N.A.E.

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csengusz14, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Frissítő, bőrkímélő golyós dezodor rozmaring és bio kakukkfű kivonattal. A dezodor küzd a testszag ellen és kellemes frissességet nyújt anélkül, hogy  fehér foltot hagyna a ruhán.

gerbera13

Korcsoport: >54
2020. április 7.

Úgy szerettem volna szeretni...Önmagában nagyon jó az illata, de rajtam néhány óra alatt /különösebb megerőltetés nélkül/ büdössé változott. A márka még két termékét is használom, jók, de a jó alu-mentes dezodort még keresem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.