NARS

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   €30
Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

• tökéletes fedést biztosít
  • ultra könnyed formula

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Isononyl Isononanoate eo Hydrogenated Polycyclopentadiene Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Ozokerite Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Silica Cetearyl Ethylhexanoate eo Polyethylene Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Isopropyl Myristate eo I i 5 3Propylene Carbonate Stearalkonium Hectorite Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Caprylyl Glycol eo I h Polyhydroxystearic Acid eu Phenoxyethanol ta Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract Lecithin eo I eu Calophyllum Inophyllum Seed Oil a I eo Simethicone eo 1 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sorbitan Isostearate eu 1 0Dextrin Water / Aqua Hexylene Glycol ti I eu 1 1Hydrogenated Phosphatidylcholine Lysolecithin eu Tocopherol a I v 2 2Portulaca Pilosa ExtractSucrose Cocoate eu Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Palmitoyl Tripeptide-38 pepDisodium EDTA Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz CI 42090 sz Red 28 / CI 45410 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Red 6 / CI 15850 sz Red 7 Lake / CI 15850 szYellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz

Nars Audacious Lipstick - Brigitte
Ár: 5000 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: 1-szer swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal
KERESEM: Nars Audacious Lipstick ANNA árnyalatban
Ár: Csere vagy megegyezés szerint , Eladó: szawai
Állapot: Használt , Helyszín: ., fizetés: Megegyezés szerint
bianka411

2019. december 1.

Rita árnyalatban vettem meg, a színe csodálatos, az állaga elképesztően krémes és szuperül hidratál, viszont hiába viszem fel ecsettel, egyszerűen nekem sem tapad. Akármit csinálok, könnyen szétkenődik, és úgy nézek ki, mint egy óvodás gyerek, aki elcsente az anyukája rúzsát... Semmi tartóssága, tapadása, így felkenés után kb fél óráig nézek ki jól vele. Kár, pedig nagyon szerettem volna, hogy működjön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

cattitude

2019. augusztus 11.

különösebben sose vágytam Nars rúzsra, mert drágák és sose hittem abban, hogy ár-érték arányban megéri - miért vennék 9ezer forintos rúzst, amikor már 3ezerért is tudok szép, tartós, igényes rúzst venni? pedig sok jót hallottam róluk, de így vakon aztán biztos nem vettem volna ilyen rúzst ennyi pénzért. aztán most belefutottam egy akcióba a sephorában, sok high-end felé közelítő márka volt leakciózva és gondoltam, egye fene, még így is olcsóbb lesz, mint a better than sex teljes kiszerelése...
a Natalie árnyalat jött velem haza, meleg korallos szín, de nekem is jól áll. az állaga mesés, könnyen siklik, de nem csúszik, krémes, de nem hidratál, de engem nem is szárít. jól pigmentált, tartós, evést-ivást meglepően jól bírja. a csomagolása igényes és amúgy a termék mennyisége is egész jó.
már sajnálom, hogy nem vettem belőle valami merészebb színt, na majd ha augusztus végén megyek Prágába...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Jonesy

2019. május 15.

Szeretem, Juliette árnyalatban vettem meg, de csak 4 csillagot kap. Szép a színe meg a tubust is nagyon szeretem de nekem a pure color envy (EL) jobban bejött. Ha valaki ennyit szán rúzsra, inkább azt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Anheszenamon

2018. június 21.

Két árnyalatom van belőle, Vanessa és Grace. Az előbbi egy hétköznapokra tökéletesen hordható természetes szín, ami 1-2 árnyalattal sötétebb a szám színénél. Abszolút kihasználható szín, krémes, tökéletesen pigmentált. Persze egy evés-ivást nem igazán bír ki, de nem is tartós rúzsokról beszélünk. A Grace már egy merészebb szín, legalábbis nekem, ezért fel is tettem ide eladásra mert nem tudom kihasználni. 4 csillagot adok mert ár-érték arányban azért nem teljesen tökéletes. Pigmentáltak, szépek a színek, de ennyi pénzért ez a minimum ami elvárható szerintem és ezt jóval olcsóbb rúzsok is tudják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

mkoles

2017. november 9.

Totális szerelem. Imádom a színeket, az állagát, a tartósságát. A sötét színei is iszonyatosan pigmentáltak, remekül fednek egyrétegben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Norella

2017. augusztus 16.

Nekem eddig kettő árnyalata van meg az anita és a vanessa ,ez a kettő szín nagyon hasonlít egymásra mégis az anita sokal jobban tetszik magamon,ezl a színel nem lehet mellé lőni,bár mikor bárhová hordható. De nem tervezek több Nars rúzst venni ,nekem annyira nem jött be .
Túl krémes,gyorsan kopik , nem tapad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Túl krémes,gyorsan kopik , nem tapad!

