Narüko

Ár:   790 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Arcápolók

Bőrnyugtató, regeneráló és frissítő fátyolmaszk, mely segít visszafogni a faggyútermelést és megakadályozni a pattanások kialakulását.

• szabályozza a faggyútermelést, használat után a bőr víz- zsír háztartása egyensúlyba kerül, mattít
  • könnyed, folyékony textúra, nem zsíros, nem ragad
  • a fátyolmaszk finoman a „bőrbe nyomja” a hatóanyagokat
  • problémás bőrre ideális, megakadályozza a pattanások kialakulását
  • pórustisztító és pórusösszehúzó hatású
  • halványítja a meglévő foltokat
  • gyulladáscsökkentő hatású

sunbeam

2017. november 1.

Koreai kozmetikumokon élek, 1 éve egységes s bőrképem, havi 1-2, általában hormonális aknéval élek. Szeptemberben Spanyolországba utaztam, 1-2 nap múlva nagyon furcsa képződmények jelentek meg az arcomon, valamire eszméletlenül elkezdtem reagálni. (talán a mangóra) Olyan pattanásszerű valamik jelentek meg, amiknek mintha késsel levágták volna a tetejét, hiába nyomod, semmi nem jön ki belőle. Betévedtem egy primőrbe és megtaláltam ezt a maszkot. Este feltettem, hát másnap reggelre, majdnem teljesen visszahúzódtak ezek a nyavalyák. Annyi maradt még benen, hogy tudtam még egyszer használni, így 2 nap alatt teljesen lehúzta azokat a valamiket. Nagyon hálás vagyok neki, a Narüko márkába beleszerettem ezáltal, azóta levadásztam még pár fincsiséget. Nekem csodaszer volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

im

(!)
2017. október 26.

A szokásos, PMS-es pár pattanás adta a motivációt, hogy használjam el ezt a maszkot. A textil fekete, picit talán vastagabb a szokásostól. De a maszk pont jó, nem csúszkált, nem nagy. Kibontáskor elég erőteljes, alkoholos illat csapott meg, amely a használat elején elillant. A tasakban elég esszencia maradt a nyak- és dekoltázsápoláshoz.

Húsz perc és a maszk levétele után az arcomon “ült” a szokásos réteg, így még nem tudom megfigyelni, változott-e valami. De ami sokkal izgalmasabb: kicsavartam a fátyolmaszkot, és szó szerint dőlt a lé! Tele lett a tenyerem esszenciával, úgyhogy elkezdtem vele 7 skinezni – nagyon unalmas volt, de így újabb tíz perc alatt beszívott mindent a bőröm, egy csepp sem ment kárba. Talán a maszk anyaga nem adja le rendesen az esszenciát? Vagy az utasítás ellenére tovább kellett volna az arcomon hagyni? A végeredmény nagyjából a szokásos: ragacsos, de sima, nyugodt, feltöltött arc. A szemem köré kentem még egy kis The Ordinary Matrixylt, mert ott nagyon húzódott a bőröm, de egyébként nem folytattam a rutint. Másnap reggel a szokásostól olajosabb volt az arcom a T-zónában, a szokásostól nagyobb pórusokkal.

Mivel nem szoktam alkoholos termékeket használni, meg is látszott, hogy több zsírt termelt a bőröm. Azt hiszem, ez az a maszk, amellyel inkább csak a hozzám hasonlóan rezisztens bőrűeknek érdemes próbálkozni: bár pl. a szalicilsav a gyulladáscsökkentés, a tranexámsav a folthalványítás, a szabadalmaztatott Phytoferulin komplex pedig az egyes elemek jótékony hatásának összeadódása miatt szimpatikus, és az állítólag pórusösszehúzó lencsekivonatnak később még szívesen utánanéznék, a csodamogyoró alkoholos kivonata és az INCI végén szereplő illóolajok sajnos nem az érzékeny bőr barátai. Nekem nem lett tőle bajom, de összességében nem is szépítette meg a bőröm, közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lásd denaturált alkohol.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)