Mossa

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: encuuu, az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. december 30.

Kategória:   Hidratáló krémek

• Természetes ásványi pigmentek biztosítják a bőr számára az egészséges ragyogást és elfedik az apró bőrhibákat.
  • A hialuronsav növeli a bőr hidratáltságát és kisimítja szerkezetét.
  • A természetes olajok és a shea vaj táplálja a bőrt, megakadályozza a nedvesség-veszteséget.
  • Az északi szilva olaj regenerálja és nyugtatja a száraz bőrt.

Ár: 2500 ft , Eladó: orsesz
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-n megoldható, előre utalás esetén postázok/foxpost
orsesz

2019. október 28.

A szimpi összetevők és a pozitív vélemények megint elcsábítottak és persze megint befürödtem. Ami mindenkinek bejön az nekem szinte mindig mellényúlás. :(
Az adagolója először nem is működött szerintem sok volt benne a levegő, sokáig kellett nyomkodnom mire jött belőle.
A fedése nulla, mivel el sem lehet dolgozni, egyből kukacosodik, foltokban volt rajtam kb rozsda szín máshol meg semmi. 2x is esélyt adtam neki kézzel és ecsettel is ez volt az eredmény.
A kellemes fűszeres illata az egyetlen pozitívum, de azzal nem vagyok kisegítve.
Akinek bejött, szívesen tovább passzolom bolti ár alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Akinek bejött, szívesen tovább passzolom bolti ár alatt.

austenland

2019. október 16.

Nagyon kellemes krém, szépen hidratálja, egységesíti a tág pórusú, dehidratált bőrömet. Nekem a fedése is megfelelő, és ahogy a többi hozzászóló, én is inkább gyógyítom-ápolom a bőrömet, mint hogy bevakoljam, amitől persze a helyzet is rosszabb lesz. Van egy kis diszkrét illata, de nem zavaró. Az egyetlen gondom vele, hogy nem tudni, mennyi fényvédő van benne, így jobb kombinálni egy másik termékkel. Egyébként a dobozban van egy szérum/maszk minta, ami mindig jó pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

kri64

2019. május 18.

Annak ellenére, hogy nem fed szinte semmennyire, épphogy valamennyire egységesíti az bőrképet, szerettem használni. Akinek problémásabb a bőre az nem lesz vele elégedett, de ahogy az előttem szólók, én is azt vallom, hogy inkább valódi bőrápolás (a táplálkozás sem mindegy), mint annak hiányának a takargatása - főleg, hogy az legtöbbször csak olaj a tűzre. 4 csillagot adok, mert a fedése lehetne jobb, az illata kicsit zavar, és bár csalódott nem vagyok, újravenni sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

natulcien

2018. július 5.

Szeretem az alapozókat minden kiszerelésben. Igazából alapozómániás vagyok, de nyitott minden más egyéb alternatívára, így a BB, CC krémek és színezett hidratálók is levesznek a lábamról. Nagyon kellemes kis krém ez. Színezett hidratálók közül Bobbi Brown Tinted kréméhez hasonlítanám, mind fedésben, mind állagban. Én alapvetően nappali krémként használom, és most nyáron porpúderrel együtt. A hatás csodás. Ha nem akarok alapozót nagy melegben viszont hibátlan bőrképet szeretnék ez a kombináció tökéletes. Nyári könnyed hidratálóként minimális bőrkép egységesítésre szerintem tökéletes megfelel. Ár-érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

EszterMolnar

2018. március 1.

Bámulatos krém. Több alapozót, BB krémet kipróbáltam már, szárítanak, láthatóvá teszik a ráncokat, természetellenesek. Ez viszont, bár alapozónak nem nevezhetjük, ad egy minimális fedést, beszívódik, jó az illata, nincsenek benne vegyszerek és egészséges marad a bőröm tőle. Önmagában hidratálónak nem jó, de mindennapos használatra, az arcom vállalhatóvá tételéhez egyelőre páratlan. Este könnyű lemosni a maradékot, nem tömíti el a pórusokat és ha megfelelően tisztítom az arcom, nekem elég, amennyit fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Eszter88

2017. június 21.

Tág pórusaim vannak, és ha nem a komoly alapozó, púder kombinációt használom, látszanak. Az alapozókkal, más színezett hidratálókkal az a bajom, hogy az egyik legérzékenyebb, legkényesebb területre viszek fel "vakolatot". Nem hiszem, hogy ez a bőröm egészségét szolgálná, így csak akkor használok ilyesmik, mikor nagyon fontos. Minden más esetben, a hétköznapokban, de egy kaza buliba is bőven elég számomra a Mossa finomsága. Illatos, lágy, semmi száraz érzést nem hagy maga után, sokkal szebb tőle az arcom és ha rendszeresen tisztítom agyag maszkokkal és egy kis szakszerű "nyomkodással" semmi baj nincs vele. Szerintem inkább tisztítsuk, tápláljuk és hidratáljuk a bőrünket, mint a szét...ett bőrt kencézzük addig, ímg végre nem látszik, hogy milyen problémás!

Nem fogok váltani, mindig újraveszem és bár nem olcsó, nagyon is megéri az árát nem csak a minősége a mennyisége miatt is. Érdekes, hogy a Lett gyártó másik márkájának BB krémei szárítottak, azokból sihatöbbet nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

marlu

2017. január 25.

Valóban nem fed a krém, viszont szép, egységes bőrszínt ad és a hidratáló hatása is jó. Egész nyáron és még télen is ezt a terméket használtam. Jól hidratál és könnyű viselet a nagy melegben. Most télen egy másik, világosabb BB krémhez keverve használom -mert így természetesebb bőrszínt kapok és a másik BB krém fed is egy kicsit -, illetve felvitel előtt egy másik hidratálókrémet is használok, de így sem nehezíti, tömíti el az arcomat, pórusaimat.
Szóval akinek amúgy szép bőre van, csak szép, egyenletes bőrszínt szeretne, annak tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

santarenata

2016. április 20.

Nyereményjátékon nyertem ezt a terméket. Nagyon örültem, neki mondván még sosem használtam igazi natúr kozmetikumot! Alapvetően imádom az illatát, az Ilcsi termékeinek az illatára emlékeztet engem. Színezett hidratálókrém lévén, nem vártam sok fedést..de ennek a krémnek semmi nincs! Nem fedi el az ígért apró börhibákat sem. Ettől függetlenül, szeretnék kipróbálni még a Mossától terméket, mert az illeta és a hidratálása viszont nagyon tetszik, csak csalódott vagyok, hogy semmit nem fed el az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0