Milkykee

2017. május 31.

Csodálatosan krémes, nem folyik, tartós, gyönyörű szinekben elerheto. Imádom.
Nem száritja az ajkakat. Eddig sötét színekben próbáltam, remelem, a vilagosak is tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Csodálatosan krémes, nem folyik, tartós, gyönyörű szinekben elerheto. Imádom.

Worldofkatie

2017. január 4.

A rúzsok ásza, ha lehet ilyet írni. A Greta árnyalattal kezdtem, és hihetetlenül selymes, tartós, pigmentált. Nem cserepesít, nem kopik és a színintenzitás állandó marad. Külön plusz a mégneses tok, így bármelyik táskámba vígan hajítom be, hiszen semmi esély nincs arra, hogy kinyíljon. Bár drágább, mint a hasonló kaliberű rúzsok, de a különbözet minden fillért megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Wey1122

2016. augusztus 20.

Szemhéjalapozójával együtt rendeltem meg a Janet árnyalatot ami egy hideg fuksziás rózsaszín(Deep Magneta).Estee Lauder Envy Tumultous Pink testvére.Szóval Nars rúzsa méltó ellenfele az Envynek.Sötét erős színekben mindenképp.Világos színeknél nem tudom mennyire tud tartós lenni.Kár ,hogy nem lehet kipróbálni a rúzsokat itt Németországban sem lehet kapni Nars termékeket.Egyik kedves krémmániás lány Móni felhívta figyelmem iparfümérián akciós a rúzs.Köszönöm neki!Gondoltam megnézem nálunk is van iparfumeria.de ugyanazok a termékek voltak itt is.Vera (Bright Rasberry) málnás szín árnyalatot rendeltem meg 23 Euróért.Csak kicsivel többet fizettem érte,mint Maces rúzsért.Mac 3gr Envy 3.5gr Nars 4.2 gr.
Ugyanolyan mágneses ,mint az Envy imádom! Ár érték arányban ez a rúzs szerintem toronymagasan vezet!
Nem kérdés lesznek még ! Estee lauder reszkethet kemény ellenfelet kapott Nars személyében!
Ami nem kérdés még kell nekem az Anna,Fanny árnyalat.Nézzétek meg a www.temptalia.com oldalon ezeket a szépségeket!
Nem kérdés csillagos 5-ös!!
Update: Megérkezett az Anita és a Vera árnyalat is. Vera mély málna vörös ,hát eléggé erős vad színe van.Nem mindennapi szín az biztos.Evés,ivást jól bírja reggeli és az ebéd sem fog ki rajta!
Másik amit később rendeltem most jött meg a napokba az a Anita árnyalat! Szinte olyan,mint az Envy széria Intensív Nude színű rúzsa.Imádom az Envyt és a Narsot hát ez van :) Tökéletes rúzsok nem is veszek mást azt hiszem!
Update2: Mivel eladtam az Anita és a Vera árnyalatot,mert az egyik túl sötét a másik túl világos volt rajtam. Sikerült az Anna árnyalatot megrendelnem amit először is akartam csak vaciláltam rajta.Hideg mályvás lilás árnyalat mindennapok hű társa lesz nálam! Mindig az első megérzés a jó! A rúzs imádat minden szinten.Ha itt lenne Nars állvány a Douglasba mindenki oda menne nem a Mac-hez :)
Van Mac,Dior és Givenchy rúzsom is.Volt Chanel és Bobbi Brown is,de ő csak az Envy mellett rúghat labdába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Nem kérdés csillagos 5-ös!!

gicsa

2016. április 7.

A TÖKÉLETES Rúzs. Gyönyörű színek, szuper tartósság jellemzi. Evést, ivást, egész napot bír. A Juliette és a Brigitte árnyalatokat birtoklom. Az összes rúzsomat azonnal kicserélném ezekre, ha tehetném. Nálam a rúzsozás a sminkelés legkritikusabb területe, mert általában csak a nude színek állnak jól, és a szám formája valahogy olyan fura, hogy nehéz szépen természetesen kifesteni az ajkaimat. Valamint még a Mac rúzsai is rövid időn belül nyom nélkül tűnnek el a számról. Ez az első olyan termék, ami minden kritériumomnak tökéletesen megfelel. Nem szárít, észrevétlen a viselése. Kár, hogy csak külföldön beszerezhető, bár felfedeztem, hogy a nars.eu oldalról meg lehet rendelni, és 60 euró felett ingyenes a szállítás. Elég drágák, de minden pénzt megérnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Isononyl Isononanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Isopropyl Titanium Triisostearate, Isopropyl Myristate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Caprylyl Glycol, Lecithin, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Simethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Titanium Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Sorbitan Isostearate, Hexylene Glycol, Lysolecithin, Sucrose Cocoate
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090, Red 28 / CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.