Naava

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Az Aqua Moments arctisztító gél kíméletes és hatékony arctisztítást nyújt: gyengéden, mégis alaposan segít megszabadulni a sminktől és az arcbőr egyéb szennyeződéseitől. A benne található holt-tengeri iszap segítségével a pórusok mélyéről tisztít, és felszínre hozza az ott megbújó szennyeződéseket, miközben a holt-tengeri só ásványianyag-tartalmával harmonizálja a bőrt, a kamilla pedig megnyugtatja azt.

creammaniac

2020. július 1.

Nyereményjáték keretében kaptam egy arckrémet a márkától, amit imádtam, ezért bizalmat szavaztam nekik és rendeltem pár dolgot. Többek között ezt a lemosót.

Reggel-este használom, természetesen miután a sminket leszedtem már. Igazából elégedett vagyok vele, nem húzódik tőle a bőröm, kellemesen tisztít, pattanást sem okozott. Egyedül az illata nem jön be. Nem tudom leírni, de számomra kellemetlen. Valószínűleg egy olcsóbb termékre váltok, ha ez elfogy, de örülök, hogy kipróbáltam.
A pumpás kiszerelés plusz pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

A pumpás kiszerelés plusz pontot érdemel.

realet

2020. március 2.

Bevallom. már egy éve van egy ilyen lemosóm, de egészen sokáig nem mertem kipróbálni, mert megijesztett az INCI elején terpeszkedő Sodium Laureth Sulfate. Viszont trixie véleménye felkeltette a kíváncsiságomat és üsse kő alapon egy lagzi után, amikor az átlagosnál összetettebb sminktől kellett megszabadulnom egy hajnali órán, vettem a bátorságot és a kiforrott double cleanse módszeremet sutba dobva csak ezzel átmostam a vizes arcomat. Először is: eléggé habzott (helló SLS), kicsit tisztítószer illata is volt eközben (csendben pánikoltam), s mivel szempillaspirál is volt rajtam, simán nekimentem a szememnek is vele. Nyilván csípte picit, de ezt minden habzó lemosónál átélem. Fél perc habos arcmosás után lemostam és tádámm: zéró, de tényleg zéró sminkmaradvány az arcomon, semmi nyoma a szempillaspirálnak, szupertiszta bőrérzet húzódás nélkül. Persze azonnal rátoltam az aloe-s toneremet (Secret Key), biztos ami tuti, majd a szokásos esti rutin jött: The Ordinary Buffet with Coprper + Monu Skin Night Renewal Complex arckrém. És alvás.
Reggel kipihent, egységes színű, nem zsírban tocsogó, hanem kellemesen hidratált bőr fogadott, és az előző este felfedezett 3 pattanáskezdeménynek SEMMI, de semmi nyoma nem volt. A bőr alatti kis összetömörülések is teljesen eltűntek, a bőrfelszínen pedig sem pirosság, sem bármilyen ráutaló nyom nem látszott.
Azóta is lelkesen használom esténként a double cleanse helyett. Ráadásul a Foreo Lunával is imádják egymást, így a bőröm köszöni, remekül van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

trixie

2020. január 30.

"Vicc"ből rendeltem ezt a terméket.
Hát én nekem az olcsó arclemosók után egy csodának éltem meg ezt a terméket.
Alig vagy nem húzódik utánna a bőröm. Gyorsan lekapja nálam a nagy sminket is (szememre azért nagyon óvatosan mosok oda utána külön micellás vízes korong) Sokkal kevesebb pattanásom van mióta ezt használom. Még a párom is észre vette, hogy alig van pattanásom és szebb az arcom 1 hét használat után.
Viszont furcsa ha az ember szájába megy picit mivel sós íze de ez legyen a legnagyobb baj vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

"Vicc"ből rendeltem ezt a terméket.
Hát én nekem az olcsó arclemosók után egy csodának éltem meg ezt a terméket.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Silt, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak