N.A.E.

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2020. július 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

• Tisztító szilárd sampon bio zsálya és menta kivonattal.
  • A sampon gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt.
  • Az elnehezülés nélküli friss hajérzetért.
  • Nincs zsíros hajérzet és száraz hajvég.

Drzsu

2020. szeptember 15.

Műanyagmentes csomagolás miatt vettem meg, és meglepően elégedett vagyok vele. Jól tisztít, nem zsírosodik utána hamar a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Sunflower96

2020. augusztus 18.

A természetes összetevők és a műanyagmentes csomagolás miatt lett szimpatikus a termék. Második próbálkozásként eddig ez a jobban bevált szilárd samponom. Hennával festett, nyakközépig érő, zsírosodásra hajlamos hajam van. Nagyjából egy hónapja használom, körülbelül három naponta elég elővennem. Nem zsírosodik hamarabb a hajam, mint más terméktől, de csodát nem is vártam. Jól habzik, érezhető a tisztító és frissítő hatása. Negatívum, hogy elég csikorgósra szárít kiöblítés után, ezért mindig balzsamozok utána. Az illatáért nem vagyok oda, de szerencsére nem marad meg sokáig. A hajam színének egészséges fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

FReka

2020. augusztus 18.

Nagyon szomorú vagyok emiatt a sampon miatt. Mikor bejött ez a márka, nagyon szimpatikussá vált, jól hangzott az olasz életérzés, a természetes alapanyagok. Kíváncsian vettem meg ezt a szilárd sampont, hátha jó lesz a zsírosodásra hajlamos hajamra, de sajnos nem vált be. Hátul a fejtetőmön egy viszonylag vastag tincs minden mosás után gusztustalan zsíros csimbókba állt össze, kiengedve sem tudtam emiatt hordani. Eleinte a hajpakolásra gyanakodtam, de más samponnal használva semmi problémát nem okozott, szóval egyértelműen a sampon hibája, pedig mindig nagyon alaposan és sokáig öblítettem a hajam. Két csillagot csak azért kap, mert a többi részen szép lett a hajam, bár a zsírosodást nem kimondottan mérsékelte. Még lehet megpróbálkozok vele, ha továbbra is ezt fogom tapasztalni, akkor megy kézmosós szappannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Babalupe

2020. július 23.

Ingyen nyertem az egyik dorgéria kaparós játékán ezt a terméket. Kellemes, gyógynövényes illata van, jól habzik. A hajam zsírosodásra hajlamos, de a vége száraz, első használat után bejött ez a sampon, jó lett a hajam tapintása tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid