Naava

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyen felszívódó nappali krém egész napos bőrtápláló hatással, melyben egyszerre két, ezeréves hagyományokkal bíró szépségápolási kultúra ölt testet: a Holt-tenger egyedülálló ásványi összetételű vizét revitalizáló, intenzív ránctalanító és bőrfiatalító hatású marokkói argánolaj egészíti ki. Az arcbőr intenzív feszesítéséért a krémben található értékes gránatalma- és csipkebogyóolaj felel, emellett antioxidánsokban gazdag zöldtea-kivonatot tartalmaz, a kiegyensúlyozott működést pedig holt-tengeri víz támogatja.

wokky

2020. május 10.

Sűrű, selymes állagú krém, könnyen beszívódik. És személy szerint ennyi pozitívumot tudok elmondani róla :( Nagyon erősen illatosított termék, 2 nap alatt teljesen kiütötte az arcom, érzékeny bőrre abszolút nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Legadema

2019. december 3.

Szintén tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem.
Már kb egy hónapja használom és még félig van a tégely, tehát nem egy gyorsan fogyó termék ami pozitiv, mert kevés is elég belőle.
Az első benyomásom az volt, hogy ez egy nagyon sűrű krém és pillanatok alatt beszivja a bőr. Nekem olyan érzésem is volt mintha mattitó hatása lenne, de nem húzódik utána a bőröm. Aki nem kedveli az olajos, zsiros krémeket annak szerintem jó választás lehet ez a krém.
Nappali krémként szerepel a leirásban viszont nekem úgy nem vált be és ez az egy negativ tulajdonsága számomra ugyanis smink alá semmiképpen sem javaslom. Nekem lehámlasztja a korrektort vagy az alapozót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Szintén tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem.

trixie

2019. május 16.

Tesztelésre kaptam a krémet igazából nem is én használtam el hanem édesanyám aki meglátta és be is húzta rögtön tőlem :D Egyébként több hét után ő állítása szerint nagyon jó krém nem húzodik reggel a bőre és puha nem csillog és szépen hozta neki amiket igért számára a krém :) Sőt nem okozott pattanásokat illetve csípős érzést mint sok új krém számára amin nagyon meglepődött. Ő bárkinek bátran ajánlja akinek érettebb szárazabb bőre van pici szem alatti ráncokat is segítette nála szebbé varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

NikolettaV

2019. március 21.

Tesztelésre kaptam a krémet, már hetek óta használom, így tudok érdemleges véleményt írni. Jó állagú, kellemes illatú krém, hamar beszívódik és azonnal érződik egy kis "feszesítő" hatás. Hidratálása az én kombinált bőrömre elegendő, száraz bőrre már szerintem kevés lenne. Szuper kis termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

lenizsu

2019. március 17.

Elsőre nem néztem meg alaposan az összetevőket, és megijesztett, hogy többféle alkohol van benne, de mivel tesztelésre kaptam, kötelességemnek éreztem, hogy kipróbáljam. A bőrömet azonban egyáltalán nem szárította. Örömmel láttam az alapos INCI áttanulmányozáskor, hogy zsíralkoholokat tartalmaz, ami nem szárít. Vastag textúrájú krém. Spatulával szedek ki belőle, de így is érzem a sűrű, habos állagot. A bőrbe könnyen beledolgozható, hamar beszívódik, nem ragad. Teszteltem többféle bőrtisztítóval (micellás vizek, habzó arctisztító, arctej), többféle naptejjel, mindegyikkel jól működött. A smink sem csúszkál rajta. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Vigike

2019. február 25.

Tesztelésre kaptam én is, de inkább anyukám volt az, aki többet használta. Illata kellemes, állagra sűrű, de hamar beszívódó krém.
Nappal kente fel, több napon át próbálkozott, de az ő érett, vízhiányos bőrét annyira "feszesítette", hogy már-már azt hitte, nem is krémezte az arcát. Két hét után nem próbálkozott már vele.
Összességében próbának jó volt, de nem hiszem, hogy megvásárolnám. Az ára is kicsit sok, összetevők ide vagy oda, a hatása nem kiemelkedő. Egy közepest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Pdori888

2019. február 19.

Tesztelésre kaptam a krémet. Az állaga elég tömény, viszont aránylag könnyedén beszívódik. Illata kellemes, nincs agyontolva illatanyaggal ami nem egy utolsó szempont számomra. Az apró kis ráncokkal szépen el tud bánni. Használat után nem hagy ragacsos, zsíros érzetet a bőrön, nem irritál, érzékeny bőrön is megállja a helyét. A csomagolása azt írja hogy smink alá is jó. Nos ez valóban így van, viszont ha mondjuk a reggeli rohanásban nincs idő várni rá hogy rendesen beszívódjon akkor nem jó választás smink alá, mert azért picit lassabban szívódik be mint egy könnyedebb textúrájú krém. Összességében elégedett vagyok a termékkel, pozitívak a tapasztalataim vele kapcsolatban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

idaobi

2019. február 9.

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Finom az illata, az állaga pedig mint egy balzsam. Kombinált a bőröm de nem zsírosodott a krémtől. Jól hidratàl és könnyen beszivódik. A további nem az értékelés része 😊 inkább szubjektív - nekem nagyon fura hogy az egész csomagolás magyar. Szokatlan, mert a márka elég nemzetközinek tűnik vagyis az is de így nekem ettől kicsit gagyi, pedig valószínűleg jót akartak ezzel a lépéssel, marketing eléggé befolyásoló sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Ewee

2019. február 5.

Tesztelésre kaptam a terméket, de ettől függetlenül az őszinte véleményemet írom le.
Imádom :)Az érzékeny bőröm oda van érte.
Az illatta kellemes. Az állaga nagyon tömények tűnik de nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe.
Nem fénylik a bőr tőle, mintha mattítana egy kicsit. Meglepő módon nincs az az érzésem mintha valamilyen filmréteg lenne az arcomon.
Nappalra éjszakára is tökéletes.
Mindig félek az 50ml-s kiszereléstől hogy nem lesz elég egy hónapra, de ez tuti elég lesz.
Örülök hogy használhatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Imádom :)Az érzékeny bőröm oda van érte.
Nappalra éjszakára is tökéletes.
Örülök hogy használhatom.

KataMayaNagy

2019. február 3.

Tesztelésre kaptam a krémet. Nagyon kellemes illata van, a zsíros állaga ellenére nagyon hamar beszívja a bőröm. Jól hidratál, nem csíp, szerintem érzékeny bőrűek is használhatják. Én inkább éjszakára használom, nappalra csak nagyon könnyű krémet szoktam felvinni. Az illata anyukám régi oil of olay nevű arckrémjére emlékeztet, amit gyerekként éreztem rajta. Kevés is elég a krémből, így sokáig tart egy tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Honey, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.