NARS

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2012. november 29.

Ár:   $39

NARS Bronzing Powder "Laguna"
Ár: 7800,-Ft + 830,-Ft posta , Eladó: Szilva86
Állapot: 2x próbáltam, Helyszín: --, fizetés: --
NARS Laguna Bronzing Powder
Ár: 4900ft+posta , Eladó: ZsuzsaTinku
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Vecsés, fizetés: Fizetès banki utalással, postával küldöm

gyurmagolyo

2020. augusztus 29.

1 hónapja használom kb. a laguna árnyalatot, de nagyon szeretem. Jól eldolgozható és a színe is tökéletes, nem véletlenül nagy a rajongó tábora, csak ajánlani tudom, biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Csillampor26

2020. május 18.

Egy mini duóban vettem meg a Laguna árnyalatot az Orgasm pirosítóval együtt. Miután a duó bronzosító részet teljesen elfogyasztottam (ez nálam egy kisebb csodával ér fel), megvettem a normál méretet is belőle. Egyszerűen imádom. Nem túl meleg, nem túl sárga, nem túl szürke. Nekem inkább matt-szatén fényűnek tűnik, természetes, nem csillámos. Én egyszerre használom visszafogottabb kontúrozásra és bronzosításra. Kicsit túlzónak tűnhet, de eddig ez életem bronzosítója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

Dézi

2017. szeptember 24.

Laguna árnyalatom van. Sajnos nem estem hasra tőle. Lehet hogy az árnyalat választás nem az igazi, de bármennyire is erőlködöm alig látszik az arcomon, pedig 01 ivory a bőröm. Semmi extrát nem tud, amit ilyen áron elvárnèk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

skyflygirl

2017. június 2.

Igen, igen es igen!!! Szuper bronzosito, termeszetes szin en konturozasra is ezt hasznalom. Csomagolas praktikus es szerintem elegge massziv is. En minden jaratomra magamnal vittem a sminkes neszeszerben ami egy egyszeru mubor neszeszer es soha semmi baja nem volt, szepen birta a gyurodest. Van masik 2 bronzositom, de csak ezert nyulok 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Milkykee

2017. május 31.

A legjobb bronzer a világon, a Laguna színt vettem meg, a legszebb természetes barna, halvány ragyogással, remekül rétegezhető, finom textúra. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

doraorsolya

2016. november 8.

Mivel a pirosítóhoz is írtam megjegyzést, csak úgy fair, ha ide is leírom véleményem. A pirosító és bronzosító duómban a bronzosító árnyalata Laguna. Mivel a duóm kiszerelése mini/utazós, csupán egy praktikus mennyiség van a birtokomban, de mindenkinek, aki egy normál méretű NARS duóra sajnálja a pénzt, tudom ajánlani ezt a kisebb kiszerelést, mert senki se fog hatalmas tégelynyit se bronzosítóból, se pirosítóból elhasználni. A Laguna árnyalat nagyon jól passzol a bőröm színéhez, rendkívül pigmentált. Az ára okán alig kell valamicske terméket tennem az ecsetre, szemmel látható a hatása a bronzosítónak. Tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom, főleg, ha az Orgasm pirosító jár hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Lencseee

2016. július 15.

ez is tökéletes nars termék. úgy örülök, hogy itt sikerült lecsapnom rá (ezer hála érte, még most is!;-))!
pont olyan élmény vele sminkelni, mint a blush-sal. hibátlan! maximális elégedettség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Rozix

2014. február 4.

A Laguna minden szempontból szuper. Természetes színe van, nem porzik, nem csillog. Tartós. Ennél jobb nem is tudom, hogy lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

hajnalka39

2013. október 13.

Az egyik legjobb termékük,egy probémám volt vele ,darabokra tört az első repülő út után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 13.

Pöti

2013. július 5.

Én is Laguna gazdája vagyok... Szeretem, nem sárgás, nagyon enyhén fényes, de tényleg csak kicsit, bőrön egyáltalán nem ütköznek ki a csillámok... 8 gramm van benne, szóval jó sokáig elég lesz... A csomagolást én is imádom, nagyon jó kézbe venni, jól záródik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.