Naked

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emagdi, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Balzsam érzékeny fejbőrre.

Makk Zsuzsó

2016. április 20.

Eddig ez az egyetlen parfümmentes hajbalzsam, amit találtam. Bár van némi illata, gondolom a narancsvirágolajnak köszönhetően. A termékcsalád Smooth&Silky balzsamja volt eddig a kedvencem, de most ezt kezdtem el használni, mert a Kallos keratinosa ekcémás foltokat okozott a fejbőrömön. Ez a Care van olyan jó, mint a S&S, finom puha, selymes, fényes, könnyen kifésülhető, hidratált lesz tőle a hajam, és abszolut nem irritálja a fejbőröm. Kb 5 percig hagyom fönn.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam, csak sajnos egyes webáruházakban lehet kapni már, a DM-ben rég nincs. Pedig hiánypótló lenne, mert én nem tudok bárhol beszerezhető parfümmentes hajbalzsamról.

Módosítok: csak négyes, mert mégsem olyan jó, mint a Soft&Silky változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

Módosítok: csak négyes, mert mégsem olyan jó, mint a Soft&Silky változat.

emagdi

2015. február 20.

A 97%-ban természetes összetevők, és a bizalomgerjesztő csomagolás miatt vásároltam meg ezt a hajbalzsamot. Nem rossz éppen, de nem túl intenzív az ápoló hatása. Abban segít, hogy könnyen kifésülhető legyen a hajam hajmosás után, de akinek nagyon száraz, vagy roncsoltabb a haja, annak ez nem lesz elég. Az ára kedvező, nem volt sokkal drágább, mint egy átlag (nem ennyire természetes összetevőkből álló) hajbalzsam. Gyakori hajmosáshoz ideális szerintem olyanoknak, akik nem sajnálják az időt hetente egyszer egy intenzívebb hajpakolásra (ami valami másik termék).

update: az eddigi 4 csillagot módosítom 5-re, mert néhány heti használat után bizonyította a hatásosságát: a hajam sokkal egészségesebb és hidratáltabb lett!!! elsőre nem volt túl meggyőző a termék, de kb a tubus harmadát-felét elhasználva már tényleg ki tudta fejteni a hatását, és annyira bevált, hogy szerintem maradok is ennél a hajbalzsamnál! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 20.