N.A.E.

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2020. július 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A szilárd tusfürdő bio füge és hibiszkusz kivonattal gyengéden tisztít és figyelembe veszi a bőr természetes hidratáltsági egyensúlyát anélkül, hogy szárítana. Bio összetevők egyedi keverékével készült.

DoDo1991

2021. május 19.

Én nagyon szeretem az illatát, és az állagát is. Nagyon krémes, nem szárít, bár kicsit nehezen habzik a krémessége miatt. De nem fogy gyorsan, bár a teljes ára kicsit húzós de én kiárusításon vettem 850 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

fagas

2021. január 13.

Nekem is nagyon bejövős ez a szappan/tusi kombó.:-) A lábszáram szokott leginkább kiszáradni, - legfőképp ilyen hidegben - szóval ott "tesztelem" a tisztítókat. Eddig ezzel minden rendben, kellemes a használata, nem húzódik a bőröm, alaposan tisztít. Az ára enyhén túlzó,:-S ellenben akciósan érdemes lecsapni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 13.

Wacskamati

2020. december 20.

Imádom. Ez volt az első Nae termékem. Száraz bőröm van, és nekem nagyon kellemes használni, egyáltalán nem szárít. Imádom az illatát is. Most akciós, ezért vettem meg párat, mert szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

Drzsu

2020. szeptember 15.

A műanyagmentes csomagolás miatt vettem meg, bár a palmaolaj tartalma miatt már a boltban is nagyon gondolkoztam rajta. De gondoltam teszek egy próbát, ott kellett volna hagyni. Semmivel sem tud többet mint egy egyszerű szappan. Nekem sajnos a szappan nagyon szárítja a bőrömet, ez sem kivétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Sorbitol h 1 1