Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekissima, Módosítva: 2012. október 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lelapuló hajra.

h.boree

2013. augusztus 20.

Meglepődve olvasom a véleményeket. Akciósan vettem a dm-ben, próba szerencse alapon. eddig 2x használtam egy olcsóbb samponnal. Nekem bevált. Hajmosás után még két nappal is olyan a hajam, mintha frissen lenne szárítva. Megemeli a hajtöveket, az egész hajhosszon dúsabbnak tűnik a hajam. Próbáltam már szalon termékeket és egyikkel sem vagyok ilyen elégedett. Megnézem van-e még belőle, újraveszem, ha akciós még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 20.

moonlitnight

2013. július 23.

Gyerekek, hogy én mennyire ideg vagyok, 3 napja gondolkozom, hogy melyik lenne a tökéletes 1 szó , amit ez a retyrutya összvissz megérdemelne, de sajnos hosszas töprengés után sem lettem okosabb . Ezek a szavak maradtak versenyben: nulla, fertelmes, szörnyű, botrányos, használhatatlan, kuka ( több is versenyben maradt, csak moderáltam magamat, a közfelfogás védelme érdekében)
Nem is tudom, mi ez a termék, mert ahhoz képest, hogy még szilikon is van benne, a balea 300 forintos szilikonmentes balzsamja fényévekkel jobb nála.
Annyi a hasznosítási értéke, mint egy raklap szárított molylepkének, egyszerűen semmi, fél tubussal magamra kentem, de mintha csak jobban gubancolt volna.
Használni nem használt, de legalább ártott.. 1600 forint???? Kösz nem.
Akciósan vettem 800-ért, de bánom is.
Már értem miért szüntetik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Használni nem használt, de legalább ártott.. 1600 forint???? Kösz nem.
Akciósan vettem 800-ért, de bánom is.
Már értem miért szüntetik be.

Rege

2013. május 18.

Értetlenül nézem az előző véleményeket, s örülök, hogy nekem pozitív csalódást okozott. Féláron vettem, s csak utána tájékozódtam róla itt az oldalon - bosszankodtam is egy sort, hogy megint bevásároltam -, de kipróbálás után megkönnyebbültem. Sűrű, vastag szálú, nehezen formázható, hosszú egyenesszálú hajam van, nem szeretem ha elnehezül. Kétnaponta mosom, mert a hajtöveknél zsírosodik, a hajvégek viszont szárazak, ezért minden 2. hajmosás után balzsamozom. Nálam bejött a "weightless hatás", nem okoz gondot a kifésülés hajmosás után (már öblítéskor könnyedén végig tudom futtatni a hajamban a ujjaimat anélkül, hogy gubancba akadnék), s puhít, selymesít is. Csak azért nem öt csillag, meg teljes áron nem venném meg, de a dm-es leértékelésen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Nessy

2012. november 29.

Ezt használtam lelkesen a korpásodás elleni samponnal, de azon túl hogy nagyon aranyos a tubusra, jó a marketingje, semmi értelme nincs...nem lehetett tőle könnyebben kifésülni a hajat, nem lett dúsabb, nem lett szebb...Senki ne vegye meg aki jót akar...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Edina1986

2012. november 17.

Na hát ennyit még sosem bosszankodtam hajmosás közben, mint amikor ezt használtam. Ez a balzsam egyszerűen katasztrófális!!! Nincs túl sok hajam, a legolcsóbb balzsammal is könnyen kifésülöm, de ezt hiába raktam rá, semmi nem történt,alig tudtam kifésülni, rohadt sokat kinyomtam, de semmi.... Fodrász létemre én még ilyen sz@rt nem pipáltam. 1600 ft- ért. Ja, és hogy volument ad?? Külön vicc... Ha lenne minuszba csillag, azt kapná...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

PVP 0 0

Az óriás passiógyömölcs kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint nyugtató és bőrvédő hatású összetevő.