Mossa

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszti12, Módosítva: 2020. október 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Formulája bőrtápláló kék áfonya és birsalma kivonattal gazdagított. A bársonyos textúra bevonja a kezeket, az eredmény pedig hidratált és selymes bőr.

Vegán

Eszti12

2020. október 19.

Egy cikkben olvastam erről a krémről, nagyon szeretem a bogyós gyümölcsös, illetve almás illatokat, valamint az is megtetszett, hogy természetes összetevőkből áll, így gondoltam, kipróbálom. Nem csalódtam benne! Nagyon könnyed textúrája van, érzetre tényleg olyan, mintha egy vékony, selymes kesztyűt húznék magamra. :D Illata pedig áfonyás-almás- citromos aromára emlékeztet, számomra nagyon kellemes, abszolút érződik rajta a természetesség, mondhatni már-már kedvem lenne "beleharapni" is. :D Hidratálás szempontjából is meg vagyok vele elégedve, igazából én az irodába vettem, hogy a sok kézmosás/ fertőtlenítés közben legyen mivel hidratáljam a megviselt kezeimet. Erre maximálisan képes is, plusz pont, hogy hamar beszívódik, így bekenem a kezem, és már csinálhatom is a dolgomat. Viszont a téli nagy hidegek ellen nekem masszívabb krémre van szükségem, éjszakára egy töményebb krémet használok, de ez remek kiegészítés nappalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate