Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Holt-tenger ásványi anyagaival vitalizálja a fogínyt. Mindennapos használatra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Maniac

2014. március 2.

Valami iszonyatos akcióban vettem, a narancssárga árcímke hívta fel magára a figyelmemet. Elég folyékony, vigyázni kell a kinyomásakor. Az íze abszolút fekete negró, csak kicsit sós. Jól tisztít, de ez inkább technika és fogkefe kérdése, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

dorcus89

2013. február 1.

Az érzékeny fogaim miatt szerettem volna egy fogkrémet estére. Én reggel és este különbözőt használok. Nagyon szeretem és reggel is sokszor nyúlnék utána. Kellemes az illata tényleg nem túl erős, én nem vettem észre, hogy több kellene belőle. Az ára is pénztárcabarát, egyenlőre teszi a dolgát az ínyem nem vérzik és a fogaim sem érzékenyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Nory08

2012. december 17.

Tényleg jó ez a fogkrém, és tényleg nem csípős mentolos inkább negro szerű íze van, nem szárít, szép tiszta fogak a végeredmény párom azt mondta ő úgy érzi, hogy az ételmaradéktól is jobban véd, mint az előző fogkrémünk, és én még fehérítő hatást is észrevettem ellentétben a vőlegényemmel. :) Az érzékeny fogaim hálásak a használatáért akár hideg vízzel is tudok öblögetni. Negatívum, hogy sok kell belőle, hogy akár csak a habzás látszatát keltse, illetve hogy a friss lehelet érzés nem marad meg olyan sokáig, de ennek ellenére mégis tisztának érzem a fogaim, ezért megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Jucccc

2012. július 7.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. Nem habzik túlságosan, az íze is diszkrét, nem az az agyoncsípős mentolos. Egy német doktori disszertáció szerint még kis mennyiséget használva is az egyik legjobb antibakteriális hatással bíró fogkrém a német piacon jelenlévők közül. Nekem sem volt semmilyen problémám, még fogínyvérzés sem, amióta használom, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Triacetin 0 0

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.