NARS

Ár:   €31   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. március 31.

Ár:   €31
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színezett hidratáló arckrém SPF 30/PA+++  fényvédelemmel, ami 4 hét használat után csökenti a  napsugarak által okozott hiperpigmentáció állapotát.

8000 ft - NARS Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30
Ár: 8000 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: kb 3x használt, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, Foxpost
Ár: 3490 Ft /darab , Eladó: adri251982
Állapot: bőven a fele, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás, ajánlott postán maradó küldemény

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jubell

2022. május 13.

Imádom én is! Könnyű eldolgozni, és a finishe pont annyira glowy amennyire szeretem (a matt finisht nagyon nem). Eddig minden cuccommal kompatibilis volt, nem kukacosodott.

Tökéletes, a többi alapozó azóta, mióta megvan nem is került elő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 13.

Tökéletes, a többi alapozó azóta, mióta megvan nem is került elő.

Anna-

2022. január 16.

Imádom! Az elmúlt 1 évben áttértem a teljes fedésű alapozókról a könnyedebbekre, és ez jelenleg a kedvenc base termékem. 2 árnyalat is megvan belőle, mert elsőre kicsit túl sötétet rendeltem, de annyira imádom, hogy muszáj voltam egy világosabbat is venni, pedig ezt a luxust eddig sose engedtem meg magamnak.:)
Alacsony-közepes fedésével pont jó a hétköznapokra, gyönyörű a finishe, nem tudok rosszat mondani róla. Hiába van még másik 4-5 alapozó/színezett hidratálókrém a kollekciómban, csak ehhez nyúlok. Biztos örök darab lesz a sminktermékeim között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

VelvetTeddy91

2021. szeptember 8.

Jobbat nem is kívánhatnék. Tökéletes a fedése (közepes, természetes), a finish-e (szaténos, természetes hatású), állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

edeseper

2021. június 18.

Imádom. Nem túl erős a fedése, láthatóak az anyajegyek, szeplők, pattik, de nagyon szép egységes, egészséges arcszínt ad. Kombinált (nyáron) bőröm a T vonalban igényel egy kis púderezést, de ez kibírható, nincs diszkógömb fíling. Jó nagy a színválaszték is, a 30 SPF pedig hab a tortán. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

bugeyes

2020. augusztus 28.

Piactéren keresztül tettem szert rá, és az árnyalat tök jó lett a nyári színemhez! 🙏🏼 Örülök, hogy benne van a kollekciómban, mert nyárra pont jó, egy vékony, könnyű termék, amely szépen egységesíti a bőrképet. Fedése nagyon minimális, de nekem nagy melegben ez abszolút nem is hiányzik. Tartósságával is meg vagyok elégedve, mert nem egy mattítást ígérő termék, mégsem mászkál el, egy munkanap végén is simán vállalható. Az igazsághoz tartozik, hogy mivel a zsíros bőrűek táborát erősítem, ezért muszáj fixálnom púderrel, de azt is csak egy vékony rétegben teszem. Mivel ragyogást ígérő termék, nyilván azért a fényesedés “problémája” előjön, de lehet kontrollálni. Én nem púderezek újra, hanem óvatosan kis lapocskákkal, vagy sima papírzsepivel felitatom a felesleges olajat. Összességében nekem egy jó erős 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

duchess_g

2020. július 3.

Alapozó helyett kerestem valami könnyebbet. Szép végeredményt ad, élettel teli bőr képét eredményezi, egész nap viselhető. Mivel nagyon könnyű krém, teljes fedésre ne számítsatok! Plusz pont, hogy fényvédős. A színválaszték nem túl nagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Petyus

2020. május 9.

Nagyon szép a börkép a használatával. Tartós. Sokkal szivesebben használom,mint az alapozóimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

kalmareszter76

2019. november 22.

Kb 3 hete tesztelem folyamatosan, így alakultak a dolgok: Pozitívum: Kellemes viselet, kibír 10 órát is ( napközben egyszeri púderezéssel), fedése gyenge/közepes leginkább egy egséges bőrképet ad, a végeredmény kicsit "dewy",minimális illata van de hamar elillan
Negatívumok: színválaszték nem valami nagy, de mivel nagyon enyhe a fedése így nem igazén lehet mellélőni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

krisztis

2019. február 18.

Úgy szeretem, nekem bababőrt csinál, gyönyörű a fedése. Kicsit több, mint egy CC krem, de talán kevesebb mint mondjuk a MAC face and body. Nyáron vettem magamnak, de ha most felkenem, akkor el tudok érni vele egy hasonló fílinget, mintha kicsit lebarnultam volna - de ezzel együtt mégsem üt nagyon el. Szuper termék, biztos hogy újrarendelem amint elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

peppi

2018. december 19.

Nars marka mindenbol jot csinal. Meg rossz termeket nem probaltam toluk. Ez is szupi termek. Fenyvedos BB krem, ami alapozo szintu hosszutavu fedest biztosit es megsem neheziti el az arcod. Sokcsillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, BHT, Sodium Metabisulfite, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Alteromonas Ferment Filtrate, Algae Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.