Mossa

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: encuuu, az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. december 30.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 990 Ft

• Természetes ásványi pigmentek biztosítják a bőr számára az egészséges ragyogást és elfedik az apró bőrhibákat.
  • A hialuronsav növeli a bőr hidratáltságát és kisimítja szerkezetét.
  • A természetes olajok és a shea vaj táplálja a bőrt, megakadályozza a nedvesség-veszteséget.
  • Az északi szilva olaj regenerálja és nyugtatja a száraz bőrt.

Ár: 3 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
1500.- Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém
Ár: 1500.- , Eladó: Iszike
Állapot: 2 hete bontott, 2x próbált , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox
Ár: 1.200.- , Eladó: fagas
Állapot: 3x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

ezustbarack

2022. május 23.

Rövid ideje használom, de nekem eddig nagyon tetszik. Mivel kombinált bőröm van, ritkán használok nappalra is hidratálót, mert általában nem érzem, hogy szüksége lenne rá a bőrömnek, maximum télen. Az illata nem kellemetlen számomra, de nem is leszek nagy rajongója - talán számomra eddig ez az egyetlen negatívum ezzel a termékkel kapcsolatban. Közvetlenül felkenve nem látszik az "egységesítő" hatása, viszont miután tettem rá fényvédőt és egy kis átlátszó púdert, nagyon szép, egészséges kinézete lesz a bőrömnek, ami azért tetszik, mert természetesebb, mint az alapozó, érzetre viszont nagyon hasonló így a hatás. Valószínűleg más termékeket is ki fogok próbálni a márkától.
(Az én dobozomban viszon sajnos nem volt termékminta, pedig a Rossmanntól rendeltem, nem boltban vettem. Lehet, hogy már nem adnak.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

Bambi80

2021. április 27.

Árleszállításon vásároltam,nem tudtam eldönteni szeretni fogom-e,viszont a többi krémbe a márkától nem csalódtam.Nagyon könnyed krém,enyhe illattal,ujjaimmal dolgoztam a bőrömben,és azonnal egységes bőrképet eredményezett .Újravevős lesz azt gondolom.Még vár rá egy erős napsütésben való tesztelés,de ha azt nem is ugorja meg,tavasszal tökéletes választás.Nem fénylik át .
Ez a márka tetszik nekem, megérdemlik az öt csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

Ez a márka tetszik nekem, megérdemlik az öt csillagot

Eple

2021. március 25.

Szép matt hatása van, az állaga könnyen kenhető (nem nehéz krémes). Nagyon kellemes illata van. Nem tömíti el a pórusokat, elég sokáig nem fénylik át a homlokom. Biztos hogy újra veszem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

CeCeDrake

2020. november 22.

Néhány éve vásároltam meg ezt a terméket. Még a Mádara előtt. Azt hittem, hogy az majd jobb lesz, mint ez. Őszintén, nem éreztem különbséget a 2 között, csak illatban.
Ez sem fed, csak egységesít, pirosság átüt rajt. Ja ez kicsit kukacosodós típus, nem minden hidratálóval és fényvédővel működőképes.
Jobb üzlet, mint a Mádara, de csak akkor, ha tökéletes az ember bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Jobb üzlet, mint a Mádara, de csak akkor, ha tökéletes az ember bőre.

Donovanna

2020. október 12.

Szeretem a hatását, nekem szépen egységesíti a bőröm. Nagyon finom az illata is. Nyáron vagy melegebb időben viszont nem tudom használni, mert egy óra alatt leolvad, lefolyik a bőrömről púderes fixálás mellett is. Emiatt mellőzöm az idő nagy részében...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

vocy

2020. szeptember 30.

Hát nem tudok rá mit mondani, ez egy olyan igazi közepes termék.Valamennyit egységesít a bőrömön, de nem látok csoda hatást. Nem is azt várnám, de néha olyan, mintha semmisem lenne rajtam. Egyedül az illatáról érzem, hogy viselek valamit. Nem rossz, csak olyan semmilyen. Ami ennyi pénzért botrány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

aszilvia

2020. augusztus 31.

Állati jó kis cucc. Legalábbis nekem bevált. Sajnos korábbi súlyos aknék hegei, lyukai miatt nem tudok alapozót, BB és CC krémeket használni, mert ahogy felkelem előtűnnek a nagy pórusok és a lyukak. Egyébként nem látszanak a bőrömön, de az alapozók valami iszonyatosan kihozzák, mintha nem is az én bőröm lenne. Ilyenkor látom, hogy hogy megszenvedte az arcom azt az időszakot. Ezért tehát csak porpúdert tudok használni az arcomon. Ez a krém azonban szuper jó. Bekenem vele az arcom és semmi más nem történik a bőrömmel, mintsem hogy lesz egy kis színe a sápadt fejemnek. :D Nem hoz elő semmilyen múltbéli hibát. Olyan, mintha rá sem kentem volna semmit, mégis lesz egy egészséges színe a bőrömnek. Nagyon fehér bőröm van, ez a krém tökéletes rá, nem üt el a nyaknál, mivel nem túl erőteljes a színe. Ezért lehet, hogy kreol lányoknak nem válna be, mert lehet, hogy nem látszana rajta. Ettől független lehet, hogy az ő bőrüket is szépen kitöltené, egységesítené. Utána porpúdert teszek rá, és már mehetek is utamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

natasa

2020. július 8.

Hű, ez megosztó kis cucc akkor.... Nekem meg kifejezetten tetszik. Nincs erős fedése, de ennek én örülök, mert nem alapozó hatású. Ez egy színezett hidratáló. Fényvédőre szoktam kenni, nekem nagyon szép, egységes bőrképet ad, miközben még hidratál is. Szuper.
A kiszerelése kifejezetten praktikus, higiénikus. Valóban kicsit sok levegő jön az elején, de ennek én mindig örülök, mert tudom, hogy senki nem próbálgatta előttem. Az ajándék termékmintáért meg külön piros pont, nagyon ügyes....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

orsesz

2019. október 28.

A szimpi összetevők és a pozitív vélemények megint elcsábítottak és persze megint befürödtem. Ami mindenkinek bejön az nekem szinte mindig mellényúlás. :(
Az adagolója először nem is működött szerintem sok volt benne a levegő, sokáig kellett nyomkodnom mire jött belőle.
A fedése nulla, mivel el sem lehet dolgozni, egyből kukacosodik, foltokban volt rajtam kb rozsda szín máshol meg semmi. 2x is esélyt adtam neki kézzel és ecsettel is ez volt az eredmény.
A kellemes fűszeres illata az egyetlen pozitívum, de azzal nem vagyok kisegítve.
Akinek bejött, szívesen tovább passzolom bolti ár alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Akinek bejött, szívesen tovább passzolom bolti ár alatt.

austenland

2019. október 16.

Nagyon kellemes krém, szépen hidratálja, egységesíti a tág pórusú, dehidratált bőrömet. Nekem a fedése is megfelelő, és ahogy a többi hozzászóló, én is inkább gyógyítom-ápolom a bőrömet, mint hogy bevakoljam, amitől persze a helyzet is rosszabb lesz. Van egy kis diszkrét illata, de nem zavaró. Az egyetlen gondom vele, hogy nem tudni, mennyi fényvédő van benne, így jobb kombinálni egy másik termékkel. Egyébként a dobozban van egy szérum/maszk minta, ami mindig jó pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Vizes oldat, melyet amelyet gőz-desztillációval nyernek ki a nagylevelű csodamogyoró leveleiből. A növény többi részéhez képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0