NARS

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $49

Tartós alapozó, mely akár 16 órán át fakulásmentes viseletet és ragyogó bőrt biztosít.

33 árnyalatban elérhető

NARS Natural Radiant Longwear Foundation Stromboli
Ár: 12000 , Eladó: Zsolci
Állapot: 1szer próbált/kép, Helyszín: Kerepes, fizetés: Kerepes, Örs vezér tér, postán maradó
monama

2019. augusztus 28.

Nagyon szép a finishe. Nekem a Mont Blanc árnyalatban van meg és szépen passzol az elég világos bőrömhöz. Olyan az arcom amikor rajtam van mintha retusálva lenne. Ilyen szép finishü alapozóval még nem találkoztam. Kevés elég belőle, 1-2 pumpányi, mert eléggé pigmentált és szèpen terül, jól eldolgozható. Nekem megérte az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Barbaraa

2019. január 7.

Prágában az egyik Sephorában kértem belőle mintát, ami kb 3-4 használatra volt elég. Nekem ez az alapozó borzalmas volt, felkenés után nem száradt meg, amikor hozzáértem mindenemet megfogta, hiába fixáltam púderrel, így is pár óra után összegyűlt az arcomon. Az egyetlen jó tulajdonsága, hogy a fedése szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

zsoofimolnar

2018. szeptember 9.

Még tavasszal szereztem be Barcelonában az internetes vélemények alapján. Kicsit aggódtam, mivel elég zsíros a bőröm, de összeségében meg vagyok elégedve vele. Nagyon szép a finish-e, nem matt de nem is kelt olajos hatást. Nagy a színválaszték és nekem sikerült is találni egy tökéletes árnyalatot. Szépen tart napközben, a fedése is abszolút jó. A nyári nagy melegben nekem már nem tartott egész nap (de a legtöbb alapozó nem is szokott), ettől függetlenül nagyon szeretem, a borsos ára ellenére is. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Anna-

2018. április 12.

Imádom! Elképesztően gyönyörű a finish-e, nekem egész nap kitart. Azt hiszem ilyen jó alapozóm még sose volt, pedig mar elég sokat próbàlatam, alacsonyabb és magasabb árkategóriából is, de ez veri az összeset! A fedése is isteni meg minden!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Dusinko

2018. március 23.

Nem tudom hova tenni ezt az alapozot. Elvileg egy hosszantarto alapozo, de rajtam legalabbis puderrel es fixalo spray-vel sem birja a teljes napot. A szaraz boromon nem nagyon mutat jol, meg akkor sem ha nagyon alahidratalok. A fedese jo, koncentraltan pigmentalt igy nagyon keves termeket adagol a pumpaja, 2 pumpa eleg az egesz arcra. A legrosszabb viszont hogy puderezes utan sem transfer proof, lenyegeben ha megerintem az arcom ott marad az ujjaimon, konkretan egy szaraz zsebkendovel le lehet torolni.
A tobbi Nars alapozohoz kepest ez egy magasabb arkategoria (£35) de kb annyit csinal mint egy atlagos drogerias alapozo.
A szinvalasztek jo, valoszinu normal, zsiros kombinalt boron jobban fog teljesiteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Lactate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated Polydecene, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emulgeálószerek: Bis-Butyldimethicone Polyglyceryl-3, Sorbitan Sesquiisostearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Behenic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Bis-Butyldimethicone Polyglyceryl-3, Disodium Stearoyl Glutamate, Sodium Stearoyl Glutamate, Behenic Acid, Stearyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag