Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Egyenes vagy hosszabb hajra, gubancolódás elleni kondícionáló. Selymessé teszi a hajat. Hidratál és csökkenti a sztatikusságot.

Csücsök

2014. február 15.

Szintén leárazva vettem kettőt, hogy kiprobáljam a másikat meg elajándékozzam. KB 2-3 hónapja használom, tényleg nagyon nehéz kinyomni a tubusából de ezt elnézve egész jót tesz a hajammal. Őszintén nem volt semmi hasonló jó termék a hajamra, bár csak a haj végekre kenem hajmosás végén, majd öblítés, plusz fujok rá BC (Bonacure-t sprayt a Schwartkopf-tól) de az a tapasztalatom, hogy egészségesebb a hajam. Amúgy gyorsan zsírosodott töredezett végű volt a hajam. Most erősebb, fényesebb, szebb. Ha csak ezt használnám nem tudom, hogy akkor is ilyen jó lenne? De azt tudom, h elhasználom a másik tubust is. A nehéz hozzájutás miatt mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

samelike

2013. július 12.

Nem akartam lehúzni....
Történetünk úgy kezdődött, hogy a leárazott termékek között bukkantam rá. Gondoltam egy próbát megér, hiszen a termékcsalád más tagja már bevált. Az első hetekben hónapokban nagyon nagyon jól teljesített. Nagyon hosszú hajam természetes és egyenes volt használatával, illetve nem is gubancolódott.
Viszont most már olyan szinten hasztalan.. a kifésülés lehetetlen, szinte már már raszta csomók kerülnek a hajamba. Komolyan mondom fájdalmas a hajmosás.. A tubusból egyre nehezebb kinyomni, mivel össze vissza nyeklik.
Kihagytam, hogy kellemetlen illatú, engem az ACC-re emlékeztet amit nagyon nagyon nem szeretek. Bár én efölött szemet is hunynék ha hatásos lenne.
Sajnálom, csak azért adok 3 csillagot mert az elején bevált a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Nem akartam lehúzni....
Sajnálom, csak azért adok 3 csillagot mert az elején bevált a termék.

Luca33

2013. június 8.

Én is utolsó darabot szereztem be, sajnos csak egy flakont.
Mivel azonban nagyon sűrű, és hatamas a kiszerelése, ezért (remélem) nagyon sokáig ki fog tartani.
Először megijedtem az állagától (zsírosodásra hajlamos a hajtövem), de határozottan bevált. Szépen hidratál, könnyebben fésülöm ki (igaz még nedvesen), és egészen jól ki lehet mosni a fölösleget a hajamból. Használok hozzá alverdés hajvégápolót, és szárítás felénél naked hővédősprayt, így teljesen meg vagyok elégedve. Utóbbiakra a hajam hossza és igénybevétele miatt van szükség, a hajbalzsam önállóan is megállná a helyét, ha csak vállvonalig érne a hossza.
Az illata kicsit erős, de nekem tetszik, könnyen eloszlatom, rövid idő alatt is szívódik be annyi, hogy ápolt legyen a séróm, nem zsírosít, bár azért hajtőre nem kenek belőle.
Az ára miatt -1 csillag, amúgy nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Én is utolsó darabot szereztem be, sajnos csak egy flakont.
Az ára miatt -1 csillag, amúgy nagyon szuper!

cirrus

2013. május 2.

Nem nagyon jött be nekem se, de lepontozni nincs szívem...
Borzasztó nehéz kinyomni a flakonból (miért nem rakják tégelybe???), nekem semmi extrát nem csinált a hajammal. Gubancolódás, hajmosás utáni fésülés könnyítésére nem tűnt kiemelkedőnek. Olyan "egynek elmegy" balzsam számomra, csak annak teljes áron kicsit drága.
Akinek bejön a szilikonmentes élet az bátran próbálja ki.

update: mea culpa! Simán megérdemli az 5 csillagot! Derékig érő hajam van, éjszakára mindig befonom (sajnos csak így tudok kényelmesen aludni a hossza miatt) és észre vettem valamit, amit más hajkisimító termék még nem produkált a hajamon. A fonás miatt mindig hullámos marad a hajam ami alapvetően nem baj, de nem nagyon akarom vasalgatni. Ha ezt a balzsamot használom, reggel kifésülöm a hajam, és kb fél óra alatt kiegyenesedik magától! Nagyon komoly :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Nem nagyon jött be nekem se, de lepontozni nincs szívem...
Akinek bejön a szilikonmentes élet az bátran próbálja ki.

azursatellite

2013. április 15.

Kiárusítva vettem kettőt is. Eredeti áron szerintem soha nem próbáltam volna ki. A hajam tövére kenem, jó alaposan bemasszírozom a bőrömbe és mesésen hidratál, mégsem zsírosít. A hajam zsíros, viszkető, a viszketés, kaparás következtében korpás. Már az első használat után nem vakaróztam, hidratált a bőröm, nem zsírosodik gyorsabban. Mosás, szárítás után dús, fényes, szuper jó tartású hajkoronát láttam viszont a tükörben. Annyi azért még hozzá tartozik a sztorihoz, hogy pár csepp jojobaolajjal megbolondítottam még pluszba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Heli

2013. április 6.

Nem jött be sajnos.... A hajam ugyanolyan gubancos, ha nem rosszabb tőle... Teljesen szétszárítja a hajvégeimet, még szárítás után is kell rá olajat kennem, hogy kinézzen valahogy. Örülök, hogy nem teljes áron vettem meg.

2013. március 28.
Na jó, ma megvettem. Kb. 4 alkalommal szemeztem vele a dm-ben, de mindig visszatettem, mondván van otthon elég kencém, még a féláras áráért is vehetnék 1literes Latte pakolást... Végül győzött a kíváncsiság és ígéretesen hangzik, hogy hosszú, gubancos hajra való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

2013. március 28.

Hófehérke88

2013. március 6.

Nemrég kezdtem el használni az Alverde hajvajjal együtt. Nem tudom pontosan melyiknek van ilyen jó hatása, de együtt szuperek! Azt hiszem nem kell vadászni többet a tökéletes hajápoló termékekre, max ha tényleg kivonják a forgalomból, de van időm, mert jó sokáig elég lesz ez a tubus sztem!
Jah és nem elhanyagolható tény, hogy egyik terméken sem végeznek állatkísérletet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

feredith

2013. március 5.

A legszuperebb balzsamom. Ami egyetemista pénztárcámhoz mérten beszerezhető, azt már kipróbáltam. Hagyományos drogériásat, fodrászkellékeset, katalógusból rendelhetőt, ilyen-olyan "csodaszernek" kikiáltott pakolásokat, balzsamot.
Aztán rábukkantam, amikor éppen le volt árazva a dm-ben. Szerencsémre.
Az összetevői igen szépek, most már egyre tudatosabban odafigyelek erre is.
Az állaga sűrű, sokkal kevesebb kell belőle, így még akár teljes áron is gazdaságosabb, mint egy folyósabb másik termék. 3 hónapja használom a lapockáig érő hajamra heti 2x hajmosás mellett, és még van belőle kb. 1/4 tubusnyi.
Legtöbbször a hajam alsó kétharmadára viszem fel, de volt már olyan, hogy szinte a tövéig kentem és akkor sem nehezítette el a hajam.
Az illata gyümölcsös, tartós is viszonylag. A hajam nem gubancolódik, könnyen fésülhető, fényes és hajvégeim szebbek.
Mindenképpen újraveszem (ezt azt hiszem már nem gyártják), valamelyik másik Naked balzsamot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Aztán rábukkantam, amikor éppen le volt árazva a dm-ben. Szerencsémre.
Az összetevői igen szépek, most már egyre tudatosabban odafigyelek erre is.

Tinkaa

2013. február 16.

Október közepén jutottam hozzá akciós áron (kb 800 Ft), és valami furcsa kényszer miatt rögtön meg is vettem.Nagyon jó döntés volt, ez az egyik valaha használt legjobb balzsamom. Szerencsére egy kisvárosban sikerült belőle találnom még belőle egy utolsó darabot, így még egy darabig ezt fogom használni. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam, külön tetszik a kiszerelés, bár amikor fogyóban van már elég nehéz kiszedni a tubusból.
Az állaga olyan krémes balzsamos, az illata is szuper. Nehéz lesz még egy ilyen hatású balzsamot találni ha ezek elfogynak :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Aquamarine

2013. január 22.

Talán a legjobb eddigi balzsamom. Csodát tesz a göndörödő, szöszösödő, sokszor kezelhetetlen hajammal, ami ilyenkor télen még rosszabb lesz. 800 forintért vettem meg próba-szerencse elvén, nem olvastam előtte a véleményeket, de látom sok mindenkinek bevált :) Én is imádom, elég sűrű, krémes balzsam, odafigyelek hogy csak a hajam alsó felére vigyem fel, és alaposan kimosom. A hajam könnyen fésülhető, puha, de nincs elnehezülve a szilikonoktól (ugyanis szilikonmentes). A tubusból tényleg elég nehéz kinyomni, de ettől függetlenül szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!