NARS

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Ár:   €30
Kiszerelés:   6,2 g

Erős fedésű korrektor olajmentes, ultrakönnyű krémes formulával, amely elfedi a bőrhibákat, miközben finoman matt, természetes hatású bőrt kölcsönöz. Nem szárít, hosszan tart, és kényelmes viseletet biztosít.

16 árnyalatban elérhető

Ár: 6000 Ft + szállítási módtól függően szállítási költség , Eladó: csscsscss
Állapot: teljesen újonnan vett tiszta ecset 1-szer érintette a képen látható módon, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: Budapesten belül személyes átvétellel, vagy banki átutalással előre fizetve

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

noggli

2024. február 14.

Pont korrektorozásra használom a terméket. Világos, hideg tónusú bőrömre az Affogato árnyalatot használom. Felvitel után kicsit láthatóvá válik a bőrömön (lehet nem találtam el elsőre a tökéletes árnyalatot) és meg kell igazítani, miután kicsit fent volt/oxidálódott/az arcom mozgását felvette, de aztán egész nap szép fedést ad. Talán már egy éve is megvan és szerintem sosem fog elfogyni 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 14.

orchidea8627

2022. január 27.

Ez egy csoda, szuper minőség.
Matt és magas fedésű de gyönyörűen simul a bőrre, nem lesz vaskos és nem ül meg csúnyán a bőrön.
Sokkal selymesebb és vékonyabb textúra mint pl a MAC Studio Finish kis tégelyes korrektora, nem olyan viaszos, csúszósan vaxos formula.
Nekem szem alá is szuperül működik, bőrhibákra meg egyenesen verhetetlen.
Minőségi darab, igazán megéri a pénzt amit elköltöttem rá, a szín is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 27.

Ez egy csoda, szuper minőség.
Nekem szem alá is szuperül működik, bőrhibákra meg egyenesen verhetetlen.
Minőségi darab, igazán megéri a pénzt amit elköltöttem rá, a szín is tökéletes.

macooka

2021. november 19.

Rendelésemhez kaptam 4 darab kis mintát ajándékba. Már hónapok óta használgatom, de még mindig van belőle, képzelem ha a tégely meglenne milyen sokáig elég lenne. Elég magas fedésű, de mégis könnyen eldolgozható ujjal és ecsettel is. Csak az arcomra használom a bőrhibák elfedésére, a szem alá túl vaskosnak bizonyult. Én ezt nem is rónám fel hibának, a szem alá valóban érdemes valami könnyebbet használni. Az biztos, hogy meg fogom venni a nagy kiszerelést, mert ennél jobb korrektort arcra még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

svekits

2021. augusztus 31.

Sajnos teljesen tökéletes árnyalatot nem sikerült szereznem, de így is elfogadható a színe. Kárpótol az, hogy tökéletesen fed, nem néz ki rosszul, könnyed érzés az arcon és nem ül be a ráncokra, könnyű eldolgozni. Főleg bőrhibákra használom, de néha szem alá is kenem.
Nagyon könnyű, olyan krémes-habos puha állaga van, nem találkoztam még ilyennel, és tényleg olajmentes, nem ilyen zsíros, mint pl. a Catrice hasonló csomagolású cucca.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

petruci

2020. december 7.

Legjobb tégelyes korrektor. Évek óta mindig újraveszem, ha elfogy. Száraz bőrűeknek is tökéletes bőrhibák elfedésére, egyáltalán nem emeli ki a száraz részeket. Szem alá nem szoktam kenni, én személy szerint oda jobban szeretek valami könnyedebb folyékony korrektort tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

Anna-

2020. november 23.

Már több mint fél éve használom. Nagyon szeretem, nagyon jó a fedése, szerintem szem alá picit sok, de bőrhibák elfedésére tökéletes!
Már 2-at vettem, még mindig nagy kedvenc! Nem is használok más korrektort.

Update: már a 3. tégelyt használom, és azóta is a kedvenc korrektorom, sose fogok leállni a vásárlásával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Már 2-at vettem, még mindig nagy kedvenc! Nem is használok más korrektort.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, semmi pénzért sem válnék meg tőle! Tökéletesen eltűnteti a sötét karikákat, mégis természetes, és szinte észrevétlen marad. Bőrhibák korrigálására is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

bobekecske

2019. november 13.

Update: továbbra is a tökéletes korrektor bőrhibákra, azóta sem találtam jobbat - nem is kísérletezem már. :)

2018 Jan:
Az egyik legtermészetesebb, legtartósabb korrektor bőrhibákra. Egy tömött, pici ecsettel pillanatok alatt szépen eldolgozható, én szem alá is használom, nem szárít, nem gyűlik be az apróbb ráncokba (bár szem alá a világosabb és picit fényesebb korrektoraimat preferálom). Nagyon természetes, észrevehetetlen, nagyon pigmentált de egyáltalán nem krémes/viaszos, mint pl. a MAC studio tégelyes korrektora.
És lassan fogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

2018 Jan:
És lassan fogy. :)

Redlips

2019. július 6.

Tökéletes. Nagyon erős fedés, de nem camouflage, bőrbe jól eldolgozható, tartós, kellemes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

creammaniac

2019. június 10.

Lassan két éve vásároltam és még mindig rengeteg van benne, pedig sokszor használom.
Hasonlít a Catrica tégelyes korrektorára, csak sokkal jobb nála. Nagyon könnyen el lehet dolgozni, én az ujjaimmal szoktam, beleolvad a bőrbe. Szem alá és a bőrhibákra is szoktam tenni, utóbbiakra különösen szuper! Bevallom, a YouTube hatására vettem meg, de egy cseppet sem csalódtam benne, nagyon jó korrektor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

PEG-400 1 0

Áttetsző, színtelen, ragadós folyadék. A PEG-400 vízzel elegyíthető, nagyon jól oldódik acetonban, alkoholban, de gyakorlatilag oldhatatlan zsírban és ásványi olajokban. A CosIng hivatalos besorolása szerint emulzió stabilizáló és kötőanyag.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.