Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. július 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

Növényi eredetű összetétellel véd a káros hőhatásoktól.

borb.biaa

2016. június 18.

Ezt a hővédőt természetesen akkor sikerült felfedeznem anno, amikor kivonták a forgalomból... Egyébként nagy kedvencemmé vált, nem szárította a hajamat, szép, fényes, és egyenes lett a használata után, sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

blessed

2015. november 14.

Itt vagyok a nagy hővédő keresős ámokfutásom közepén, de ennek a terméknek a létezéséről valahogy már el is feledkeztem... Egyik karácsonyra ezzel lepett meg a bátyám ( és az egyik hajon hagyható kondicionálójukkal együtt) és anno nagyon szerettem, de miután elfogyott hiába kerestem a boltokban, azt hittem megszűnt a márka úgy ahogy van. A csomagolása kicsit gagyi műanyag, de a beltartalom és az állatkísérlet-mentesség meggyőző. Meggugliztam, úgy látom netről rendelhető, szóval ő lesz a következő áldozat, nagyon boldog vagyok most, hogy még létezik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Dalmayr

2015. augusztus 17.

Örülök, hogy találtam egy szilikonmentes hővédőt. Bár nem vasalom vagy göndörítem a hajam, hajszárításhoz is hasznosnak érzem. Jó tapintású és fényes lesz tőle a haj, nem ragad össze, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

monika.t

2014. december 11.

Pozitívuma a többi hasonló funkciójú termékhez képest a szilikonmentesség és a nagyrészt növényi összetevők ezért is esett rá a választásom. Hajmosás után használtam, vizes hajra fújva és utána szárítás, vasalás. Az eredmény valóban szép, sima, fényes haj. Keratinos egyenesítés után viszont nincs már rá szükség, ezért megválnék tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 11.

Belkitt

2014. január 11.

nagyon szuper én szeretem ezt a hővédőt! Akciósan vettem már egy ideje megvan, finom puha lesz tőle a hajam és szuper vasalás elősegítő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

pamacs993

2013. december 21.

Én azért vettem meg, mert az volt ráírva természetes összetevőkből van. Az illata nekem tetszik, nedves hajra ráfújva hatásos. A már száraz hajra fújva nekem még jobban szárította a hajvégeimet.

Összesítve szerintem egész jó termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Összesítve szerintem egész jó termék :)

Ба́ба-Яга́

2013. szeptember 13.

Nem szeretem az illatát. Semmi változást nem vettem észre a használata óta. A mennyiséggel vigyázni kell, mert hamarabb zsírosodhat a haj tőle. Jó sok (200ml), és jó lassan fogy.

Biztosan elhasználom, de utána próbálkozok tovább más természetes termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Biztosan elhasználom, de utána próbálkozok tovább más természetes termékekkel.

Luca33

2013. augusztus 24.

Két hete használom, mondhatom, nekem bevált. A hajszárítótól állandóan szálkincásodott, hamarabb töredezett a hajam. Most már csak pár fújás, a nedves hajamra, némi fésülés, és végre nem roncsolja szét a hajamat a hő. Kuponnal vettem, amúgy sokallom az árát, de a többihez viszonyítva még elmegy. Figyelnem kell, hogy a hajtövekhez ne jusson, mert akkor kicsit erősebben zsírosodik, de össze sem lehet hasonlítani az előző termékkel. Nekem nyerő!
Frissítés: Még mindig használom, sikerrel, bár hajvasalással még nem próbálkoztam. A száraz hajra annyira nem jó ötlet ráfújni. És tényleg nagyon erős szaga van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

malnastea

2013. augusztus 4.

A dm polcain a kiárusítás alkalmával elkaptam az utolsó darabot. Első termékem ebből a márkából, és azt hittem azért van kiárusítva, mert lejárt, de nem! Mint kiderült, az Aussie lett helyette, és kiárusították. El sem hittem, hogy találok egyszer szilikonmentes hővédőt... A mottója valami hihetetlen cuki, árban is megérte (899 Ft). Az illata nagyon kellemes, nekem egyáltalán nem volt ragacsos érzetem tőle, sőt, a hajam még puhább lett, és sokkal tovább bírta egyenesen, mint általában, mikor nem használok rá semmit. Nekem tökéletesen bevált, és úgy érzem elég sokáig bírni fogja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

zsuzsanna.kurdy

2013. június 17.

Egy nagy adag semmi ez a hővédő: vasalás után úgy éreztem amikor végig húztam a hajamon az ujjamat mintha valami pakolás lenne még benne vagy valami extra ragacsos ápoló spray-t hagytam volna benne, nem mostam volna ki jól. Ennek fejében a hajvégeiet sokkal de sokkal szárazabbnak éreztem, mint mikor még semmit nem használtam a hajvasalás előtt /után (IMETEC BELLISSIMA Creativity B1 700 ) száraz, agyonszőkített, de mindig pakolással ápolt a hajam...de ettől milyen borzalmasan nézett ki :S
Odaadtam öcsémnek (hátközépig érő, sűrű, nagyon vastag szálú sötét és angyalka göndör haja van *-* álom haj a lányoknak :D ) neki tökéletesen megfelelt hajszárítás előtt, de szerinte nagyon büdös :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.