmarad egy kellemes puha, szegfűs, édeskésen fűszeres illat. Tartós és a hatósugara sem éppen picinyke :o) Cseppet sem bántam meg a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 16.

adrica

2017. május 11.

Úgy gondolom, hogy én még nem értem meg erre az illatra. Tetszeni tetszik, de nagyon musk-ossá válik a bőrömön, és így elég férfias. Ami tetszik benne az az órák múlva lecsituló édesség, vanília illata. Puha, púder. De az eleje sajnos nagyon erős, agresszív, hogy ebben a rohanó világban nincs időm kivárni a lecsengését. Nem pontozom le, bár 5 cs.-t nem tudok rá adni, mert az egyéni tetszésemet most annyira nem nyerte el, hogy még későbbre sem tudom elképzelni magamon. Lentebb írták a Coco-t és az Elephant-ot, akkor már inkább érzem magamhoz közel őket, mintsem ezt. Minek várjak órákat ezekre az illatokra, ha egyből megkaphatom őket? Már mint az illatjegyeket. Az ára baráti, reménykedtem, hogy amiatt is barátok leszünk, de igazából nem érzek késztetést, hogy mindenféleképp meg kell, hogy vegyem. Viszont érződik az illatból, hogy nem egy 100 ft-os bolti lötyi, minőségi kikevert parfüm, ami nem lineáris. Szépen építkezik, csak számomra lassan. A kezdeti hideg vödör viszont nagyon nem esik jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

lauran

2017. május 4.

Fűszeres illatok szerelmeseként a vélemények alapján vettem meg, nem próbáltam ki az illatot, de olyan potomáron volt, hogy kár volt otthagyni. Aztán fújtam, és pfujjj, nagyon nem én vagyok a fejillat... Zavaró, agresszív. DE... aztán teltek az órák - sőt azt is mondhatnám, teltek a napok, mert nagyon tartós illat - és egyre jobban tetszett. Az alapjegyeiben vagyok igazán én. Kenzo Elephant és Chanel Coco ötvözetét érzem... Még nem tudom, megtartom-e magamnak, gyanítom, hogy ősszel érdemes kísérletezni vele. Tartóssága csúcs, a blúzomon hagyott apró cseppje a teljes gardróbomat megtöltötte illatával. Öt csillag az illat, a szubjektívitás miatt nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

KolozsiTimea

2017. április 23.

Örök szerelem ez az illat,30 éve állandó társam ( 1987-es kiadás ),egyszerűen IMÁDOM!!! Rajtam egyszerűen tökéletes ez az illat,ha használom feldobja a napomat,van is itthon belőle jó pár 75ml üveggel.Fűszeres,meleg vaníliás,tonkás csoda.Ez a parfüm is az a kategória,ami miatt már jó pár esetben megszólítottak hogy ne haragudjak,de mi ez? Olyan is előfordult hogy az illető ismerte,és nem akarta elhinni hogy az van rajtam :) Érdekes én mindig azt hittem hogy ez a parfüm nem tud túl sokat változni,mindenkin kb ugyan úgy érvényesül,és bejön azoknak akik vonzódnak az orientális illatokhoz,de ezek szerint mégsem... Ha lehetne 10 csillag.Zólyomi Zsoltnak mutattam egy alkalommal,kivételesen nem volt neki ismerős az illat,de miután megszagolta azt mondta hogy igen ez egy jól megkomponált illat,minőségi alapanyagokból,manapság ilyesmi nem nagyon jön szembe az ember lányával,persze a niche vonal kivételt képez.Személy szerint nagyon tudom ajánlani mindenkinek akit az ilyen típusú illatok lázba hoznak hogy tegyen vele egy próbát,mert ha stimmel a kémia ,szert tehet egy nem túl drága de minőségi és csodálatos illatra.UI: Az én bőrömön nagyon kellemes a pacsuli,tudom hogy van akinél ez az összetevő problémás ,szóval ha valaki tudja magáról hogy ez gond,akkor első körben csak próbáljon,ne vásároljon,mert van benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

Hajnal4040

2017. február 26.

Elôször brutál öreglány illat, aztán megmarad a finom vanili. Csak ki kell várni. Tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.