Mossa

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 10.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 990 Ft

Azonnali arcbőr tökéletesítő peeling maszk, amely megújítja a bőr tónusát és textúráját, minimalizálja a pórusokat, csökkenti a hiperpigmentációt, a finom vonalak és a ráncok megjelenését. A természetes AHA sav simítja és tisztítja az arcbőrt. A vörös áfonya antioxidánsai lelassítják az öregedési folyamatot, így a megújult bőr puha és feszes marad. A fenolok erős gyulladáscsökkentő hatást fejtenek ki, hogy a bőrnek nyugodt, sima, hidratált és komfortos érzetet biztosítson.

Ár: 4 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

BPSzilvi

2021. április 6.

Jelenleg csak Mossa termékekből áll az arcápoló szettem, de ez az egyetlen termék, amiért nem vagyok oda. Nem rossz, de az Ilcsi Aha hámlasztója sokkal jobb.
Finom az illata, a csillám nagyon zavar, az állaga jó, a hatása közepes. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Dyana91

2021. március 15.

Termékmintát próbáltam, aminek még dátum szerint jó volt a szavatossága. Nem használtam még ilyen típusú krémet, nem tudom, hogy kellett volna normál esetben kinéznie, de az én krémem rózsaszínű túrós darabkákban állt össze, a tasak alján rengeteg vízszerű lével.
Amennyit tudtam felkentem. Illata finom cukorkás volt, de kb. ennyi volt a pozitívum.
10 percig hagytam rajta a pakolást, de utána alig bírtam lemosni, a csillámlást nem értettem az minek bele. Arcom közvetlen utána puhább lett, de nagyon húzódott is és 5 percre rá már ki is pirosodott.
Kellemetlen élmény volt, örültem, hogy nem egy egész tubusnyi van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Kellemetlen élmény volt, örültem, hogy nem egy egész tubusnyi van belőle.

Miskulancia

2021. január 4.

A Mossa vitamin maszktól azért elmarad, de kiegészítésként ez sem elvetendő pakolás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Nessy

2020. augusztus 26.

Aki szereti a Mádara AHA maszkot, próbálja ki nyugodtan a Mossát, nem fog csalódni! Ugyanaz az állag, hatás, csak a szín más (enyhe rózsaszín) és az illat.
Ahogy már a Mádaránál is leírtam, a bőröm puha, szép és kisimult lesz tőle, kisebb pórusokkal, de nem irritál, nem túl erős nekem.
Egyetlen dolog, ami mindkét márkánál zavar: tele nyomjak csillámokkal... totál felesleges és kínszenvedés lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

GeMaZsu

2020. május 11.

Lassan elfogyasztok egy tubussal. Szerintem igazán jó kis maszk. Heti 1x használom tusolás előtt és utána már moshatom is le (10 perc elég). A bőrömet felpezsdíti egy csöppet, másnap szebb a bőrképem. Viszont hámlasztó szérumot már nem szabad utána használni, mert besokall tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid