Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: boree, Módosítva: 2015. január 15.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az elhalt körömbőr eltávolítására szolgáló folyadék. Felvitele után 1-2 perccel a körömbőr bőrfeltolóval könnyen lekaparható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Teokleia

2019. augusztus 16.

Nekem nem jött be sajnos. Finom az illata, puhítja a bőröm, de a körömlemezre ragadt kutikula nem jön le tőle könnyebben. Kb egy perc alatt eltűnik a körömről, a benne lévő alkohol miatt (én arra tippeltek), simán elpárolog, tehát nem is tudom hosszabban rajta hagyni, hogy jobban hasson. Tovább keresgélek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

H4niko

2016. május 16.

Amióta magamnak géllakozom, azóta ezt használom és nagyon szeretem. Szépen felpuhítja a bőrömet. Alapból elég száraz a bőröm, pláne télen, és ez szépen ápolja a bőrömet és még a bőrt is könnyebben el tudom távolítani. Árban pedig nagyon baráti, sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Hidratálók: Lanolin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0