NARS

Ár:   €31   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. március 31.

Ár:   €31
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színezett hidratáló arckrém SPF 30/PA+++  fényvédelemmel, ami 4 hét használat után csökenti a  napsugarak által okozott hiperpigmentáció állapotát.

Nars velvet matte skin tint spf 30 + Beauty Blender
Ár: 12500FT , Eladó: Benny
Állapot: Egyetlen egyszer volt kipróbálva, Helyszín: Budapest , fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm vagy ha megoldható személyes átvétel is lehetséges.
Ár: 6200 , Eladó: Paannii
Állapot: Új, 1x swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Készpénz, posta
kalmareszter76

2019. november 22.

Kb 3 hete tesztelem folyamatosan, így alakultak a dolgok: Pozitívum: Kellemes viselet, kibír 10 órát is ( napközben egyszeri púderezéssel), fedése gyenge/közepes leginkább egy egséges bőrképet ad, a végeredmény kicsit "dewy",minimális illata van de hamar elillan
Negatívumok: színválaszték nem valami nagy, de mivel nagyon enyhe a fedése így nem igazén lehet mellélőni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Alapozó helyett kerestem valami könnyebbet. Amikor éppen hajlandó együttműködni a bőrömmel (merthogy már egy kicsit is szárazabb bőrön egyáltalán nem működik), egész szép végeredményt ad, nem kifejezetten matt, de élettel teli bőr képét eredményezi. Egész nap viselhető, de nekem sajnos pattanást okoz. Sajnos két színét kell összekevernem, hogy megkapjam az én árnyalatomat. Mivel nagyon könnyű krém, teljes fedésre (főleg aknés bőrön) ne számítsatok! Plusz pont, hogy fényvédős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

krisztis

2019. február 18.

Úgy szeretem, nekem bababőrt csinál, gyönyörű a fedése. Kicsit több, mint egy CC krem, de talán kevesebb mint mondjuk a MAC face and body. Nyáron vettem magamnak, de ha most felkenem, akkor el tudok érni vele egy hasonló fílinget, mintha kicsit lebarnultam volna - de ezzel együtt mégsem üt nagyon el. Szuper termék, biztos hogy újrarendelem amint elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

peppi

2018. december 19.

Nars marka mindenbol jot csinal. Meg rossz termeket nem probaltam toluk. Ez is szupi termek. Fenyvedos BB krem, ami alapozo szintu hosszutavu fedest biztosit es megsem neheziti el az arcod. Sokcsillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Lencseee

2018. július 23.

Csak kiprobaltam es annyira orulok, hogy nem csalodtam!Eddig a bareminerals hasonlo termekere eskudtem, de most mar ketto ebben a kategoriaban✌Nagyon szeretem nyaron ezeket hasznalni es primerrel egesz napon at mesesen all az arcomon. Alaska2 az en szinem es imadom! Nem oxidalodik,nem gyulik ossze es a Clinique MS-dzsel nagyon jo parost alkotnal nappalra. Nem is erez i es latni belole semmit, csak a szep egyenletes borfelszint😇🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

boglarkab

2018. március 28.

Évek óta nem használok alapozót, megutáltam a smink érzetét az arcomon, nagyon szeretem a természetes külsőt adó termékeket. Elfogyott a koreai BB-krémem (Missha Perfect Cover), és ki akartam próbálni valami újat, így rá esett a választásom. A legvilágosabb, Finland árnyalat tökéletes a hófehér bőrömre, nagyon kevés kell belőle, és nem tudom pontosan megfogalmazni, miért, de amikor használom, állandóan azon kapom magam, hogy nézegetem magam a tükörben, annyira tetszik a bőröm. Egészséges fényű finisht ad, pont elég a fedése, nagyjából BB-szintű. Zsírosodásra hajlamos, vízhiányos, nagyon érzékeny bőröm van, így külön értékelem, hogy nem leszek diszkógömb tőle, nem irritál, emellett a bőröm fehérsége miatt (meg amúgy is) fontos nekem a fényvédelem, amit szintén kipipál. Krémpirosító, korrektor, folyékony highlighter gyönyörűen ül rajta, semmi nem tűnik maszkosnak ezzel a csodával. Igazából semmilyen negatívumot nem tudok rá mondani, még az árát is okénak tartom, mert nagyon sokáig elég lesz és azt hiszem, megtaláltam az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

marokaciroka

2017. december 31.

Ha bb/szinezett hidratalo, hat EZ. Majdnem ugy fed, mint egy alapozo, csak termeszes es fenyes. Olyan egeszseges es ragyogo az ember bore tole, mintha kokusztejen es mannán elt volna egy honapig egy egzotikus szigeten egy luxus-spaban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

zimmbo

2017. október 13.

Ez egy nagyon klassz krém! Itt vettem kipróbálásra, és nagyon tetszik. Számomra olyan különleges fénye van felvitelkor, ami nagyon tetszik. Egyik rokonom kereste a szavakat mikor meglátott reggel, és végül azt mondta, olyan az arcom mint a porcelán. És valóban. Sima és fényes, de nem zsírosan csillogó. A nap folyamán persze mattítanom kell, de nekem nagyon olajos a bőröm. A tartósságát még tesztelem, mert változó, attól függően, mit teszek alá, de eddig szeretés van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

zseni

2017. június 29.

kedvenc szinezett hidratalom az egesz vilagon!! gyönyörü ragyogo finise van, enyhe közepesig epithetö fedese, es csodas selymes allaga miatt villamgyorsan fel lehet vinni kezzel vagy beauty blenderrel. miota megvettem, minden nap ezt hasznalom, egyertelmüen ujravevös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Milkykee

2017. május 31.

Nagyon szép, radiant fedest biztosit, de kombinalt bőrre púderrel kell fixálni. Nyaron nagyon szeretem, termeszetes arnyalatokban kaphato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, BHT, Sodium Metabisulfite, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Alteromonas Ferment Filtrate, Algae Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.