My Hsin-Ni

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: Johanna989, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hyaluronsav a kötőszövet fontos alkotóeleme, a sejtek közötti állomány kitöltésével, a kollagén háló erősítésével biztosítja a bőr mély hidratációját, rugalmasságát, feszességét. A kék alga kivonat nagy mennyiségű proteint tartalmaz, mely feszesít, újrastrukturálja a bőr szerkezetét, fenntartja a bőr rugalmasságát valamint nagy mértékben táplálja a bőrt. A maszk rendszeres használatával a bőre megfelelően hidratált, feszes, üde és selymes lesz.

psliza

2019. november 20.

Szeretem a MyHsinNi maszkjait, az összes kaphatót végigprópálgattam már. Nem drága, sőt (jelenleg 800-2000 között vannak/db)..., így nem vészes, viszont ezért hosszabb távú csodát sem várhatunk tőlük. Ez a kék algás és a fehérítős (Arbutin Whitening) a kedvenceim. Elég jól hidratálja az arcomat. Ha reggel nem lenne nagyrutin a sminkelés előtti bőrelőkészítés, simán rajtahagyom másnapra is a benne lévő folyadékot. Nyakra is lehúzom a tasakban lévő anyagot, szépen kisimíti azt is. Lehet, én béna vagyok, de nekem leesik ha mozgolódok, így ezzel szoktam bealudni. Összességében nem rossz, de rövidtávú a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Dudoka77

2019. november 13.

Nagyon kedvelem az esténkénti lazító szertartás részeként bevetni a fátyolmaszkokat, de ez a termék nem hozta azt az eredményt, amit az ember elvárna egy viszonylag drága, értékes alkotóelemekkel bíró maszktól. Hűsítette és felpuhította a bőrömet, mint bármely más fátyolmaszk, de ezen kívül egyéb változást nem észleltem. Nyomtalanul felszívódott bármilyen látványos eredmény nélkül. Az illata sem győzött meg, kissé avasnak éreztem, noha nem volt közeli lejáratú termék. Semmiképp sem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Lyne

2019. július 14.

Nagyon szeretem a MY HSIN-NI maszkokat!! Ezt a kék algásat általában akkor veszem elő, ha extra hidratálásra van szüksége a bőrömnek. Valami elképesztően jó cucc, úgy feltölti a bőröm, mint semmi más, NEM hagy ragacsos érzetet maga után és imádom, hogy nyakra is lehet használni (!!) + a fülre akaszthatósága miatt, annyira feszesen van az arcon, hogy tényleg bármit lehet a használata alatt csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Lencseee

2019. május 17.

A legjobban arcra(+nyakra) valo maszk, amit hasznaltam. A hidratalo hatasa nagyon jo es azert 24 oraig tart a feltoltes, amit okoz. Nagyon tetszik, szamomra ez a drogeriakban elerheto legjobb maszk. Sokszor ujravettem mar es jo szivvel ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

SoLy

2018. november 14.

Nagyon jól hidratál és külön vicces, hogy a nyak résznek is van maszk része. Na és persze az sem elhanyagolható, hogy a maszkon van kétoldalt egy egy rés, amibe az ember csak beleapplikálja a fülét és tartja az egész maszkot, így nem csúszik el. (arc és a nyak résznek is van)

Sokszor látom akciósan így még biztos használni fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Sokszor látom akciósan így még biztos használni fogom :)

Lorna

2018. október 16.

Inkább a wellnesz élmény miatt veszem újra. Fekrakni és kidőlni egy forró fürdővel, egy pohár hideg vízzel, jégkockákkal. Főleg az tetszik, hogy a nyakra is lehet rakni. Poén, hogy a fülre kell ráakasztani a nyak részt. Hidratál, de én mást nem vettem észre. Úgy értem az ígéretei között az van, hogy újrastruktúrálja a bőr szerkezetét? Aha. Elhisszük. Kacsintás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Leander

2018. június 29.

Csodásan, hosszantartóan frissít és hidratál. Fantasztikusan jó a kialakítása, szuper, hogy a nyakra is jut és a fülecskés rögzítésnek köszönhetően nagyon jól az arcra simul és ott is marad, nyugodtan lehet benne tevékenykedni vagy akár aludni. A használata egyszerű és intuitív. Szép, üde és feltöltött bőr a végeredmény. Bár az abszolút kedvencem továbbra is Dr. Chen aloés fátyolmaszkja, ez is bekerül nálam a top 10-be és biztosan rendszeresen használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Zsuzsi216

2018. május 10.

A maszk hatása nagyon tetszik. Rengeteg szérum van benne, ezért kétszer használtam – és még harmadszorra is tudtam volna. Egy picit ki is öntöttem egy krémes tégelybe.
Annyiban nem tetszik, hogy nem az én nagy fejemre tervezték. :) Tök nehezen tudtam beakasztani a fülemnél és szorított is egy kicsit, ezáltal nem volt a legkényelmesebb. Terveztem, hogy az éjszakát benne töltöm, de így inkább nem mertem.
Egyébként nagyon boldog vagyok mert csomagban (2 algás, 1 arany, 1 Q10 és 1 aloe) volt 999 forint. 2019. májusi lejárattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Venusz1984

2018. április 26.

Nagyon jól hidratál. Nálam a hatása kb 2 napig tart. Feltölti az apró ráncokat. Alkalmanként, lefekvés előtt szoktam feltenni és vele alszok. Reggel kisimultam ébredek, sokkal üdébb az arc. Bejön. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Babika20

2018. március 24.

Néha rámjön és használok maszkokat.. kerülöm az alcoholos szárító hatásúakat a kombinált bőrömmel, ami felszíni vízhiányban szenved. szeriintem 1 maszktól senki ne várjon csodát.. a titok egy JÓ rutin, amit lehet ilyenekkel fűszerezni. A maszkot a Müllerben szoktam venni müller szombatokon, mert ott 35% os kedvezmény érvényes rá..alapból 1000 Ft körül van, Rossmannban pedig 900 Ft alatt és ott még rádobható a 10%os kuponka. A maszkot én 2 szer szoktam használni, visszacsomagolva hűtőben tárolom, de így is 2 napon belül elhasználom. Tocsog a szérumban. Utána kellemes érzés és a bőröm is picit feltöltődik. Javaslom, mert könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Choleth-24 ti I eu 0 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!