Naava

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Aqua Moments Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém könnyen felszívódik és értékes, öregedésgátló Q10 koenzimet juttat az arc bőrébe. A simító és ráncmegelőző hatást olyan további hidratáló, bőrszövet-erősítő növényi esszenciák fokozzák, mint a tengeri algakivonat, a szőlőmagolaj és az aloe vera. A krémben található holt-tengeri ásványok valamint B5 provitamin emellett segítenek ellenállóbbá, rugalmasabbá tenni a bőrt. Ideális sminkalap, nem hagy csillogó, zsíros érzetet.

AOrange

2020. szeptember 5.

Sajnos ez is egy olyan Naava krém, aminek a hidratáló erejében igencsak csalódtam. Nehezen is kenhető, és felszívódás után nem ad komfort érzetet, inkább csak húzódik az arcom. Na azt meg, hogy ránctalanít, na azt hagyjuk, de tényleg. Az én koromban, amikor már vannak látható ráncaim, bátran állíthatom, hogy nem ránctalanít egy hajszálnyit sem. Nekem ez a krém 12 egy tucat, semmit nem ér. Mérges is vagyok, mert ráadásul jó drága is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

roszy

2020. február 16.

Igazi hidratáló krém. Nehezen szívódik be, de ha éjszakára felkenem, másnap reggel pihe-puha bőrrem ébredek. Megéri az árát. Semleges az illata, nagyon szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2020. január 22.

Sajnos nekem nem vált be. Sokáig próbálkoztam vele. Felvitel után beszívódik, de olyan mintha meg akarna fulladni a bőröm. Ha kimelegszem, az egész arcom vízben úszik a krém miatt. Más krémeknél ilyet nem tapasztaltam. Nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 22.

annama

2019. december 29.

Szokatlan a krém állaga valóban, olyan mint egy fehér cukormáz, amivel tortákat szokás bevonni. Nagyon szépen rendben tartja a bôröm, nem hagy ragacsos réteget maga után és jól hidratál. Annak ellenére, hogy ránctalanitó, nem szárit és nem feszül alatta a bôr. A tégelyen a feliratot nem sikerült a gyártónak precizen felagasztani, ami sajnálatos, mert igy nem szivesen adnám ajándékba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

pixiee

2019. december 28.

Tesztelésre kaptam, anyukámnak tovább adtam mert pont nappali ránctalanító krémet akart venni. Nagyon szereti használni (ha otthon vagyok és nem viszem a saját krémemet akkor én is szoktam néha használni). Tényleg sűrű az állaga de a felkenésnél ez nem érződik, nagyon szépen beszívódik és könnyen kenhető. Külön oda van anyukám azért hogy nem egy illatbomba a krém. Hihetetlen hogy bepuhítja az ember arcát, és sminkelni is jól eső érzés rá :). Egyetlen negatívum talán, hogy műanyagban van sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

viewxy

2019. december 25.

Tesztelésre kaptam. Kb nivea sűrűségű krém, de olyan gyorsan beszívódik hogy csak na. Puha, selymes és olyan matt érzetet ad a bőrömnek. Nappalra és estére is szívesen használom. Tetszik amit tud.
DE, műanyag, vastag falú tégelye van, amiben így viszonylag kevés a krém, több a felesleges csomagolás. Ha üveg lenne, újra venném, így nem valószínű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

scintilla

2019. december 5.

Tesztelésre kaptam ezt a krémet. Korábban már használtam holt-tengeri ásványos krémet (Kawar márka). Nagyon elégedett voltam vele, ezért alig vártam, hogy ezt is kipróbálhassam. A csomagolással kezdem: az enyémnek átlátszó tégelye van ezüst tetővel, szebb, mint a képen, de sajnos ráncos rajta a címke,pedig nekem nagyon fontos a csomagolás is. Az illata kellemes és enyhe, ezért nem zavaró. A bőröm nagyon száraz, kipirosodik és hámlik, ez a krém némi fizikai hámlasztás után szépen megnyugtatja, kellően hidratál és valóban gyorsan beszívódik. Nem hagy zsíros érzetet egyáltalán, jól lehet sminkelni rá. Más krémeknél vagy húzódik az arcomon a bőr vagy átfényesedik. Ez estig kitart és gondolkodom rajta, hogy éjszakára is kipróbálom. Ránctalanítást akkor lehet várni egy krémtől szerintem, ha kitartóan használjuk, én egyelőre azt látom, hogy még a problémás bőröm is szereti, frufrubarát, azaz nem zsírosodik tőle, mint egy zsíros érzetet hagyó krémtől.
Az ára a szép összetevőkhöz képest is megfelelő. Csak a csomagolásra adnék 4 csillagot, de mivel minden másban kifogástalan, megérdemli az 5-öt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

eayolee

2019. december 3.

Tesztelésre kaptam a krémet, kb 2 hete használom napi rendszerességgel. Elsőre én is megijedtem egy kicsit, hogy nagyon sűrű lesz a krém, mert én alapvetően a géles állagú krémeket kedvelem, azokat szívja be a bőröm, és azoktól nem pirosodik ki. Az első pár használat után én változást nem tapasztaltam, pedig eléggé száraz volt a bőröm előtte, csak annyit láttam, hogy az arcom beszívja a krémet. Kb. 1 hét után volt látványos a változás, a szokásos őszi-téli kiszáradásnak nyomát sem láttam, nagyon szép egységes, hidratált volt a bőröm tőle, és egyszer sem pirosodott ki az arcom. Azóta is használom napi rendszerességgel, és mivel gyorsan beszívódik, én primer helyett kenem fel az arcomra. Az alapozót is szépen fel lehet rá tenni, és tényleg pár perc után lehet rá sminkelni. Nyáron nem hiszem hogy fogom használni, mert tényleg nagyon sűrű, de a mostani időjárásban nekem elég.
Az illata nem zavaró, nem tolakodó, olyan kis kellemesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Az illata nem zavaró, nem tolakodó, olyan kis kellemesnek mondanám.

BloomRoomBlog

2019. december 2.

Először kicsit megijedtem, mert nagyon sűrű, gazdag állagú krém, azt hittem, hogy zsíros, ragacsos marad tőle a bőröm. Meglepődtem, hogy nagyon gyorsan beszívódik, és tökéletesen lehet rá sminkelni, inkább púderes, száraz érzetet hagy maga után. Nekem nagyon száraz a bőröm, és jól hidratálja, lehet, hogy télre kicsit kevés lesz, meglátjuk. Az illata nekem "tisztaság" illat, nagyon enyhe, tetszik! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Elastin, Algae Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Retinol a I v